پیش بینی کورس اسب های عرب در نوروزآباد

navid

Member
آقای قاسمی از اونجای که دور های برگزاری کورس در جمعه ها و اسب های شرکت کننده چند روز زودتر مشخص می شود می خواستم یک قسنت پیش بینی در انجمن راه بندازم. اگه میشه کمک کنید.
در حال حاظر داخل سایت اسبدوانی اسب ها مشخص شدن ولی نمیدونم چه جوری بیارم اینجا تا بچه ها پیش بینی کنند. مرسی.

navid

Member
اگه بچه ها تمایل دارن یا از اسب های تاروبرد سر در میارن می تونیم کلا همه گروه ها رو بیاریم تا بچه ها بحث و پیش بینی کنند.

navid

Member
به نظر من در گروه 8-18 امتیاز عرب ها اسب های 10 و 12 شانس قهرمانی دارند که ذوالفقار و خالد خان هستند.
اما در گروه 20 - 50 اسب های دماوند. خروش و دانیال شانس قهرمانی دارند.

Dr_Ghaffari

Active member
سهراب گفت:
دور هشتم : "1-زیگورات" و "3-زلزله"
سهراب خان علاقه ات را به زیگورات درک می کنم ! اما در پیش بینی آدم علاقه اش را پیش نمی برد . من برای زیگورات شانس سوم یا چهارمی در نظر دارم . اجازه بدهید روی اسبهای دیگر نظری ندهم !

امید زمانی

Active member
navid گفت:
به نظر من در گروه 8-18 امتیاز عرب ها اسب های 10 و 12 شانس قهرمانی دارند که ذوالفقار و خالد خان هستند.
اما در گروه 20 - 50 اسب های دماوند. خروش و دانیال شانس قهرمانی دارند.
خروش مگه می دوه؟

sohrab

Active member
Dr_Ghaffari گفت:
سهراب گفت:
دور هشتم : "1-زیگورات" و "3-زلزله"
سهراب خان علاقه ات را به زیگورات درک می کنم ! اما در پیش بینی آدم علاقه اش را پیش نمی برد . من برای زیگورات شانس سوم یا چهارمی در نظر دارم . اجازه بدهید روی اسبهای دیگر نظری ندهم !
درسته دکتر جان. چون شناختی از بقیه اسبها ندارم علاقه ام را گفتم/(پیش بینی نبود ، کرکری بود ;) )

navid

Member
آقا سهراب. از لحاظی که زیگورات مادیون خیلی خوبی هست شکی نیست و در کورس یزد هم خیلی خوب دوید. ولی حریف ها خیلی قدر هستند. این مادیون داره جای خطوه رو پر می کنه. روحش شاد.

mehrshad

Member
سلام من از زیگورات و زماس خیلی خوشم میاد زیگورات که تو مقام به نظر من. زماس هم همیشه جمع کرده میاد از پیچ اخر فشار میاره ببینیم چیکار میکنه.زلزله هم باید تمام توان و غرورش رو بزاره

sohrab

Active member
دور هشتم:
1-دیوان
2-خاقان
3-دانیال

دور هفتم:
1-زیار
2-دلتا عرب
3-رقابیه

با سپاس از مهرشاد عزیز

navid

Member
نظر من:

دور اول: 4 - رخش 2 7 - رخش میر یزد 8 - روحام 9 - رف رف

دور ششم: 5 - ربکا عرب 11 - زکریا 12 - زند

بزارین من از کورس هفتم زیاد صحبت نکنم. زماس و زوبین اسب های خوبی هستند. فقط بگم بابت

امتیازهای خمسه 2 اولی داره و 2 دومی. بزرگان نظر بدن. مرسی

sohrab

Active member
نتایج هفته چهارم 12/07/87

دور اول:
1-رنگین کمان رفیع
2-رعد سزار
3-رف رف

دور ششم:
1-دولفین چهارمحال ........(در مورد این اسب مسائل جالب توجهی هست که در موضوعی مجزا بهش میپردازیم (احتمالا با این عنوان: "جولان دو خون ها در کورس عرب" ))
2-زند
3-خان سالار هلاکو

دور هفتم:
1-ذولفقار سهیل
2-زاماس
3-ذکریا هلاکو

navid

Member
اما در مورد دلفین چهارمحال فقط اینو بگم که یکی از همشهری های مالک این اسب به صراحت اعلام کرد که این اسب دوخون هست و این فرد داخل باشگاه خود بجز چند تاروبرد و یک مادیون انگول عرب اسب دیگه ای نداره.
این اسب از موقعی که از دپار امد بیرون سوار کار فقط با فشار اونو جمع کرده بود و بدون هیچ شلاقی با فاصله اول شد به طوری که سر پیچ آخر اسب میزنه بیرون ولی با فاصله ای که داشت اومد و اول شد.
مربی ها رفته بودن به مسئولین اعتراض کرده بودن ولی در جواب گفته بودن که ما خودمون این اسب را میکروچیب کردیم و هیچ مشکلی ندارد.
در صورتی که کسی هنوز حراسان پدر این نریان را نمی شناسد.
مسئول کیه این وسط.

بالا