نگذارید تاپیکهای قدیمی خاک بخورند!

کاربران عزیز
ملاک بازدید و ارسال نظر جدید بودن تاپیک نیست.
ارسالهای مفید و سازنده ی خود را به هیچ وجه محدود نکنید به تازه ها و بگذارید حیات در همه ی تاپیک ها جاری شود.

منتظر نظرات اسبی شما هستیم

با سپاس فراوان

پاسخ : نگذارید تاپیکهای قدیمی خاک بخوند!

بله،ظاهرا کسی نظری در این مورد نداره.

سنا

Active member
پاسخ : نگذارید تاپیکهای قدیمی خاک بخوند!

نظرات و پيشنهاداتت خيلي عاليه
ممنون نفس جان :)

خواهش میکنم،لطف داری گلم.
اگر هر کسی دیدگاهش رو بیان کنه،در ارتقاء انجمن(از بعضی جهات) نقش موثری خواهد داشت.

علی واحدی

Active member
کاملا راجع به تاپیکهای قدیمی موافقفم که فراموش شدهاند و از تمامی افراد سایت خواهسمندم که برای زنده کردن آنها بکوشند که مطالب مفیدی دارند.

hilda

Member
فکر بسیار جالبیه چون خیلی از اعضا ممکنه فقط مطالب جدید ومطالبی که در صفحات اول هستند رو مطالعه کنند و دیگه به بقیه ی مطالب توجه نکنند یا در اونها نظر ندن چونکه احساس میکنن بحث قدیمی شده

نفس جان از پیشنهادات خیلی خوبت ممنون

مرضیه

Member
نفس گفت:
کاربران عزیز
ارسالهای مفید و سازنده ی خود را به هیچ وجه محدود نکنید به تازه ها و بگذارید حیات در همه ی تاپیک ها جاری شود.

با سپاس فراوان
جانا سخن از زبان ما میگویی!!!
مطالعه ی مطالب گذشته لازم و ضروری نفس جان،نه فقط از این جهت که خاک نخورن! از این جهت که اینقدر به مطلب تکراری و عکس تکراری توی انجمن بر نخوریم!!!!!!! ;) ;)

hilda گفت:
فکر بسیار جالبیه چون خیلی از اعضا ممکنه فقط مطالب جدید ومطالبی که در صفحات اول هستند رو مطالعه کنند و دیگه به بقیه ی مطالب توجه نکنند یا در اونها نظر ندن چونکه احساس میکنن بحث قدیمی شده

نفس جان از پیشنهادات خیلی خوبت ممنون

خواهش میکنم،ناقابله!

مرضیه گفت:
جانا سخن از زبان ما میگویی!!!
مطالعه ی مطالب گذشته لازم و ضروری نفس جان،نه فقط از این جهت که خاک نخورن! از این جهت که اینقدر به مطلب تکراری و عکس تکراری توی انجمن بر نخوریم!!!!!!! ;) ;)

خاک نخوردن یه اصطلاحه!
بازدید از تاپیکهای قدیمی مزیتهای زیادی داره مرضیه جان،من جمله جلوگیری از تکرار مکررات!

قابل توجه مدیران ارجمند
مطالعه بفرمایند اعضا
ولی دیگه هر موضوعی رو به روز نکنن مثل تبریک جشن تولد یا تسیلت هایی که چندین ماه یا سال ازشون گذشته
اینطوری هم وقت اعضا گرفته میشه که خیال میکنن خبر جدیدی شده و هم از مسایل به روز و با اهمیت غافل میشن

علی واحدی

Active member
نفس گفت:
کاربران عزیز

با سپاس فراوان
متاسفانه همینجوری دارن خاک میخورن و کسی نمیخواد احیاشون کنه!!!!!

من شخصا تا جایی که تجربه و اطلاعاتم بهم این اجازه رو داده دوباره یک سری تاپیکها رو به جریان انداختم.اما خوب هر تاپیکی هم نیازی به احیاگری نداره.مثلا موضوعاتی که تاریخ انقضاشون گذشته و هیچ بحثی هم نمیشه در موردش کرد.
آقای برادر و پرورده بر اسب
شما بزرگواران شروع کنید به بحث در تاپیکهای قدیمی ،بنده در خدمتم.بقیه دوستان هم کم لطفی نمیکنند و شرکت میکنند.

علی واحدی

Active member
نفس گفت:
من شخصا تا جایی که تجربه و اطلاعاتم بهم این اجازه رو داده دوباره یک سری تاپیکها رو به جریان انداختم.اما خوب هر تاپیکی هم نیازی به احیاگری نداره.مثلا موضوعاتی که تاریخ انقضاشون گذشته و هیچ بحثی هم نمیشه در موردش کرد.
آقای برادر و پرورده بر اسب
شما بزرگواران شروع کنید به بحث در تاپیکهای قدیمی ،بنده در خدمتم.بقیه دوستان هم کم لطفی نمیکنند و شرکت میکنند.
یکی از تاپیکهای قدیمی که نتیجه ای هم گرفته نشد بهترین وقت برای کار با اسب در طول روزه که توی قسمت استانها و استان فارسه که خیلی بدرد بخوره.

خواه نآخواه خاک میخورن!چون افراد قدیمی‌ اکثرا در موردش بحث کردن و نظرشون رو دادن،و اصل انجمن رو همین آدما تشکیل دادن،مگر افراد قلیلی که جدید میان و بعضی از اونارو به مدت کوتاهی احیا می‌کنن،اگه احیا بشن که خوبه اما در کلّ برا کل انجمن و افراد قدیمی‌ احتمالش کمه