نگین آویژگان

نگین

New member
سلام به همه.من نگین اویژگان 18 سالمه فعلا مشغول درس مدرسم.
من برخلاف اکثرتون بیشتر تخصص عملی دارم تا تئوری 3 بار تو مسابقات اسب سواری کورس بانوان در شهرستان ورزقان شرکت کردم و 2بار قهرمان و بار اخر نایب قهرمان شدم.الانم دارم خودمو واسه مسابقه ی بعدی اماده میکنم.و مربی اسب سواری بانوان هستم.
امیدوارم عضو مفیدی باشم و از امین سلطانی تشکر میکنم که به من یاداوری کرد که خودمو معرفی کنم.

خوشحالم که به جمع ما پیوستید نگین جان،خوش آمدی.امیدوارم با تجربیات قشنگت همه رو به فیض برسونی.
برات آرزوی موفقیت دارم گلم.
شادزی

پایدار باشید و همیشه مایه افتخار.
از اینکه به جمع دوستان ما در این محفل صمیمی پیوستید،بسیار خرسندیم.

نگین

New member
معرفی اعضا

سلام :coolsmiley02:
پرواز ایناز نفس فروغ امیر حسین محمد ازتون تشکر میکنم:winksmiley02:
شهرستان ورزقان تو استان اذربایجان شرقیه

من برخلاف اکثرتون بیشتر تخصص عملی دارم تا تئوری 3 بار تو مسابقات اسب سواری کورس بانوان در شهرستان ورزقان شرکت کردم و 2بار قهرمان و بار اخر نایب قهرمان شدم.الانم دارم خودمو واسه مسابقه ی بعدی اماده میکنم.و مربی اسب سواری بانوان هستم.
امیدوارم عضو مفیدی باشم و از امین سلطانی تشکر میکنم که به من یاداوری کرد که خودمو معرفی کنم.
سلام من هم خوش آمد میگم نگین خانوم و خواهش می‌کنم
از باشگاهی که اونجا مربی‌ هستی‌ بگو و فعالیت هات.همینطور از شاگردات و ....

سلام من هم خوش آمد میگم نگین خانوم و خواهش می‌کنم
از باشگاهی که اونجا مربی‌ هستی‌ بگو و فعالیت هات.همینطور از شاگردات و ....

نگین

New member
مرسی:smilingsmiley:
اغاز مربی گریم رو تو پارک تبریز شروع کردم.اولین شاگردم به خاطر لاغر شدن اومده بود اسب سواری یاد بگیره یعنی هیچ علاقه ای نداشت.بعد از بانوان 2-3 تا شاگرد کم سن بهم دادن ولی خداییش مربی بچه ها بودن خیلی سخته:smile:
تابستونا کار میکنم. مربی بودنم به ادم روحیه میده.:dodgy:

نگین

New member
خداحافظ شما

از اینکه حتی یکمم تو انجمن اسب ایران فعالیت کردم خوشحالم.
شرمنده از اینکه درسام نزاشتن زیاد فعالیت کنم ولی سال 90(بعد کنکور) دوباره میام به جمعتون.
موفق باشین :smilingsmiley:

سنا

Active member
چه فعاليت كمي :winksmiley02:
ايشالله موفق باشي و كنكورم قبول شي نگين جان