نژاد این اسب چیه؟

khatere

Member
سلام نه خودم نگه میدارم البته قبله این اسب رو ماهیانه صد تومن میدم همه چیزو خودم میخرم

khatere

Member
سلام اساتید و دوستان گرامی لطفا نظراتون و رانماییهاتون من رو خیلی کمک میکنه پس دریغ نکنید لطفا ممنون

aahmadian

Member
کاری با قیمت این اسب ندارم ولی با 7میلیون اسب بهتری میتونی بخری، پیشکسوتان انجمن و مدیر سایت بهتر میتونن کمکت کنن. موفق باشی

khatere

Member
سلام خوبین مثلا چه اسبی میتونم بگیرم بعدشم قیمت این اسب دقیقا چنده؟

aman_tsr

Member
ببینید، روی مال مردم قیمت گذاشتن کار ناپسندیه اما به نظر بنده هم با هفت میلیون اسب مناسبتری میشه تهیه کرد.

khatere

Member
سلام دوستان من اشنای خاصی با اسب ندارم خوب یه کمک و راهنمایی خواستن ایرادی داره من اینجارو منبع درس و قابلی دونستم بخاطره همین پرسیدم / بعدشم میرفتم هفت تومن به این اسب میدادم میومدم میگفتم تمامه اساتید میگفتن که گزون گرفتی ؟ منم میخوام قیمت دقیقشو بدونم چون اسبه خیلی خوش استیلی هستش ممنون میشم راهنماییم کنید

این یه اسب معمولی هست واسه همین به در کسی نمیخوره نهایتا 2 یا 3 میلیون ارزش داره ..........خدایی نکرده اگه دستاش خراب بشن باید یه عمر مثل قاب عکس نگاهش کنی همچین اسبی هم نیست بگیم کشش بشه ازش من دخالت نمیکنما اما چون دوست عزیز خیلی مایل هستی بدونی گفتم در خرید اسب عجله نکن باتشکر

aman_tsr

Member
سلام دوستان من اشنای خاصی با اسب ندارم خوب یه کمک و راهنمایی خواستن ایرادی داره من اینجارو منبع درس و قابلی دونستم بخاطره همین پرسیدم / بعدشم میرفتم هفت تومن به این اسب میدادم میومدم میگفتم تمامه اساتید میگفتن که گزون گرفتی ؟ منم میخوام قیمت دقیقشو بدونم چون اسبه خیلی خوش استیلی هستش ممنون میشم راهنماییم کنید

اصلا بحث این نیست که کار شما ایراد داره فقط موضوعی که هست و دوستان هم به شما تاکید دارند اینه که آقا جان هفت تومن نمی ارزه و با این پول میتونی اسب بهتری تهیه کنید اما چنانچه خودتون صلاح میبینید که این اسب را بخرید و نگهداری کنید خوب اون وقت داشتان فرق داره جناب ابراهیم پور هم اشاره خوبی کردند که اگر خدایی نکرده روزی این اسب استفاده سواری نداشته باشه دیگه بدرد نمیخوره و فقط میشه یه خرج خور و والسلام

khatere

Member
سلام دوستان ممنون از راهنمایی هاتون من از این اسب فقط بخاطره دم گرفتنش خوشم میاد همین چون من اسب معمولی ندیدم دم بگیره پاهاش سالم هست و ثم ها ونعل ها سالم هستن البته نعلبند اوردم نگاه کرد به گفته نعلبند اگه چند سانت بیشتر قدش بلند بود قیمت خوبی میرفت الان هم 140 قدشه دقیق نمیدونم الان چنده ممنون

فرقی نمیکنه چقدر پول بدی مهم اینه که دوست داری انشا الله با ورودش به زندگیت خیر برکت برات داسته باشه:winksmiley02:

فربود

Active member
محمد جان علاقعه ات به اسب زیاده و این خودش تحصین بر انگیزه ولی به نظر من با اسب خوب (نژاد دار) شروع کن (کرد،عرب،ترکمن)البته اگه پولش رو داری .اگه هم نداری چون هیکل شما بلنده باید یه اسبی سوار بشی که وقتی سوار اسبت هستی اسب به هیکل شما بیاد . الان این اسبی که میخوای بگیری 140قدش هست یعنی یه اسب معمولی .در مورد قیمتش هم دوستان درست فرمودند قیمتش 7تومن زیاده اون هم نریان بیداغ هر چند هم شما از دم گیریش خوشت بیاد . والا شما اگه نزدیک به جنوب بودید میتونستم کمکتون کنم ولی اگه هم بخوای از اینجا اسب بخری کرایه پاتون میافته .همونجا از یه کسی که وارده کمک بگیر. در ضمن عجله نکن برای خرید اسب ، اول خوب بگرد ...

hooman2014

New member
این اسب یک کرد ناخالص ممکنه باشه هیکلش کلا کرده اما سرش به یه ترکمن می خوره اگه مادر این اسب هم یک اسب دم گیر باشه او هم دمشو بالا میگره این اسب اگه کره ی زیر سه سال باشه 3 - 3.5 ملیون و اگه بالای سه سال و تا چهار الی پنج سال باشه 2 - 3 تومان و اگه بالای پنج سال باشه تا 2.5 ارزش داره اگه اسب مادیان باشه چیزی در حدود یک ملیون تومان به قیمت هایی که گفتم افزوده می شه...!

ALIKARAMI

New member
سلام دوست عزیز این اسب نزاد عرب بومی است به دلیل نوع بلند کردن دم که قوس دم به داخله مثل قوس داخلی هلال ماه است بدون شک البته کمی هم کرد داره

hooman2014

New member
اگر اسب عرب بومی یا عرب مصری و یا هر نوع دیگر هم که بود و قتی ایستاده بود هم دمشو بالا می گرفت نه اینکه فقط زمانی که ولش کرده باشی!!!!!!!!!!!!!!!

بالا