هخامنش (بدخشان * ياقوت) ن

آقای ابراهیم پور لازمه بگم کره هخامنش (گالوس) هم دم گیر هست
گالوس : هخامنش+مشاهده پیوست 54071مشاهده پیوست 54072 خورشید
اینم عکسش

اقای /خانم:ملیکا ..... سلام.... :eek:hno-smiley02:سوال پرسیدم از روی کنجکاوی بود ... این دمی که تو این عکسا می بینم احتمالا بخاطر نشون دادن مادیان به سیلمی است
ولی در کل من هخامنش رو خیلی دوست دارم

bahare

New member
اقای /خانم:ملیکا ..... سلام.... :eek:hno-smiley02:سوال پرسیدم از روی کنجکاوی بود ... این دمی که تو این عکسا می بینم احتمالا بخاطر نشون دادن مادیان به سیلمی است

534882_369081583198708_666770449_n.jpg537085_363101143796752_2110309742_n.jpg

عکسایی ک من از دم گیری هخامنش دارم.

:blinksmiley:az shoma baeed hast agaye ebrahim pour !!!!!!
asbhayi mese HAKHAMANESH & GALOUS ke POR KHON hastand ba DAHANE be zor mishe kontorl kard !!!!!!
onvag shoma fekr mikonin ba KALLE GIR ZIBAYI BE IN ZARIFI ke ba ye haraket asb baz mishe ya pare
MADION neshon dadim !!!!!
:blinksmiley::wacsmiley::blinksmiley:
enshalah aksaye dg ham mizaram ta bebinid

دوست عزیز: علت کنجکاوی من واسه اینه که یه مادیان سیاه دارم(دل دل خلیلو) در مورد سیلمی های سیاه زیاد تحقیق میکنم
اصلا برداشت بد نکنید گفتم که من هخامنش رو خیلی دوس دارم در خوب بودنش هم شکی نیست....

دوست عزیز: علت کنجکاوی من واسه اینه که یه مادیان سیاه دارم(دل دل خلیلو) در مورد سیلمی های سیاه زیاد تحقیق میکنم
اصلا برداشت بد نکنید گفتم که من هخامنش رو خیلی دوس دارم در خوب بودنش هم شکی نیست....
آقای ابراهیم پور بله متلع هستم شما مالک دل دل خلیلو کره (ذیل ام السخر و ترفایه) هستید خدا براتون نگه داره و به نظر شخصی خودم بهتر که برای کشش از این مادیان با اسب های اصیل اقدام کنید موفق باشید :dodgy:

بالا