وضعیت سوارکاری در قزوين

مهدي

New member
وضعیت سوارکاری در قزوين

علت اينكه سواركاري قزوين پيشرفت نميكنه اينكه همه خودشونو بهترين سواركار ميدونن بقيه هم كه ديگه باقر.

khan-baba

Member
پاسخ : وضعیت سوارکاری در قزوين

سلام خدمت همه ی سروران خودم
سواری نیازمند چهار چیز است که اگر حتی یکی ار اینها فراهم نباشد ورزش سوارکاری غیر ممکن است!
1- اسب خوب
2-زمین خوب
3-مربی خوب
4-هوای خوب ( اگه هوا خوب نبود داشتن مانژ سر پوشیده ناگزیر است)

دوستان عزیز برای پیشرفت باید از این مرحله ای که در قزوین گرفتار آن هستیم گذر کنیم . کسانی که به کم قانع هستند همیشه در جا میزنند بیایین به جای صحبت های متفرقه فکر هامونو رو هم بگذاریم بینیم واسه پیشرفت تو قزوین باید چی کار کنیم؟ هر کسی نظر خودشو بگه! یک نظر کوچک هم که در ظاهر بی اهمیت باشه ممکنه یک راه حل فوق العاده باشه.
از هیئت سوارکاری قزوین کاری بر نمی آد متاسفانه همشون با هم دعوا دارن! تو جلساتی که دارن اگه خیلی هنر کنن مشکلات خودشونو با هم دیگه حل کنن دیگه کاری از دستشون نمی آد که واسه ما انجام بدن! بی پرده بگن خیلی بد کار می کنن نمونش هم لغو شدن مسابقات قهرمانی استان امسال بود که خیلی راحت وقتی 2 نفر تو هیئت دعواشون شد کل مسابقات کنسل شد ! بگذریم...
بیاین پیشنهاد بدین خودمون واسه خودمون چی کار کنیم؟

khan-baba

Member

اولین چیزی که به نظرم میرسه:

من خودم تو این سایت تازه واردم ولی وقتی عضو شدم دیدم عالیه میشه ازش استفاده های خیلی خوبی کرد از دوستم که اینجا رو به من معرفی کرد واقعآ ممنونم

1 اولین پیشنهاد من اینه به همه ی دوستانی که تو باشگاههای مختلف قزوین داریم بگیم بیان اینجا عضو بشن هر چی باشه اجتماعمون هرچی بزرگتر بشه کارهای بزرگتری از دستمون بر می آید.

khan-baba گفت:
سواری نیازمند چهار چیز است که اگر حتی یکی ار اینها فراهم نباشد ورزش سوارکاری غیر ممکن است!
1- اسب خوب
2-زمین خوب
3-مربی خوب
4-هوای خوب [/b]
به غير از اينا نياز به علاقه و پشتکار سوار و همچنين تامين بودن سوار از نظر مالی و خيلی چيزای ديگه که يه سواری خوب و راحت رو محيا ميکنه.

khan-baba

Member

دلاور حرفت درسته ولی تو این 4 مورد میگنجه چون داشتن شرایط خوب مالی منجر به خریدن اسب خوب و داشتن مربی خوب و بقیه میشه! ولی در کل اون یه مقدمه بود
من دوست دارم شما پیشنهاد بدی که واسه پیشرفت چی کار کنیم حالا یا مستقیمآ نظر خودت یا اینکه بری از کسانی تجربه دارن ( مثل علی اقا) ولی به این سایت دسترسی ندارن پیشنهادشونو بپرسی بیای اینجا منعکس کنی تا بتونیم پله پله بالا بریم آنشالله

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

قبل از پیدا کردن مشکلات به داشته ها توجه کنید: چه مربیانی,اسبهایی,باشگاههای سوارکاری و چه رشته ای فعال تر است؟

mahsima

Member

متاسفانه سواران قزوین طوری هستند که از هیچ چیز استقبال نمی کنند به قول آقا مهدی هر کس فقط خودشو قبول داره و بس و همه فکر میکنن همه چی رو بلدن .
هیچ کس دنبال این نیست که بیشتر بدونه به نظر من علت اصلیه درجا زدن همینه.
سواران قزوین اول باید دیدشون رو نسبت به هم مثبت کنن و بین هم ناراحتی ها و دشمنی ها را کنار بزارن قزوین شهر کوچکیه شاید تو تهران این مسئله زیاد مطرح نباشه ولی آخه مگه قزوین چند تا باشگاهو سوارکار داره.
و یه راه دیگه ایجاد یک هیئت لایقه ما باید برای تعویض رئیس و مسئولان هیئت اقدام کنیم و افرادی لایق ترو برگزینیم.

