چه کاری انجام میدادید؟

ناشناس

Active member
اگر یک روز صبح ساعت 10برید باشگاه ببینید در باشگاه باز ه اسبها ازگرسنگی دارن در باکسها رو از جا در میارن و هرچی هم صدامیزنی هیچ کس جواب نمیده نه کار گری هست نه کس دیگه ای .بعد یکی بیاد و بهت بگه ساعت 6صبح نیروهای انتظامی امدند و کار گرها را در خواب بردند(کارگر افغانی) و بعد معلوم بشود دولت محترم طرح جمع آوری اتباع خارجی را اجرا کرده است و بعد کارگر بهت زنگ بزنه و بگه که مارو گرفتن دارن میفرستن افغانستان .هیچ راه برگشتی هم نیست .

شما بودید چه کار میکردید > ???

اصلا با این وضع روبه رو میشدید عکس العملتون چی بود؟

سنا

Active member
همينجوري كه نميبرن
مگه مهلت نميدن؟
كارگر ما افغاني بود بهش تا 1 هفته مهلت دادن رفت

ناشناس

Active member
سـَــنـــا گفت:
همينجوري كه نميبرن
مگه مهلت نميدن؟
كارگر ما افغاني بود بهش تا 1 هفته مهلت دادن رفت

نه بابا مهلت چی این طرح رو با نیروی یگان ویزه و اطلاعات انجام دادن .ساعت 6صبح از دیوار باشگاه رفتن داخل 2تا کارگرو ازخواب بیدار کردن و بردن فقط هم تونستن وسایل شخصیشون رو با خودشون ببرن /

من هم که رفتم باشگاه در باشگاه باز بودو اسبها همه ازگرسنگی دیوونه شده بودن

خوب نگفتید اگر شما جای من بودید با این وضعیت و اسبهای گرسنه و چیکار میکردید

سنا

Active member
چون طرفت يگان دولتيه ??? كاري كه نميشه كرد اما اگه من همچين منظره اي ببينم مقداري غذا به اسب ها ميدم بعدش سريع زنگ ميزنم مدير باشگاه بياد
كار ديگه اي نميشه كرد

ناشناس

Active member
سـَــنـــا گفت:
چون طرفت يگان دولتيه ??? كاري كه نميشه كرد اما اگه من همچين منظره اي ببينم مقداري غذا به اسب ها ميدم بعدش سريع زنگ ميزنم مدير باشگاه بياد
كار ديگه اي نميشه كرد

برا ازادی کارگرها سعی کردیم با اشنا هایی که داشتیم اما دیگه داشتن میبردنشون وکاری نمیشد انجام بدی

من هم همین کارو کردم غذا به تمام اسبها دادم اسبهای خودمو زیر پاشونو درست کردم و قشو برس کردم /

خودمونیم کار کارگرها هم سخته

pirzadi

Member
سلام دوستان
ما که عادت داریم همیشه کاراشونو خودمون انجام میدیم.
بعضی وقتا هم خیلی حال میده.

mahsima

Member
کارگر ما بی خبر گذوشت رفت چه بد بختیایی که نکشیدیم در عرض دو ماه روزانه کارگر عوض کردیم زیر اسبا داغون اسبا قشو نشده یه وضعی بود که نگو و نپرس پدرمون در اومد تا یه مدت دوهفته ای که مالکین اسبها زیرشون و تمیز میکردن و غذا میدادن خیلی شرایط بدیه

re_qods

Member
تازه متوجه مي شيم كه اين غزيزان چه كارهاي سخني رو انجام ميدهند(ولي لذت بخش)يخورده بيشتر بهشون توجه مي كنيم.در ضمن كارگرباشگاه ما مجوز داره. با يكزره خرج كردن ميتونيم بودنش رو تضمين كنيم و براي اينكه كارگره يهو در نره يه مقدار از پولش رو نگه داريم.

