پانزدهمین جشواره ملی اسب اصیل عرب خوزستان -اهواز-بهمن۸۸

هفته اول ۸۸/۱۱/۹ |-| کورس چهارم |-| مسافت:۱۲۵۰ متر |-| امتیاز:۱۸ به بالا
===================================
k4.jpg
البته لازم به ذکر که من در این کورس به دلیل سر و صدای زیاد و همچنین شلوغی کورس آخر نفرات دوم و سوم رو درست متوجه نشدم اگه اشتباهی صورت گرفته دوستان اصلاح کنند
هفته دوم هم به دلیل اربعین حسینی بجای جمعه در روز پنج‌شنبه مورخ ۸۸/۱۱/۱۵ برگزار خواهد شد نتایج نیز متعاقبآ اعلام میشود

مرضیه

Member
در حال حاضر هفته ی سوم این مسابقات درحال برگزاری هست که متاسفانه من نتونستم برای تماشا برم.
جالبه بدونید که در این مسابقات کم تجربه ای یا بهتره بگم بی تجربگی سوارکارها حق خیلی از اسب ها رو ضایع کرده!!!!!:blinksmiley:

با سلام
متاسفانه من هفت هدوم دیر رسیدم و نتونستم نتایج رو ثبت کنم دوستان دیگه اگر مال هفته دوم رو دارن قرار بدن
البته در هفته سوم بی نظمی (قانونی)هایی دیده میشد که ذکر خواهم کرد
و اما هفته سوم

هفته سوم ۸۸/۱۱/۲۳ |-| کورس اول |-| مسافت:۱۳۵۰ متر |-| امتیاز:۰
k11.png

مثلآ در همین مسافتی که ذکر شد در هفته اول ۱۲۵۰ متر بود حالا چرا در هفته سوم ۱۳۵۰ شده با همان مسافت نمیدونم شاید دوباره متر کردن دیدن اشتباه شده شاید هم اشتباه تایپی !!!

هفته سوم ۸۸/۱۱/۲۳ |-| کورس دوم |-| مسافت:۱۳۵۰ متر |-| امتیاز:۰
k22.png

یکی دیگه از موارد اینه که در کورس پایین اسبی به نام خشایار با ۰ امتیاز شرکت داده شده ؟!

هفته سوم ۸۸/۱۱/۲۳ |-| کورس سوم |-| مسافت:۱۳۵۰ متر |-| امتیاز: ۲ تا ۴
k33.png

هفته سوم ۸۸/۱۱/۲۳ |-| کورس پنجم |-| مسافت:۱۳۵۰ متر |-| امتیاز: ۱۸ به بالا
k55.png
جالب که در کورس آخر اسبی (رویای خوزستان) شرکت داده میشه که به جای امتیاز ۱۸ به بالا فقط ۴ امتیاز داره ؟!
در دو کورس آخر ۲ سوارکار از اسب زمین میخورن که بدلیل نبود آمبولانس در محل بعد از مدت مدت زمان زیادی با ماشین غیر استاندارد انتقال داده میشه
عجیب این هست که در هفته های گذشته آمبولانس در کنار دپار وجود داشت ولی این هفته چرا شاهد این همه بی نظمی بودیم نمیدونم!!!
البته این دلیل نمیشه زحمات دست‌اندرکاران زحمتکش جشواره زیر سوال بره
امیدواریم در هفته چهارم شاهد هرچه بهتر برگزار شدن این جشواره باشیم

با سلام
هفته چهارم جشنواره هم تمام شد
قبل از اینکه نتایج رو اعلام کنم باید چند چیز رو متذکر بشم
اول اینکه معلوم شد اون اسب هایی که گفتم در گروه امتیاز خودشون شرکت نکردن ظاهرآ وارداتین.
و در مورد بینظمی های هفته چهارم من دیگه چیزی نگم بهتره !!!
فقط اینکه در سرکشی هایی که از اسباها /مالکان/ چابک‌سواران داشتیم نارضایتی داشتن و بعضی ها هم از شرکت در جشواره استانی پشیمان بودند! (حتی اونهایی که مقام اوردن)
....
هفته چهارم ۸۸/۱۱/۳۰ |-| کورس اول |-| مسافت:۱۳۵۰ متر |-| امتیاز: ۰
k4-1.png

هفته چهارم ۸۸/۱۱/۳۰ |-| کورس سوم (کورس قهرمانی) |-| مسافت:۲۷۰۰ متر |-| امتیاز: ۱۸ با بالا
=======================================
k4-3.png

بالا