نژاد این اسب چیه؟

khatere

Member
2013-10-27-085.jpg2013-10-27-091.jpg2013-10-27-090.jpgدم گیری عالی هم داره لطفا بگین چه نژادیه و قیمتش تا چه حدودیه سنش سه سال نشده ممنون

khatere

Member
سلام ینی چی عشایر تولید کردن ؟ بعدشم ارزش نگه داشتن داره میخوام بخرمش چه قیمتی خوبه دم هم میگیره ممنون میشم راهنمایی کنید

چون من کرمانشاه وسنندج کار کردم گفتم شاید تولیدی عشایرباشه ؟ چون عشایر اون منطقه زمستان میرند طرف دهلران و تابستان میاند سمت سنندج اسبایی که من تو عشایر اونجا دیدم شبیه این عکس بودند . اکثرا هم( کرد)هستند با قدهای کوتاه تقریبا نزدیک به خزری گردنهای کلفت وکوتاه.بخلق کوتاه.سیستم دست وپا کلفت سمهای بشقابی وپهن.اسب کلا قیمت نداره .شما پول عشقتو داری میپردازی.هر چی پول بدی اش میخوری

khatere

Member
دوست عزیز ینی این رگه اسب خزر توشه بعدشم من اسب عشایری ندیدم دم بگیره که از نژاده اصیل نباشه دم بگیره این اسب چند میارزه اساتید لطفا راهنمایی کنید ممنون

khatere

Member
سلام دوستان واساتید محترم کسی نیست منو راهنمایی کنه این اسب چه نژادیه و قیمتش تا چه حدودیه قیافش خیلی عالیه قدش تا جدوگاه 140تا141 میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

khatere

Member
سلام دوستان چرا منو از ابهامات در نمیارید این اسب خیلی خوش استیله ممنون میشم کمکم کنید

khatere

Member
سلام ممنون ولی با این عکس ها به نظرتون ارزشه نگه داری داره یانه من خودم هیکلی هستم 185 قدمه به نظرتون برا سواری من میشه؟

خاطره خانوم اسب بی داغ اگه بخری چون بازار ندارن تا اخر عمر بیخ ریشته یا اگه مشتری بیاد با قیمت خیلی پایین میخره اگه اسب واسه سواری میخوای برو یه کرد جفت زن بگیر هم سواریش خوبه هم بهتر بازار داره بعدا اگه خاستی بفروشیش

دوست عزیز باید ابتدا بدونی چقد میتونی سرمایه گذاری کنی و هدف شما از خرید چیه؟؟؟؟
به نظر من این اسب فقط به درد سواری معمولی میخوره ......
خدایی نکرده نه که بگم بده ها نه ولی اسب خیلی زیبایی هم نیست..... قیمت رو هم من نمیدونم بزرگان بهتر میدونند.

aahmadian

Member
سواریش چطوره؟ حین سواری دم میگیره؟
سما سواریتون در چه حده؟ حرفه ای یا مبتدی؟
بجز ظاهر و نژاد اسب مواردی چون نجابت اسب مثلا گاز نگیره یا دم به دم لگد نندازه یا اینکه حین سواری سردست نزنه و جلو اصطبل شروع به حرکتش خوب باشه و ... تو قیمت اسب تأثیر گذاره.

اگه خریدید مبارکتون باشه ولی اگه هنوز معامله نکردید با یه شخص وارد به این امور پای معامله برید.

khatere

Member
سلام دوستان و اقای صادقی البته من خانوم نیستم من اسمم محمد هستش چون با اسب خاطره های زیادی دارم بخاطره همون اکانتم رو خاطره گذاشتم حالا/ من اسب رو فقط برای اسب سواری معمولی وازاد میخوام ونه میخوام بازار باز کنم/درمورده این اسب سواریش خوبه البته کم سوار شدن چون هنوز سه سال نشده فروردین ماه سه سال میشه در حین سواری هم گاهی اوقات دم میگیره ولی بدونه سوار همیشه دم میگیره گاز نمیگیره ولی اسبه کنجکاویه در مورده لگد هم اصلا نزده و من ندیدم قیافشم خیلی شبیه عرب و کرد هستش نمدونم دقیقا/در مورده سواری بنده متوسطم نه مبتدی ونه حرفه ای از اسب خوشم میاد این اسبم اینقد سرو حاله باید دهنه بندازن تا بتونن بیارن بیرون لطفا راهنمایی کنید ارزش داره این اسب خدایی دم گیریش عالیه

aahmadian

Member
اسب اگه خون عرب یا کرد داشته باشه بدون سوار معمولا دم میگیره. اول سواری بخاطر ترس از سوار و شلاق و دهنه شاید بعضی مواقع دم رو بخوابونه ولی بعدن بهتر میشه.
بعد خرید هزینه پانسیون میدی؟ یا خودتون نگه داری می کنید؟ بهتره اسبی خریداری کنید که موقع فروش بشه فروخت و زیادی ضرر نکنید.

سلام دوستان و اقای صادقی البته من خانوم نیستم من اسمم محمد هستش چون با اسب خاطره های زیادی دارم بخاطره همون اکانتم رو خاطره گذاشتم حالا/ من اسب رو فقط برای اسب سواری معمولی وازاد میخوام ونه میخوام بازار باز کنم/درمورده این اسب سواریش خوبه البته کم سوار شدن چون هنوز سه سال نشده فروردین ماه سه سال میشه در حین سواری هم گاهی اوقات دم میگیره ولی بدونه سوار همیشه دم میگیره گاز نمیگیره ولی اسبه کنجکاویه در مورده لگد هم اصلا نزده و من ندیدم قیافشم خیلی شبیه عرب و کرد هستش نمدونم دقیقا/در مورده سواری بنده متوسطم نه مبتدی ونه حرفه ای از اسب خوشم میاد این اسبم اینقد سرو حاله باید دهنه بندازن تا بتونن بیارن بیرون لطفا راهنمایی کنید ارزش داره این اسب خدایی دم گیریش عالیه
محمد عزیز من نگفتم بازار راه بنداز منظورم اینه که اگه یه روز خواستی بفروشی راحت باشی اسب رو دستت باد نکنه به نظر من اگه میخوای اسب برای سواری بگیری برو یه نریون جفت زن بگیر که هم سواریش معلومه هم راحت تر میشه بفروشیش

khatere

Member
سلام قیمت رو هفت تومن گفته هیچ دندونی هم نداخته دندوناش شیری هستن به نظرتون ارزش هفت میلیون رو داره؟

بالا