ویژگی یک سوارکار واقعی!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
از کجا می فهمیم که شما یک سوارکار هستید؟! کار زیاد سختی نیست:

وقتی با ماشین از تپه بالا می روید، به ماشینتان نچ نچ می کنید.
...
به جای اینکه مثل آدم روی صندلی بنشینید، صندلی را می چرخانید و مثل اسب روی آن می نشینید.
اگر اسبتان را یک روز نبینید، شب از دلتنگی خوابتان نمی برد، اما اگر همسرتان یک ماه خانه نباشد اصلا متوجه نمی شوید!
موهای اسبتان در مقایسه با موهای خودتان وضعیت بهتری دارد!
رنگ ماشین مورد علاقه تان کهر است!
رییس جمهور کشورتان را نمی شناسید، اما لیست کامل صد اسب برتر کشور را با تاریخ تولد و تمام خصوصیات دیگرشان حفظ هستید!
شماره تلفن دامپزشک اسبتان توی گوشی تان ذخیره است، اما شماره تلفن پزشک خودتان نه!
اشکالی ندارد اگر لباسهای دامادی تان کثیف یا پاره شود، اما وای به روزی که لباس سوارکاری تان طوری شود!
وقتی به چیزی اصرار دارید، یک پایتان را روی زمین می کوبید!
مخارج شب عروسی تان با مخارج شرکت دادن اسبتان در یک نمایش قابل مقایسه نیست!
اتاق شما در خانه آنقدر به هم ریخته است که جای سوزن انداختن نیست، اما اصطبل ها و اتاقتان در باشگاه از تمیزی برق می زند!
تشخیص میوه های مرغوب و نامرغوب برایتان کار نسبتا سختی ست، اما تشخیص کاه و یونجه مرغوب از نامرغوب، به هیچ وجه!
گاهی بدتان نمی آید با اسب به دانشگاه یا محل کار بروید!
لباسی را تمیز و خوب می دانید که روی آن موی اسب نباشد!
میوه مورد علاقه تان هویج و سیب است!
بیشتر اوقات با همان لباسهای سوارکاری به خانه یا حتی به مهمانی می روید، چون مجبور شده اید بیشتر از زمان مورد نظرتان در باشگاه بمانید!
وقتی ماشینتان راه نمی رود، با بغل پایتان به صندلی ضربه می زنید!
با کوچکترین اشاره متوجه منظور اسبتان می شوید، اما وقتی همسرتان مستقیم چشم در چشم شما حرف می زند، متوجه منظورش نمی شوید!
اگر روزی یکی از اسبها کمی کسالت داشته باشد فوری متوجه می شوید، اما شوهرتان دو هفته است که آنفلوآنزای شدید گرفته و سر کار هم نرفته اما شما اصلا نمی دانستید!

و فقط سوارکارها صدها هزار تومان در نمایشگاه های اسب پول خرج می کنند تا یک روبان هزار تومانی به دست بیاورند!

من همیشه با این موضوع ها با خانواده درگیرم
من سوارکار نیستم ولی یک دوستدار واقعی اسبم ک فراتر از یک سوار کار واقعی اسبارو دوست دارم در هر جای دنیا

وبه جون اسبت این کارو برام انجام بده-قشنگ بود حیف که نمیشه به همسرامون نشون بدیم دعوا میشه:smilingsmiley:

خیلی باحال بود جناب قاسمی من یه مدت وقتی دوچرخه سواری می کردم نچ نچ می کردم.:laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley:

بالا