چرا در بين اين همه رشته ورزشي شما جذب اسب‌سواري شديد؟

ماجذب سواری نشدیم.
تو دنیای اسب ذوب شدیم.(البته شمازیادجدی نگیرید!!) ;D

دلیل آوردن بی فایده است. ???

سنا

Active member
چون تنها رشته ورزشيه كه با حيوون سروكار داريم و اسب يه حيوون خيلي خيلي دوست داشتنيه
و رشته ي قابل پسند و مفرحي هستش و اينكه هركي به دنياي قشنگش وارد بشه هيچ وقت نميتونه بياد بيرون
مثل باتلاق ميمونه :) :)
به شخصه تمام نيازهاي روحيمو تو دنياي اسب و عشق اسب تامين ميكنم :)

پاسخ : چرا در بين اين همه رشته ورزشي شما جذب اž

oliveira گفت:
ماجذب سواری نشدیم.
تو دنیای اسب ذوب شدیم.(البته شمازیادجدی نگیرید!!) ;D

دلیل آوردن بی فایده است. ???
با oliviera موافقم
ما از وقتی بد وخوبو از هم تمیز دادیم تو اسب بودیم حتی شاید از قبلش
پس دلیلشم نمیدونم ولی میدونم بدون اسب نمیشه یعنی اصلا نمیخوایم که بشه ! ;D ;D 8)

reihaneh

Member
دلیل شروع سواری خیلی چیزا میتونه باشه
- علاقه به خود رشته به عنوان ورزش
- علاقه به اسب به عنوان یه موجود زنده
- حتی واسه بعضیا ،این که بگن فلانی میره سوارکاری و داشتن یه عکس سوار اسب
- یا حتی یه اتفاق تصادفی
ولی بعد از شروع با این حرف سنا خیلی موافقم که دنیای اسب و سواری یه باتلاقه که کافیه گوشه پات بگیره بهش و دیگه هیچوقت نمیتونی ازش بیرون بیای ،البته خوبیش اینه که غرق شدن توش واقعا لذت بخشه :)

fatima

Member
اولش علاقه و کنجکاوی بود اما بعد شد تعصب. فکر میکنم برای خیلی ها اینطور باشه

pirzadi

Member
سلام دوستان
من هم با قهرمان موافقم از وقتی دست چپ و راستمونو تشخیص دادیم تو اسب بودیم تا الانش هم که در خدمت همه عزیزان هستیم.

سلام.
واسه اینکه تنها ورزشی هستش تو دنیا که 2 موجود زنده با هم سروکار دارن..
و وابسته به هم هستن.

آنچه خوبان همه دارند تو یکجا داری!!!

(البته تو دنیای حیوانات و ورزشها)

ET

Member
پاسخ : چرا در بين اين همه رشته ورزشي شما جذب ا

به دلیله اعتیاد به اسب :'(

mahsima

Member
چون یه رسته ورزشیه که با حیون سرو کار داره دلیل انتخاب این رشته برای من بوده علاقه به اسب هم علت دیگر آن

لارا

New member
سوال زیاد سختی نیست اسبا حیوانات دوست داشتنه هستن
و وقتی پا به دنیاشون می زاری بیرون اومدن ازش غیر ممکنه

من به اسب علاقه داشتم.اما هیچ وقت به سوارکار شدن فکر نمیکردم.شایدم عقلم نمیرسید تو سن 6 سالگی.
و کاملا تصادفی وارد راه یک طرفه به سمت دنیای اسب شدم...

parisa

Member
من خودم را می گم دیگرون را نمی دونم از وفتی که به دنیا اومدم قسمتی از روحم اسبی بود واین یک چیز غیر ارادی بود
پس نتیجه می گیرم این من نبودم که اسب و سواری را انتخاب کردم این اسب بود که من را انتخاب کرد
اصلا تا الان شما یک سوار خوب را دیدید که از اسب بدش بیاد اما سواری خوبی داشته باشه جوری که هر کس اون را ببینه بگه از دیدن سواریش لذت بردم؟
به نظر من عشق به اسب چیزی بود که توی ذات من فرار داره هر جا هم می خوام باشم این اسب هست که من را صدا می زنه

فربود

Active member
من این رو میگم : خداوند یه مهر و علاقه ایی رو دل این اسب قرار داده که نه تنها اسبدار و بلکه هر فردی ناخودآگاه مجذوب اسب خواهد شد و این خود زمینه ایی است برای سوارکاری و اسبدار شدن

من هم علاقه ای به اسب نداشتم یه بار تو مسافرت لب ساحل سوار یکیش شدم یه چند متری راه رفتم وقتی پایین اومدم تازه فهمیدم چهقدر حال میده:confused: و وقتی اومدیم شهر خودمون(شیراز) رفتم کلاس سوارکاری هنوز هم میرم حالا هم میخام اسب بخرم :coolsmiley02:

به همین سادگی!!

farnoush

Member
من که اصلا فکر نمیکردم که بخوام یه روزی دست به اسب بزنم چه برسه بخوام سوارش شم, به نظرم خیلی ترسناک بود, اما حالا اگه 2روز اسب نبینم .........!!!:confused: