هفدهمین زیبایی اسب اصیل اهواز - اسفند 89

bakhshi

Member
لطفا ازشون بپرسید که اگر ساکن ایران بودندو میخواستند بااسبهای خالص ایرانی به سمت بهترکردن تیپ و استانداردهای زیبایی حرکت کنند چه راهکارهایی را درپیش میگرفتند؟آیا برای داوری اسبهای خالص ایرانی تغییردر قوانین اسبهای مصری را برای ایران ضروری می بینند؟

جناب کریمی اگر می خواهید به جواب سوالتان برسید ، یه سری به ایمیلتون بزنید بد نیست:winksmiley02:

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
چندین بار تا حالا به شما اخطار دادم.
تحت تاثیر هیچ کسی هم نیستم که به من چیزی بگه.
تو تاپیکها و چت همش داری ایمیل میدی , ایمیل میگیری.
دلالی از راه دور نمیشه کرد. اینجا جاش نیست.
پیامبر اسب دارا هم که نیستی بخواهی ارشاد کنی.

bakhshi

Member
چندین بار تا حالا به شما اخطار دادم.
تحت تاثیر هیچ کسی هم نیستم که به من چیزی بگه.
تو تاپیکها و چت همش داری ایمیل میدی , ایمیل میگیری.
دلالی از راه دور نمیشه کرد. اینجا جاش نیست.
پیامبر اسب دارا هم که نیستی بخواهی ارشاد کنی.

بنده دلال نیستم اشتباه گرفتید !!! بنده مشورت میدم به دوستان ، در حضور شما پیامبر صاحب شریعت (اوالاعزم) کی جرعت داره عرض اندام و ابراز نظر کنه!!:rolleyessmileyanim::tonguesmiley: ضمنا این لکه ها به من نمیچسبه !!!:smilingsmiley:

بنده دلال نیستم اشتباه گرفتید !!! بنده مشورت میدم به دوستان ، در حضور شما پیامبر صاحب شریعت (اوالاعزم) کی جرعت داره عرض اندام و ابراز نظر کنه!!:rolleyessmileyanim::tonguesmiley: ضمنا این لکه ها به من نمیچسبه !!!:smilingsmiley:
اقا علی اگر راهنمایی درست میکردید خوب بود اما تا حالا نشده یک راهنمایی بدون تعصب به کسی داده باشی از نظر شما حداد بهترین اس جهانه و اسب های خون وارداتی یابو هستن و بدرد کباب کردن و خوردن میخورن

bakhshi

Member
اقا علی اگر راهنمایی درست میکردید خوب بود اما تا حالا نشده یک راهنمایی بدون تعصب به کسی داده باشی از نظر شما حداد بهترین اس جهانه و اسب های خون وارداتی یابو هستن و بدرد کباب کردن و خوردن میخورن

شما متوجه صحبت بنده نشدید!!! خواستید ما هم صحبت میکنیم:smilingsmiley:

سینا

Member
باسلام به تمامی دوستان/جای همه دوستایی که نبودن خالی بود.هیچ مسابقه ای بدون کمی وکاستی برگزار نشده وکاستی ها نمک برگزاریه.واز دوستانی که تشریف نیوردن ودورادور تحت تاثیرحاشیه های قبل وبعد ازبرگزاری نظراتی دارن بد نیست عنوان کنند تاشفاف سازی بشه.بموقشم تخریبی که توسط اشخاص مغرض برای برگزارنشدن یابدبرگزارشدن قبل از مسابقه بود درصورت نیاز عنوان میکنم.جشنواره مال همه بود بدون تنش وجنجال برگزار شد.امیرحسین خان درصورت امکان نظررسمی ناظرایکاهورابزنید.ایمان خان سی دیش اماده شد اطلاع میدم با3دوربین فیلم برداری شد.لطفا عکس بزارید منتظر نظرات هم هستم.(جناب قاسمی عکس)

ایمان

Active member
3داور جدید که برای اولین بار ایران آمده بودن و اسبهای خالص و خون وادراتی را دیدن نظری درباره اسبهای ایران داشتن ؟ اسبهای ایران رو چطور دیدن ؟

bakhshi

Member
جناب بخشی تا زمانی که دیدگاهتون رو در مورد اسب های دیگه خصوصا وارداتی ها تغیر ندید شما رو لایق صحبت کردن و تبادل اطلاعات نمیبینم:hmmsmiley02:
بنده با کسی که ضرفیت گفتگوی دوستانه و علمی نداره!! حرفی ندارم اشکال نداره شمام حذف میشید .

بنده با کسی که ضرفیت گفتگوی دوستانه و علمی نداره!! حرفی ندارم اشکال نداره شمام حذف میشید .
از چی حذف میشم نکنه لیستی تهیه کردید که از مری خانم گکرفته که مبارک رو وارد کرد تا ریزه میزه ها مثل من رو اسممون رو جمع اوری کردید و منتظر یه فرصت هستین که ارشادمون کنید؟

sohrab

Active member
جدول امتیازها

پیوست ها

• 10.jpg
    10.jpg
    33.1 کیلوبایت · بازدیدها: 57
  • 9.jpg
    9.jpg
    50.7 کیلوبایت · بازدیدها: 49
  • 7.jpg
    7.jpg
    35.7 کیلوبایت · بازدیدها: 41
  • 1.jpg
    1.jpg
    45.3 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • 5.jpg
    5.jpg
    34.5 کیلوبایت · بازدیدها: 47
  • 2.jpg
    2.jpg
    36.1 کیلوبایت · بازدیدها: 31
  • 4.jpg
    4.jpg
    50.1 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • 6.jpg
    6.jpg
    46.5 کیلوبایت · بازدیدها: 25
  • 3.jpg
    3.jpg
    34 کیلوبایت · بازدیدها: 34
  • 8.jpg
    8.jpg
    38.5 کیلوبایت · بازدیدها: 37
جناب سهراب خان از زحمتی که برای جمع آوری اطلاعات کردید و وقت گذاشتید؛ از جانب همه دوستان از شما تشکر میکنم.

ایمااااااااااااااااااان از تو بعیده داداش
این غرور دماونده دیگه
کره دماوند دزفول
چی شده مگه؟

بالا