پرنسس(برفین.؟)م

سامان حسینی

Active member
نه نمیدونم مادرش کیه ولی خودش جز زیباترین کره های برفینه عکس ازش دارم فقط حجمشون بالاس نمیتونم بزارم

سامان حسینی

Active member
ایمان جان کجایی عشق به اسب اثربد روت گذاشته حواست کجاس نوشتم 85.85.85.85.85.85.85 سامان سرش بره اطلاع غلط نمیده. کجایی داداش:confused:

ایمان

Active member
ایمان جان کجایی عشق به اسب اثربد روت گذاشته حواست کجاس نوشتم 85.85.85.85.85.85.85 سامان سرش بره اطلاع غلط نمیده. کجایی داداش:confused:
داداش حواسم جمعه و شش دانگ
85 ش میشه اول اسمش اگه متولد 85 است باید ش باشه نه پ !
عکساشو بفرست رو ایمیلم : imansherbandi@yahoo.com

s.parizimanesh

Active member
داداش یخورده دقت کن
تمام اطلاعات سامان اشتباهه
پ سال 75 است
برفین خودش 74بدنیا آمده چطور 75 کره میده ؟
سری به این تاپیک بزن : http://www.horse.ir/f148/پرنسس-6164/?highlight=پرنسس
دقت کردم ولی اولآ نوشته متولد 85
دومآ ازکجا که روی سالهای عرب نام گذاری شده؟؟؟
مگه میشه مادرش معلوم نباشه مادیدیم پدر ناشناس باشه ولی دیگه مادر رانشنیده بودیم.

سامان حسینی

Active member
ازاقای اتشی باید پرسیدمادرش چیه اقاایمان اسبی که شناسنامه نمیتونه بگیره اسمش میتونه هرچیزی باشه مثلا سامان. ایمان و...

ایمان

Active member
دقت کردم ولی اولآ نوشته متولد 85
دومآ ازکجا که روی سالهای عرب نام گذاری شده؟؟؟
مگه میشه مادرش معلوم نباشه مادیدیم پدر ناشناس باشه ولی دیگه مادر رانشنیده بودیم.
از سال 74تقریبا هه اسبها از رو سال نامگذاری شدن
این اسب یا مادرش عرب نبوده یا اسمش یه چیز دیگست
ولی قیافش آشناس گمونم از اسبای استادعلی رفیعی باشه
زیاد مطمئن نیستم ...

سامان حسینی

Active member
بازم عکس. نظرتون چیه؟

پیوست ها

• ۲۰۱۰۰۸۲۷۳۸۳.jpg
    ۲۰۱۰۰۸۲۷۳۸۳.jpg
    809.1 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • ۲۰۱۰۰۸۲۷۳۷۷.jpg
    ۲۰۱۰۰۸۲۷۳۷۷.jpg
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 10
  • ۲۰۱۰۰۸۲۷۳۸۴.jpg
    ۲۰۱۰۰۸۲۷۳۸۴.jpg
    819.4 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • ۲۰۱۰۰۸۲۷۳۹۳.jpg
    ۲۰۱۰۰۸۲۷۳۹۳.jpg
    792 کیلوبایت · بازدیدها: 14

سامان حسینی

Active member
داداش یخورده دقت کن
تمام اطلاعات سامان اشتباهه
پ سال 75 است
برفین خودش 74بدنیا آمده چطور 75 کره میده ؟
سری به این تاپیک بزن : http://www.horse.ir/f148/پرنسس-6164/?highlight=پرنسس

من کی حرف اشتباه زدم چرا الکی حرف میزنی.تازه اسبیم که شما خیلی بهش علاقه داری وعکس کاربریت هم مال اونه زندگیشو مدیون ماست عموم وقتی اونو خرید درشرایط بدی بود اسب بیچاره کلی خرجش کردتانمرد.عکس دوران 4ساگیش روهم دارم که تازه روبه راه شده بود.

ایمان

Active member
من کی حرف اشتباه زدم چرا الکی حرف میزنی.تازه اسبیم که شما خیلی بهش علاقه داری وعکس کاربریت هم مال اونه زندگیشو مدیون ماست عموم وقتی اونو خرید درشرایط بدی بود اسب بیچاره کلی خرجش کردتانمرد.عکس دوران 4ساگیش روهم دارم که تازه روبه راه شده بود.
الکی حرف نزدم !
این نوشته رو قبل اینکه معلوم بشه عرب نیست زدم نه بعدش !!
عمو شما سرهنگ رضویه ؟ مالک کهکشان ؟

سامان حسینی

Active member
سامان حسینی شمارتو میدی ؟ یا ایمیلتو ؟

saman,hoseini@ymail.com
کی گفته کهکشان مال سرهنگ بوده؟ اینوهمه میدونن که سرهنگ هیچوقت وهیچوقت ازخودش سیلمی نداشته وپول جای نریون نمیداده. این عموی من بود که با اوردن سیلمیهای غفاروابولهول باعث شداسبای سرهنگ منقرض نشن.یه چیزایی میدونی ولی کامل نه سعی کن حرفات مستند باشن تا کسی ازدستت ناراحت نشه.تازه سرهنگ حاضر نشدباوجودغفاراسطوره اسبای شهرکرد ازکهکشان مادیون بکشه عموم به زوریکی ازمادیونارو ازکهکشان کشید که کره هم سقط شد.ایام عزت مستدام.

ایمان

Active member
saman,hoseini@ymail.com
کی گفته کهکشان مال سرهنگ بوده؟ اینوهمه میدونن که سرهنگ هیچوقت وهیچوقت ازخودش سیلمی نداشته وپول جای نریون نمیداده. این عموی من بود که با اوردن سیلمیهای غفاروابولهول باعث شداسبای سرهنگ منقرض نشن.یه چیزایی میدونی ولی کامل نه سعی کن حرفات مستند باشن تا کسی ازدستت ناراحت نشه.تازه سرهنگ حاضر نشدباوجودغفاراسطوره اسبای شهرکرد ازکهکشان مادیون بکشه عموم به زوریکی ازمادیونارو ازکهکشان کشید که کره هم سقط شد.ایام عزت مستدام.
دقیق نمیدونستم مال عمو تون بوده یا سرهنگ رضوی
ولی یجا شنیدم مال سرهنگ بوده !شما درست میگی
توکتاب یه کره زا کهکشان * میترا بنام قلندر ثبت شده با داغ 72/701/00 kh ازش خبر داری ؟ تولید کنندش بنام سرهنگ رضوی ثبت شده
اقا شمارتو بذار میخوام باهات تماس بگیرم

بالا