نهروان (سمرقند * پیراسته) ن

jalil

Member
منم موافقم
کشش بهترین سیلمی در استان یزد بیشتر از 1.5 میلیون نیست
هماورد . تبوک . کهکشان . گیبور . فیصل . گرگ . گهر . بردیا . قیامت .

vahid_m63

Member
این دومین خبر خوب امسال بود ابتدا ازاد شدن کشش ببرک و حالا نهروان خدا به بانیان این کار خیر بدهد مطمئنا با اضافه شدن این 2 سیلمی خوب به چرخه تولید کیفیت تولیدات خالص ایرانی بالا خواهد رفت
دوست عزیز کشش ببرک همیشه آزاد بوده ولی تا الان به غیر از سهراب عزیز کسی به طور جدی خواهان کشش نبوده و یا اینکه آدرس رو اشتباه می رفتند:winksmiley02:

دوست عزیز کشش ببرک همیشه آزاد بوده ولی تا الان به غیر از سهراب عزیز کسی به طور جدی خواهان کشش نبوده و یا اینکه آدرس رو اشتباه می رفتند:winksmiley02:

انجه من خودم شخصا شنیده بودم این بود که ببرک توی یک باغ نگهداری میشه و صاحبش دوست نداره حتی ببیننش.شما یکی از بهترین سیلمیهای ایران با خط خونی فوق العاده دارید حفظ و نگهداری این گوهر با شما ست اما حیفه که از اون کشش نشه

vahid_m63

Member
انجه من خودم شخصا شنیده بودم این بود که ببرک توی یک باغ نگهداری میشه و صاحبش دوست نداره حتی ببیننش.شما یکی از بهترین سیلمیهای ایران با خط خونی فوق العاده دارید حفظ و نگهداری این گوهر با شما ست اما حیفه که از اون کشش نشه

اين هم از اون حرفها بود:laughingsmiley: درست شنيديد ببرك تو باغ نگهداري ميشه ولي اينكه اجازه نديم كسي ببرك رو ببينه حرف خنده داري است ، هر سال دوستاني از شهرهاي مختلف براي ساعاتي مهمان ما ميشوند و در عين حال ببرك و ساير اسبها رو هم ميبينند و ما هم از حضورشان استفاده مي كنيم
اين حرفها زاييده فكر كساني هست كه مي خواهند بگويند از همه چيز و همه جا باخبر هستند ولي به خودشان زحمت پرس و جو نميدن شايد هم با حضور اسبهايي مانند ببرك منافعشان به خطر مي افتد شما بشنو ولي باور نكن
در مورد كشش هم عرض كردم كه هميشه كشش ببرك آزاد بوده ولي باز بعضي شايعات بي اساس از طرف بعضي دوستان بي اطلاع باعث بوجود امدن اين مسايل شده و البته اين وسط اطلاع رساني غلط عده اي نيز مزيد بر علت شده
من خودم تازه فهميدم كه چند نفر از ماديان داران به اشتباه با يك نفر ديگر براي كشش تماس گرفتن و جواب رد شنيدن .يا اينكه فردي به عنوان مالك ببرك قول كشش به يك نفر داده و فصل كشش پشيمان شده:laughingsmiley:كه همه اينها به پاي ما نوشته شده

از اینکه حقیقت موضوع را فهمیدم از شما تشکر میکنم. من هم امیدوارم بتونم از این اسب بی نظیر کشش کنم تا خدا چی بخواد

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اين هم از اون حرفها بود:laughingsmiley: درست شنيديد ببرك تو باغ نگهداري ميشه ولي اينكه اجازه نديم كسي ببرك رو ببينه حرف خنده داري است ، هر سال دوستاني از شهرهاي مختلف براي ساعاتي مهمان ما ميشوند و در عين حال ببرك و ساير اسبها رو هم ميبينند و ما هم از حضورشان استفاده مي كنيم
اين حرفها زاييده فكر كساني هست كه مي خواهند بگويند از همه چيز و همه جا باخبر هستند ولي به خودشان زحمت پرس و جو نميدن شايد هم با حضور اسبهايي مانند ببرك منافعشان به خطر مي افتد شما بشنو ولي باور نكن
در مورد كشش هم عرض كردم كه هميشه كشش ببرك آزاد بوده ولي باز بعضي شايعات بي اساس از طرف بعضي دوستان بي اطلاع باعث بوجود امدن اين مسايل شده و البته اين وسط اطلاع رساني غلط عده اي نيز مزيد بر علت شده
من خودم تازه فهميدم كه چند نفر از ماديان داران به اشتباه با يك نفر ديگر براي كشش تماس گرفتن و جواب رد شنيدن .يا اينكه فردي به عنوان مالك ببرك قول كشش به يك نفر داده و فصل كشش پشيمان شده:laughingsmiley:كه همه اينها به پاي ما نوشته شده

شخص بنده از برای دیدن ببرک رفتم و بسیار گرم ازم پذیرایی شد. عکسهاشم گذاشتم.
این شایعات اکثرا توسط یکی از اعضای سایت درست میشه که به شایع سازی مشغوله.

vahid_m63

Member
شخص بنده از برای دیدن ببرک رفتم و بسیار گرم ازم پذیرایی شد. عکسهاشم گذاشتم.
این شایعات اکثرا توسط یکی از اعضای سایت درست میشه که به شایع سازی مشغوله.

شما لطف دارین ، ما که کاری نکردیم .هرچه بود انجام وظیفه میزبانی بود
امیرحسین اگر صلاح بدونی مطالب رو به تاپیک ببرک منتقل کن تا این تاپیک از بحث اصلیش دور نشه
درمورد اون دوستان هم خودت حداقل شاهد یک مورد بودی که طرف قیمت کشش هم اعلام کرده بود

3میلیون زیاد نیست اگه یه بابای از خوزستان بخواد بکش 5 تای پاش آب میخوره من خیلی این اسب دوست دارم اما با این قیمت فکر نکنم برا بچه های خوزستان بصرف برا کشش باید تخفیف بدن حداقل برا استانهای دیگه

سامان سلام . چرا تو مسابقه هاي ليگ استقامت حضورنداري ؟ برا كشش با كي بايد هماهنگ كنيم ؟
سلام دوست عزیز
من به دلیل مشکلات و اختلاف نظر هایی که با کمیته استقامت فعلی دارم ترجیح دادم که تو مسابقات کشوری فعلا حضور نداشته باشم و به استان های علاقمند به استقامت
کمک کنم که مسابقات استانیشون راه بیفته تا انشالا در سال 92 تعداد سوارکار بیشتری تو مسابقات کشوری داشته با شیم
برای کشش سیلمی نهروان هم باید با دوست عزیزم علی کریمی پور هماهنگ کنید

با سلام به همه دوستان
لطفا در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر از سیلمی نهروان به بنده پیام خصوصی بدین

shool

Member
علي جون قيمت كشش را تغييربدين . وقتي فكرشو ميكنيم يك ماديان ازبم تا كرمانشاه 3روز فقط توراهه و1/5ميگيرن ميارن 1/5برميگردونن . براي تيزينگ وتست دكتر هم كه حداقل بايد 2ماه اونجابمونه . يه زحمت بكشيد برامبلغ كشش تجديد نظر كنيد ياحداقل براشهرستانهاي دور تخفيف درست وحسابي بدين .

بالا