هلاکو وزیری

Behshad

New member
موسسه اصلاح نژاد و تولید اسب های اصیل دره شوری ایشان در نزدیکی سمیرم اصفهان قرار دارد
منم فقط از جلو موسسه ایشان رد شدم و چند تا از اسب های ایشون رو هم دیدم که واقعا زیبا و رشید بودند اگر دیگران هم اطلاعی در مورد ایشون دارند بنویسند

اسبهای ایشون استیل خیلی خوبی دارند و خوشکل سرو دم میگیرند اما زیاد پرخون نیستند . البته کره هایی که من از ایشون دیدم

اسبهای ایشون استیل خیلی خوبی دارند و خوشکل سرو دم میگیرند اما زیاد پرخون نیستند . البته کره هایی که من از ایشون دیدم
برادر دره شور یعنی همین استیل قشنگ و سر و دم گیری انتظار پرخونی که از کرد داریم رو نمیشه از دره شور داشت

برادر دره شور یعنی همین استیل قشنگ و سر و دم گیری انتظار پرخونی که از کرد داریم رو نمیشه از دره شور داشت

همونطور که دوستان اشاره کردند دره شوری ها اسبانی بسیار پرخون و زیر سواری بسیار خوش تیپ هستند.
البته پرخونی از نوع خودشون.سیلمی شکار آقای شریف مثال خوبی برای یک دره شور عالیست.
با سواری و یا نگاه کردن به سواریش آدم حال میاد و لذت میبره.

در موسسه اسب چاپار مدیریت بعهده آقای مسکوب است.
ایشان کارهای اصطبل را کلا به آقای قرمزی واگذار کرده اند.
سیلمی های دره شوری خوبی در این موسسه وجود دارندوئلی متأسفانه مثل اینکه دوست ندارن برای سایرین تولید کنن.
ما پس از هزینه نزدیک به 2 میلیون و پرداخت پول کشش موفق به تولید از اسبهای این موسسه نشدیم و بالاخره بی خیال هزینه ها و پول کشش شدیم . عطای آن را به لقایش بخشیدیم.

s.parizimanesh

Active member
اره من هم شنیدم نمیکشه به هر بهانه اب مادیان را خالی میفرسته خیلی نامردیه

s.parizimanesh

Active member
کسی نمیتونه بگه آقای مسکوب بده
اول از راه برس بعد.............
کی گفته مسکوب بده؟؟؟نشون بده کسی این حرفو زده باشه.
بحث روی یه چیز دیگه هست درست بخون مطالب را بیا نشونت بدم مادیانی که سه بار برای کشش رفته دوملیون هم گرفته خالی برگشته الان هم از یه اسب دیگه که تو سیرجانه کره پاشه.
میخای بگی مادیان مشکل داشته؟؟؟؟؟

امیرعلی

New member
میخواستم بگویم این باشگاه توسط آقای مسکوب مدیر هستند نه آقای هلاکو وزیری در این اسبداری آقای امینی دو اسب دارد که کره اسب او به دنبال او میدود این آقای امینی در این سایت عضو هستند این آقای امینی 12 سال بیشتر سن ندارد و هم اسم من است و سوارکار خوبی است چون شاگرد آقای مسکوب بوده

آقای مسکوب خیلی خوب است

بله ایشون خیلی خوبن.1 روزم مهمان ما بودن و انسان شریفی هستن که در ضمینه اسب اطلاعات گرانبهایی دارن.ولی مدیریت اصطبلشونم خودشون نمیکنن.هیچکس نگفت بدن.ولی معلوم نیست چرا مادیون برا ما پر نکردن.مادیون بی زبون ما فرستادیم برا کشش،آقای قرمزی بردن کورس عشایرس .بقول کارگر خودشون با اینکه حق اسبو خوردن ولی دوم شد.
اسب سالم رفت و با دست و پای داغون برگشت.
این کاراهم درست نیست.
هرچند ما پول کشش و سایر هزینه ها که نزدیک 4میلیون شد رو سوخته فرض میکنیم.

