چرا انجمن شکوه قدیمو نداره

mohammadd

Member
واقعا چرا؟الان روزی یک پست هم کسی نمیزاره!ولی قدیم روزی بیست سی تا پست جدید داشت!

shirmehdi

New member
چه سوال هایی میپرسینا
بیخیال ملت حس پست گذاشتن ندارن:laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley:

بله فضای مجازی در چرخشه واتساپ هم داره قافیه رو به تلگرام میبازه تا ببینیم کی نوبت از رده خارج شدن تلگرام برسه
ولی اونروز تو زییایی اهواز بحث انجمن بود با دوتا از دوستان قدیمی واقعا دورانی داشت انجمن

فربود

Active member
با سلام خدمت دوستان گل
من بعد از بیش از دوسال نتونستم بیام سری به سایت بزنم و الان که اومدم خیلی خوشحالم که هنوز بعضی دوستان مثل علی خان اصفهانی و امیر حسین هنوز مطلب میزارن . اون دوستی که گفتند چرا حضور بچه ها کم رنگ شده باید بگم گوشی های لمسی و واتساپ و تلگرام خودش باعث میشه کمتر وقت کنیم سری به این سایت بزنیم . البته این سایت خیلی برای من با ارزش بوده و هست و خواهد بود .
ممنون از دوستان

علی اصفهانی

Active member
با سلام خدمت دوستان گل
من بعد از بیش از دوسال نتونستم بیام سری به سایت بزنم و الان که اومدم خیلی خوشحالم که هنوز بعضی دوستان مثل علی خان اصفهانی و امیر حسین هنوز مطلب میزارن . اون دوستی که گفتند چرا حضور بچه ها کم رنگ شده باید بگم گوشی های لمسی و واتساپ و تلگرام خودش باعث میشه کمتر وقت کنیم سری به این سایت بزنیم . البته این سایت خیلی برای من با ارزش بوده و هست و خواهد بود .
ممنون از دوستان

ضمن عرض سلام به دوست خوبم جناب سرهنگ فربود باید عرض کنم که سالهاست که این سایت به بزرگترین مرجع عکسدار اسبهای ایران تبدیل شده و در موازات سایر فضاهای مجازی چیزی از ارزشش کم نمیشه .

بالا