علی واحدی

Active member
ناشناس گفت:
نه بابا مهلت چی این طرح رو با نیروی یگان ویزه و اطلاعات انجام دادن .ساعت 6صبح از دیوار باشگاه رفتن داخل 2تا کارگرو ازخواب بیدار کردن و بردن فقط هم تونستن وسایل شخصیشون رو با خودشون ببرن /

همون کاری که تو کردی ناشناس جان آشنا.

mahsima

Member
میر رضا گفت:
تازه متوجه مي شيم كه اين غزيزان چه كارهاي سخني رو انجام ميدهند(ولي لذت بخش)يخورده بيشتر بهشون توجه مي كنيم.در ضمن كارگرباشگاه ما مجوز داره. با يكزره خرج كردن ميتونيم بودنش رو تضمين كنيم و براي اينكه كارگره يهو در نره يه مقدار از پولش رو نگه داريم.
خب این دیگه وظیفه صاحب باشگاست نه ما

ناشناس گفت:

ناشناس جان کاری غیر از این نمیشه کرد

تا حالا 10 بار به طرق مختلف کارگر های ما را هم بردن و ما هم مجبور شدیم کمر همت را ببنیدم و تا پیدا کردن کارگر جدید خودمان کار کنیم و دعا به جون اونها عاملین این کار بکنیم

fatima

Member
مگه کارگر ایرانی نداریم؟!!! که باید افغانی برامون کار کنه حتما؟ یا مثلا اگه کسی خودش به اسباش برسه چه عیبی داره؟

فاطیما جان همه ما کارو زندگی هم داریم! نمیشه که هر 2 3 ساعت بریم باشگاه به اسبها غذا بدیم و تیمار کنیم و بیایم!
ولی با کارگر ایرانی یا افغانی مجوز دار موافقم!

سنا

Active member
كارگر ايراني درست كار نميكنه
افغانيه واقعا كار ميكنه
هركسي هم كه نميتونه روزي چند بار بياد باشگاه كاراي اسبشو كنه!!

kamyab

Member
من بودم از صاحب باشگاه شکایت میکردم
البته قبل این اتفاقا باید کارگر عوض میشد نه اینکه حالا به فکرش بیفتیم
این همه بیکار
چون افغانی ارزون در میاد این کارو میکنن

علی واحدی

Active member
سـَــنـــا گفت:
كارگر ايراني درست كار نميكنه
افغانيه واقعا كار ميكنه
هركسي هم كه نميتونه روزي چند بار بياد باشگاه كاراي اسبشو كنه!!
کاملا درسته. کار اسب اصلا با کارگر ایرانی جور در نمیاد چون تن کارکردن ندارن. چند سال پیش توی باشگاهی بودم بنام داماسب(یادش بخیر خیلی خوب بود) از طرف اداره بیمه اومدن و کارگر افغانی رو بردن و جریمه نقدی کردن. ما هم رفتیم اداره بیمه و بهمون 2 تا کارگر ایرانی دادن. خداشاهده ساعت 9 صبح رسیدیم باشگاه. تا ساعت 12 ظهر کارگرها رو توجیح کردیم و رفتیم. ساعت 3 برگشتیم باشگاه و کارگر دیدی ندیدی. از فشار کار فرار کرده بودن :eek: :eek: :eek: اینم از کارگر ایرانی ;D :'( ;D

سنا

Active member
baradar گفت:
کاملا درسته. کار اسب اصلا با کارگر ایرانی جور در نمیاد چون تن کارکردن ندارن. چند سال پیش توی باشگاهی بودم بنام داماسب(یادش بخیر خیلی خوب بود) از طرف اداره بیمه اومدن و کارگر افغانی رو بردن و جریمه نقدی کردن. ما هم رفتیم اداره بیمه و بهمون 2 تا کارگر ایرانی دادن. خداشاهده ساعت 9 صبح رسیدیم باشگاه. تا ساعت 12 ظهر کارگرها رو توجیح کردیم و رفتیم. ساعت 3 برگشتیم باشگاه و کارگر دیدی ندیدی. از فشار کار فرار کرده بودن :eek: :eek: :eek: اینم از کارگر ایرانی ;D :'( ;D
آره دقيقا
تو باشگاه ما يه افغاني بود بنام فريدون
راستي ميشناسيدش جناب برادر
از وقتي رفته(يعني بردنش)ما 100 تا كارگر عوض كرديم هيچكدوم مثل اون نميشن و اصلا خوب كار نميكنن
آخر اين ماه هم كارگر جديد قراره بياد!!!!

بالا