نیل شاه ( فرخ ایساتیس x خزر بردبار )

مقام اول نریانهای ایندگان زیبایی اردکان ....
با وجود هم گروهی هایی مثل کره گرگ - قیام - کهکشان - یاسوتای - رستم میر یزد

پیوست ها

• IMG_0100.JPG
    IMG_0100.JPG
    462 کیلوبایت · بازدیدها: 30
  • IMG_0102.JPG
    IMG_0102.JPG
    450.3 کیلوبایت · بازدیدها: 16
  • IMG_0105.JPG
    IMG_0105.JPG
    462.4 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • IMG_0106.JPG
    IMG_0106.JPG
    842.6 کیلوبایت · بازدیدها: 35
  • IMG_0153.JPG
    IMG_0153.JPG
    1 مگایابت · بازدیدها: 30

ashkann.m

Member
بسیار زیباست
خزر بردبار هم کره تجن و ستوده بردبار
مبارکه مالکش باشه و آفرین به آقایون بردبار که نسل قهرمان آفریدند
وتبریک به تولید کننده که همچین کره زیبایی رو تولید کردن و ماشالله به فرخ که زیبایی خودش رو تونسته انتقال بده
کلا خالص های ما سیر صعودی رو دارن طی میکنن و این جای امیدواری داره

سامان حسینی

Active member
ماشالا فرخ ایساتیس کره مثه خودش داده چندتا عکس دیگه هم دیدم ازکره هاش واقعا دمگیری وحرکتشون ازخارجیا کم نداره

shool

Member
واقعا زيباست . همه چيزش خوبه . عاليه . اگه باهمين وضعيت كه داره توليد ميشه پيش بريم ، چيزي نمونده به خارجيها برسيم . ( اين حرفو چندين بارتاحالا عرض كردم .) خيرشوببينه مالكش .

مقام اول نریانهای ایندگان زیبایی اردکان ....
با وجود هم گروهی هایی مثل کره گرگ - قیام - کهکشان - یاسوتای - رستم میر یزد
ماشالله کره ی زیباییه...شاید سوال جالبی نباشه ولی من از یکی از دوستان شنیدم توی گروه آیندگان به حرکت بیشتر اهمیت میدن تا اندام و ..... این درسته؟؟؟؟
این رو بخاطر مقام این کره میپرسم....

سامان حسینی

Active member
بله همینطوره تو بزرگها هم همینه کره ها که دیگه هیچی!!! داور چجوری کره شیری رو امتیاز بده؟قبلا که میدویدن دنبال مادرشون که دیگه هیچ.اما به طور کلی مدتیه این باب شده داورا خیلی سریع اسبایی که وارد میشن براساس تیپ3تا انتخاب میکنن بعد تو حرکت این 3تا اول تا سوم میشن بقیه امتیاز ها هم براین اساس میچینن که گاها سوتی اختلاف 2 3 امتیازی هم میدن یعنی 30درصد اختلاف بین دو داور!!!متاسفانه دیگه امتیازی نمره نمیدن من قبلا هم بارها گفتم این مسابقات برای حرفه ای ها نیست هدف جلب مشتری جدید هست مثلا کسی که برای اولین بار به سمت اسب کشیده میشه یه اسبه خوش حرکت وخوش رنگو بازیگوشو زیباتر میدونه حالا اگه داور یه اسبه خوشترکیب وخوش دست وپا رو اول کنه با پیشبینی اماتورها جوردرنمیاد ویکم دلسر میشن پس داور به سلیقه اونا انتخاب میکنه اینا یسری زیرو بم بازاریابیه وواقعا این داورها روانشناس هستن تا داور به نظره من باید زیبایی اسب به دوقسمت تقسیم بشه یکی شواسب که اصولا اسبهای اماتورپسند وبازیگوش هستن یکی مسابقه اسب برتر که واقعا علمی وامتیازی هست برای تولیدات برتر وتولید کننده ها وحرفه ای ها الان مسابقه زیبایی مثه شولباس هست وهدف جلب مشتریست همینطور که شاهدید مسابقه برج میلاد قیمت وارداتی رو کمی بالابرد وخالص کمی رفت تو رکود البته اینها تداوم نداره ومقطعی هست

سامان حسینی

Active member
البته انتخاب این کره به جا بوده چیزی که تو عکس مشخصه سرزیبا گردن بلند وخوش فرم همینطور خط الرس خوب وکپل عالی دست وپا هم خوبه وبه حق انتخاب شده ولی شاید اگر این حرکت عالی رو نداشت اصلا تو مقام هم نمیومد درکل این کره اینده داره وتبریک به تولید کننده جهت همچین تولید خوبی

البته انتخاب این کره به جا بوده چیزی که تو عکس مشخصه سرزیبا گردن بلند وخوش فرم همینطور خط الرس خوب وکپل عالی دست وپا هم خوبه وبه حق انتخاب شده ولی شاید اگر این حرکت عالی رو نداشت اصلا تو مقام هم نمیومد درکل این کره اینده داره وتبریک به تولید کننده جهت همچین تولید خوبی
طبق گفته ایمان شیربندی که عکسهارو بمن داد آیندگان ول نبودن با کلگی و کنار مادرشون بودن و فقط دور قدم راه میرفتن آخر سری بعد قضاوت در حال دریافت جایزه کره ول شده بود

سامان حسینی

Active member
طبق گفته ایمان شیربندی که عکسهارو بمن داد آیندگان ول نبودن با کلگی و کنار مادرشون بودن و فقط دور قدم راه میرفتن آخر سری بعد قضاوت در حال دریافت جایزه کره ول شده بود
مگه من گفتم ول بودن؟؟؟توعکس هم مشخصه که
:smilingsmiley:

بالا