نظر من اینه که هر باشگاهی یک نماینده واسه خودش تعیین کنه و نمایندگان باشگاه ها هر چند وقت یک بار جلسه ای بزارن و مشکلات سوارکاری رو به چالش بکشن و راه حلی واسه مشکلات به کمک دیگر بچه ها پیدا کنن.

تکه

New member

salam be nazare man dar har shhri va har mogheyati baraye peyda kardane estedad ha bayad talash kard va ba gozashtane mosabeghate mokhtalef allaghe haro va estedadharo peyda kard va be onha balo par bedahim (chizi ke to ghazvin khiyli kame va aslan behesh tavajoh nemishe) biyayd ba ham in karo bokonim.

ali.top

New member

سلام باید یک تیم تشکیل بدید از افراد شرکت کننده تو مسابقات کشوری و از یک مربی خوب خواهش کنید شما رو تمرین بده.یک اسپانسر برای خودتون پیدا کنید.و تمرینات خودتون را انجام بدین بدون اینکه به حاشیات کاری داشته باشید.

mahsima

Member

مشکل همین حاشیاته اگه سوارکارایه قزوین به حاشیه کار نداشتن که الان وضعشون خیلی بهتر بود

تکه

New member

albate bayad zekr kard ke bazi az in bashgaha va morabiyan hastan ke in karo mikonan ke be nazaram tamame bachehaye gazvin mishnasaneshon age biyayd bedon dar nazar gerftane in adama kar konim khiyli movafagh tar mishim mage na?

ali.top

New member

مگه شما چندتا سوارکار مسابقه ای دارید.اونای هم که خودشون رو بهترین سوارکار می دونند تا حالا کاری کردن

mahsima

Member

تعداد سوار کارا زیاد نیست و بعضی از اونا آره سوار کار هستند ولی اینکه هیچ کسو قبول ندارن درست نیست

ali.top

New member

با اون سوارکارا کنار بیاین.چرا گیر دادین اه این سوارکارها. مگه بدون اونا نمیتونین سوار اسب بشید

mahsima

Member

خوب وقتی یه مربیه خوب از تهران میاد و در جلسهء اول 9-10 تا سوار در کلاس شرکت میکنن و بعد از چند روز تعداد به 4-5 تا یا حتی کمتر میرسه .
کاملا واضحه که ایراد از مربی نیست چون ما تو قزوین چندین بار مربیانی خوب رو آوردیم که همه قبولشون دارن.
ایراد از سواراس که فکر میکنن نیاز به یاد گیری ندارن و خوب اون مربیم بهش بر میخوره ناراحت میشه و دیگه نمیاد یا میبینه صرف نداره برا 3-4 نفر این همه راه بکوبه و بیاد این جور مواقع هست که این سواران به ما ضرر میزنن .
هیئت هم هیچ کمکی تو هزینه ها نمیکنه خوب از طرفی هم اون تعداد معدود براشون سخته به تنهایی هزینهء کلاس و بدن.
این فقط یکی از مشکلات ماست که مانع پیشرفت سواریه قزوین میشه.
البته نباید اینو نادیده گرفت که تو یکی دو سال اخیر وضع سواری قزوین تا حدودی بهتر شده.

تکه

New member

albate emsal az tamame sala kheyli behtar bod va tamam hazine haro heyat taghabl kard ke khodaro shokr magam ham dashtim vali bayad biyayd ta hamkarimono khili bishtar az in harfa bokonim

ali.top

New member

تعدادتون کم تر بشه که بهتره.از تجربیات مربی بهتر می تونین استفاده کنید.به اون سوارکاها هم بی اعتنایی کنید شاید یکم فکر کنند

بالا