هر کی فهمید این چیه جایزه داره

Dr_Ghaffari

Active member
کتاب ÷یش من به رسم امانت خواهد بود تا زمانی که دوست دیگری پاسخ دهد و من کتاب را باز به رسم امانت به او بسپارم لاجرم از گفتن پاسخ معذورم سهراب خان هم که خودش یادش نیست اصلا موضوع چی بوده و الان خودش برای دانستن جواب لحظه شماری می کنه هم باید تا اهواز رفتن من منتظر بمونه چون پیغام خصوصی هم نخواهم کرد .

Dr_Ghaffari

Active member
برای 22 کاملا متاسفم برای 23 هم نمی توانم قول بدهم ولی 24 و 25 امکان دارد به هر حال قبل از عید خواهم آمد چون در تعطیلات می خواهم پایم را عمل کنم و از شر این پیچ و مهره ها راحت شوم و بتوانم دوباره البته پس از 6 ماه سوارکاری را شروع کنم حساب کنید 19 ماه است یک سواری درست و حسابی نکرده ام فقط قدم یورتم جز مسابقات استقامت شهرکرد که به پایم ضربه زد و فهمیدم با عصای زیر بغل نمی شود سوارکاری کرد !!!!!!!!!!!!

sohrab

Active member
دکتر جان جواب و آدرس پستی تان رو با پیغام خصوصی ارسال کنید. کتاب را بلافاصله می فرستم خدمتتان :)
پس اگر25 بیایید کورس قهرمانی را می بینید. امیدوارم پاتون از اولش هم بهتر بشه.

sohrab

Active member
جفت؟ :eek:
نخیر متاسفانه.
جواب را دکتر غفاری گفتند و جایزه را دریافت کردند. ;)

احسان

Active member
ye chizi shabih in hasttoye sag be esme utrine verdin vali on maye ast vali in malom nist begid chi hast in dighe

Dr_Ghaffari

Active member
قرار شد اگر کسی دوباره جواب درست را برای من پیغام خصوصی کنه کتاب را به رسم امانت از من دریافت کند تا نفر بعدی که جواب درست را ارایه کند .

لادن

Member
بالاخره معلوم نشد اين چي بود؟

سهراب خان يا آقاي دكتر غفاري نمي‌خواند لو بدن؟

شبيه سنگ كليه ست، ولي مي‌فرماييد از رحم خارج مي‌شه!

mehran.a

New member
اين فكر كنم يه تيكه گوشته كه وقتي كره به دنيا مياد زير زبون كره قرار داره .من 4تا دارم البته خشك كردمشون.

بالا