پیشنهاد

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
سلام
نظر دوستان درباره داشتن تاپیک جدا برای شهرهای مختلف چیه؟ شهرهایی که اسب و سواری توشون بیشتره مثل اهواز و خوزستان,تهران و اصفهان و ...؟

sohrab

Active member
بنظرم اول باید ببینیم دوستان عضو انجمن از چه شهر هایی هستند.

پیشنهاد خوبیه. فکر کنم، هم میشه یک بخش مستقل براش در نظر گرفت و هر شهر یک انجمن بشه و بعد در صورت نیاز یک سری زیر گروه هم داشته باشه و هم میشه یکی از انجمن های مثلا بخش رشته ها باشه و هر شهر یک انجمن زیر گروه آن باشه.
ممنون امیر جان از این پیشنهاد

♘امیرحسین♞

اسب ايراني گفت:
پیشنهاد خوبیه. فکر کنم، هم میشه یک بخش مستقل براش در نظر گرفت و هر شهر یک انجمن بشه و بعد در صورت نیاز یک سری زیر گروه هم داشته باشه و هم میشه یکی از انجمن های مثلا بخش رشته ها باشه و هر شهر یک انجمن زیر گروه آن باشه.
ممنون امیر جان از این پیشنهاد
یک تاپیک با عنوان شهر ها, زیرگروهشم اسم شهرها
کدوم شهرها مهمتر هستن؟

آره خوبه. به جای شهر استان هم می تونی بنویسی چون در بعضی استان ها چند شهر فعال هستند و تفکیکشون لزومی نداره.
شهر ها هم خیلی فرقی نداره. همه شهرهای ایران توی اسب و سواری پکيده و خوبن!!!!!
علی ایحال استان های تهران، همدان، خراسان بزرگ، گلستان، خوزستان، لرستان، کرمان، کرمانشاه، چهارمحال و بختياری، آذربايجان شرقي، يزد، اصفهان، گيلان، فارس، کردستان، قزوين و زنجان هر کدام به نحوي فعال ترند و مرکزي، آذربايجان غربي، کهکيلويه و بوير احمد، مازندران، اردبيل، بوشهر، سمنان و قم در مراحل بعدی قرار دارند. سيستان و ايلام هم فعاليت سازماندهی قابل ذکری ندارند. هرمزگان که هيات نداره و فقط کيش و قشم در آن به صورت مقطعي فعال هستند.

مرضیه

Member
به نظر من هم اگر انجمنها به اسم استان باشه بهتره، و زیر گروهاش میتونه رویدادها، باشگاه ها و رشته ها باشه. چون شهرها هم تعدادش زیاد هست.

N

naghmeh cavallaro

Guest
ممکنه يک مقدار در مورد سوارکاري در قم توضيح بدهيد ممنون ميشوم ;D

naghmeh cavallaro گفت:
ممکنه يک مقدار در مورد سوارکاري در قم توضيح بدهيد ممنون ميشوم ;D

قم يک باشگاه کوچک داره که ابتداي اتوبان تهران است و متعلق به سازمان کار و امور اجتماعي اين استان است. یک سری اسبداران هم به صورت تک بند در آن فعال هستند و کلاس هاي سواری هم گاهی در همين باشگاه که گفتم برگزار مي شه. گاهي اوقات مسابقات کورس محلي هم در اين استان برگزار ميشه.
کسي اطلاعات بيشتري داره؟

sohrab

Active member
خوب انجمن استان ها هم که به سلامتی افتتاح شد.تو این قسمت چه جور مطالبی قراره ارسال بشه ؟

♘امیرحسین♞

سهراب گفت:
خوب انجمن استان ها هم که به سلامتی افتتاح شد.تو این قسمت چه جور مطالبی قراره ارسال بشه ؟
تصمیمات هییت, تارخ و نتایج مسابقات, پیشکسوستان و... هر استن به تفکیک
مثلا سهراب جان درباره قدیمیهای اسب اصیل در آن منطقه اطلاعاتی داری؟

بالا