چه کار کنیم که اسبها تندتر بدوند

vatan

Member
با سلام آقای دکتر اسب مال من نیست ولی این اسب باکس و آپارتمان نشین نیست و یک روز در میان سواری میره . در مورد زمین خوب هم اگه منظورت پیست سوارکاری هست که وجود نداره ولی زمین بایر کشاورزی که به عنوان میدان استفاده میشه وجود داره. در مورد سواری انسیاتور هم سهراب عزیز میتونه به شما اطلاعات خوبی بده .

sohrab

Active member
کاری که می تونم انجام بدم اینه که فیلم های سواری انسیاتور را بگذارم که دکتر و سایر صاحبنظران قضاوت کنند. ولی اگر سواری پاسخ به فرمان سوار باشه، من سواری از این اسب ندیدم. انسیاتور سواری بلد نیست و امیدوارم هیچ وقت یاد نگیره.
البته هنر سوارش رو در حفظ تعادل روی اسب نباید نادیده گرفت.

Dr_Ghaffari

Active member
برای قیقاج دهنه کاملا در اختیار اسب است و همان زمین بایر کشاورزی صاف کفایت می کند .و ضمنا چیزی به نام حفظ تعادل وجود ندارد چون شما کمتر روی زین هستید و بیشتر به اسبتان آویزانید !

مرضیه

Member
میشه بیشتر در مورد این حرکت توضیح بدید،در واقع کاملا حرکت رو بگید که چی هست؟!!

Dr_Ghaffari

Active member
مرضیه گفت:
مانند ایستادن روی پشت اسب در تاخت ، چرخش 360 درجه روی زین در تاخت ، برداشتن وسیله از روی زمین در تاخت ، مخفی شدن در کنار اسب در تاخت ، نشستن روی گردن اسب و پیاده و سوار شدن از اسب در تاخت ، تیر اندازی در تاخت ، ایستادن روی دستها در تاخت ، جفت پا پایین پریدن و مجددا سوار شدن در تاخت و حرکاتی نظیر اینها !

Dr_Ghaffari

Active member
مرضیه گفت:
فعلا شدیدا دارم تمرین می کنم هم برای سفر و هم برای قیقاج سعی می کنم چند عکس از تمرینات بگیرم و به زودی ارسال کنم .

Dr_Ghaffari

Active member
اسب ترکمن را خیلی دوست دارم و شخصا استقبال می کردم ولی با توجه به سعی من برای کاهش هزینه های سفر و اینکه هیچ حامی مالی ندارم برای من مشکل است .

M

mrezap

Guest
راههای زیادی برای تنذتر دویدن هستش
یکیش تاخت توی ریگزاره

M

mrezap

Guest
اگر با اسبت راحت بشی میتونی باهاش حرف بزنی و اونم حرفتو میفهمه

علی واحدی

Active member
با سلام خدمت آفای دکتر ما در خدمتیم . ولی فقط خیلی تمرین کنید چون که این اسب با هر اسبی که دیده اید متفاوت است .بسیار پرخون و بسیار باهوش هست .
وتن جان من هم خیلی دلم میخواد که با این اسب اگر جسارت نباشه سواری کنم و ممکنه تا 2 هفته دیگه بیام اصفهان خدمتتون. برادر شما برادر.

بالا