پیشنهاد تور اسبی

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
از دوستان کی مایل هست در تور اسبی شرکت بکنه؟
اونهایی که اسب دارند اول اعلام امادگی بکنند,پیشنهاد محل بدید و روز و...
مناطقی که جالب هستند نزدیکتان,

نظرم براینست که چند منطقه در نزدیکی خود(شهر محل زندگی)زیبا و مناسب برای نژاد اسبتان پیشنها بدهید و اگر تجربه ای داشتید از قبل بیان کنید.
نکات ضعف و قوت.پیشنهادها

در آینده قرار است تور اسبی اجرا کنیم تا یک شرکت نیاد ببره ترکمنستان برای تور اسبی :'( مگه خودمون اسب نداریم یا مکانهای تاریخی نداریم؟

♘امیرحسین♞

omid.zamanidehkordi گفت:
من که از قبل گفته بودم بهت امیر حسین خودت میدونی من پایه ام همه جوره !
جور هارو دقیقا مشخص کن!
ببین طوری باشه که کسی اسب نیاره و دردسر منتقل کردنشو بکشه . در عوض دفعه بعدی بقیه اسب جور بکنند.
اگر بتونیم 4-5 جای مختلف در ایران داشته باشیم عالیه

mahsima

Member
تور اسبی یهنی چی ؟
یعنی با اسب بریم یا اینکه به جایی بریم که به اسب مربوط باشه.
هر کدومش که بود من اگر سنم بیشتر بود میومدم ولی چه کنم که سنم کمه و مطیع خانوادم

OJANG

Member
امیر حسین جان ببین بیشتر دوستان مربوط به کدام منطقه هستند از اون شهر شروع کنیم .

sohrab

Active member
با توجه به شرایط آب و هوایی خوبه تور زمستانی را در خوزستان یا بوشهر شروع کنیم.

♘امیرحسین♞

اسب اصیل گفت:
با توجه به شرایط آب و هوایی خوبه تور زمستانی را در خوزستان یا بوشهر شروع کنیم.
اسب ردیفه؟
جایی که مد نظرته رو دقیق معرفی کن روی نقشه maps.google.com
و هزینه غذا و جانبی رو هم برای من بفرست.

pooyan

Member
ُتوی شیراز هین تورها هست(اقای رییسی) زیاد هم برگزار میشه.همه جای ایران هم میرن.18 آذر هم میخان برن اطراف کرمان.اگه بخواین شمارشونو واستون میزارم!!

♘امیرحسین♞

pooyan گفت:
ُتوی شیراز هین تورها هست(اقای رییسی) زیاد هم برگزار میشه.همه جای ایران هم میرن.18 آذر هم میخان برن اطراف کرمان.اگه بخواین شمارشونو واستون میزارم!!
شما خودت شرکت داشتی تو این تورها؟
چطور برگزار میشه؟ کجاها میرن؟ اسب باخودشون میبرند؟هزینه؟

♘امیرحسین♞

فتانه گفت:
رییس این که گفتی اونایی که اسب دارن اعلام آمادگی کنن یعنی چه ؟ ???
یعنی اونهایی که اسب دارند و میتوانند تو را در محل خودشون اجرا بکنند. بدون انتقال اسب به محل اجرای تور

من برنامه تور قزوين رو تا هفته آينده به طور کامل شرح ميدم. از جمله: زمان، مکان،عکس و ...
و همين طور امکان پذير بودن اين کار در قزوين.
;)

Dr_Ghaffari

Active member
یک امکان دیگر هم وجود دارد ! می توان یک زنجیره تور گسسته در سراسر ایران برنامه ریزی کرد . مثلا در یک تاریخ مشخص و به مناسبت خاص در چند شهر بچه ها برنامه ریزی کنند که تور داشته باشند با این کار حتی سوارکارها نیز نیاز ندارند به شهر دیگری سفر کنند . من و پویان و برادر و ناشناس و پروشات و دیگر بچه های شیراز در همان روز با اسبهایمان به یک مکان دیدنی شیراز برویم و در همان روز و همان ساعت سهراب خان و مرضیه خانم و ... یک تور در اهواز راه بیاندازند و به همین ترتیب در سایر شهرها و بچه ها می توانند عکس ها و فیلم ها را به سایت ارسال کنند و حتی با پیگیری می شود برای آن پوشش خبری مناسبی نیز تدارک دید . هزینه ها را نیز شرکت کنندگان می توانند خودشان پرداخت کنند . پس از اجرایی شدن این طرح می توان امیدوار بود که شاید دوستان مایل باشند که برای تورهای مشترک و امانت دادن اسب به دیگر همسایتی ها و ... هزینه کنند ! البته باید کاملا خود جوش باشد و به امید هیات و تربیت بدنی و میراث فرهنگی و گردشگری و سازمان ملی جوانان و کوفت و درد بی درمان و زهر مار و ... نمی توان بود که خدای نکرده کمکی کنند !

امید زمانی

Active member
Dr_Ghaffari گفت:
یک امکان دیگر هم وجود دارد ! می توان یک زنجیره تور گسسته در سراسر ایران برنامه ریزی کرد . مثلا در یک تاریخ مشخص و به مناسبت خاص در چند شهر بچه ها برنامه ریزی کنند که تور داشته باشند با این کار حتی سوارکارها نیز نیاز ندارند به شهر دیگری سفر کنند . من و پویان و برادر و ناشناس و پروشات و دیگر بچه های شیراز در همان روز با اسبهایمان به یک مکان دیدنی شیراز برویم و در همان روز و همان ساعت سهراب خان و مرضیه خانم و ... یک تور در اهواز راه بیاندازند و به همین ترتیب در سایر شهرها و بچه ها می توانند عکس ها و فیلم ها را به سایت ارسال کنند و حتی با پیگیری می شود برای آن پوشش خبری مناسبی نیز تدارک دید . هزینه ها را نیز شرکت کنندگان می توانند خودشان پرداخت کنند . پس از اجرایی شدن این طرح می توان امیدوار بود که شاید دوستان مایل باشند که برای تورهای مشترک و امانت دادن اسب به دیگر همسایتی ها و ... هزینه کنند ! البته باید کاملا خود جوش باشد و به امید هیات و تربیت بدنی و میراث فرهنگی و گردشگری و سازمان ملی جوانان و کوفت و درد بی درمان و زهر مار و ... نمی توان بود که خدای نکرده کمکی کنند !
این خیلی خوبه ! موافقم ! حد اقل برای شروع

OJANG

Member
باشه من هم چون تنهام با خرزو خان میرم سواری و براتون گزارش میزارم

pooyan

Member
پاسخ : پیشنهاد تور اسبی

♘ امیرحسین ♞ گفت:
شما خودت شرکت داشتی تو این تورها؟
چطور برگزار میشه؟ کجاها میرن؟ اسب باخودشون میبرند؟هزینه؟
na moteasefane .man taze ba in gorooh ashena shodam.asb bayad az khodetoon bashe vali mitoonan vasatoon asb ham joor konan albate bayad hazinasho bedin age asb dashte bashin kharje digeyee nadare faghat khordo khorako injoor chiza, vase etelaate bishtar ba in shomare tamas begirid:09173132926 aghaye reiessi

بالا