sonia

Member
حرف شما اشتباه است ایشان برای من14تا کشیده

دوست عزیز شما حتما از خود اردشیر خان خواستید مادیانتون پر شه
مشکل وقتی پیش میاد که بعضی ها برای اینکه اردشیر خان مخالفت نکنند یا به فکر خودشون ارزون تر پاشون در بیاد( در صورتی که دست آخر گرون تر در میاد پاشون ) بدون اطلاع آقای مسکوب با آقای قرمزی هماهنگ میکنن مادیان میفرستن بعد اگه پر شد که به سلامتی بدون اطلاع آقای مسکوب از سیلمی ایشون کره گرفتند اگر پر نشد از آقای مسکوب طلب کار میشن!! خود آقای مسکوب از بعضی سیلمی ها واسه هر کسی( منظور هر مادیانی) مادیان پر نمیکنند شاید به همین دلیل بعضی ها بدون اطلاع ایشون از آقای قرمزی میخوان این کار رو انجام بده

من نمیدونم جریان مادیان آقا حامد چی بوده این حرفم هم خطاب به ایشون نیست چیزی بوده که چند مورد دیدم قبلا !! متاسفانه آقای مسکوب دائم سمیرم نبودند که روی کارهای آقای قرمزی نظارت داشته باشند و در غیاب ایشون از این اتفاقات چند بار افتاد که ایشون وقتی شنیدند خیلی ناراحت شدند

دوست عزیز شما حتما از خود اردشیر خان خواستید مادیانتون پر شه
مشکل وقتی پیش میاد که بعضی ها برای اینکه اردشیر خان مخالفت نکنند یا به فکر خودشون ارزون تر پاشون در بیاد( در صورتی که دست آخر گرون تر در میاد پاشون ) بدون اطلاع آقای مسکوب با آقای قرمزی هماهنگ میکنن مادیان میفرستن بعد اگه پر شد که به سلامتی بدون اطلاع آقای مسکوب از سیلمی ایشون کره گرفتند اگر پر نشد از آقای مسکوب طلب کار میشن!! خود آقای مسکوب از بعضی سیلمی ها واسه هر کسی( منظور هر مادیانی) مادیان پر نمیکنند شاید به همین دلیل بعضی ها بدون اطلاع ایشون از آقای قرمزی میخوان این کار رو انجام بده

من نمیدونم جریان مادیان آقا حامد چی بوده این حرفم هم خطاب به ایشون نیست چیزی بوده که چند مورد دیدم قبلا !! متاسفانه آقای مسکوب دائم سمیرم نبودند که روی کارهای آقای قرمزی نظارت داشته باشند و در غیاب ایشون از این اتفاقات چند بار افتاد که ایشون وقتی شنیدند خیلی ناراحت شدند
جناب سونیا مادیونی که گفتم غوغاس که بعد از کشش اول خود جناب مسکوب تشریف آوردن سیرجان و 1 شبم مهمان ما بودن و فرمودن که بفرستین ایشالا این بار پر میشه.ولی فرستادیمو نشد.بهر حال ما دوست داشتیم یه کره از سالار داشته باشیم ، ولی خدا قسمت نکرد و دو تا کره از شکار بهمون داد.گذشت رفت ولی همون زمانم آقای قرمزی دوست داشت از سیلمی های دیگه مثل تاج بکشیم.نمیدونم چرا؟؟ولی لینکه اسب کس دیگه ای رو ببری کورس عشایری .مقامم بگیری.دستشم خراب کنی دیگه ....................این حرفا هم هیچکدوم دلیل بر بد بودن جناب مسکوب نیست.گفتم که ایشون یک شب مهمان ما بودن و بسیار انسان محترمی هستن ولی مدیریت اصطبلشون به اینصورت هست.

بالا