نظرتون چیه؟

mahsima

Member
کم پیش میاد چنین چیزی مادر بزرگ من نوشهره من همیشه میرم اونجا همش لب ساحل اسب کرایه میکنم سوار میشم چنین چیزی ندیدم
ناشناس گفت:
بابا کجا شیر دل هستند شمال که برین کنار ساحل اسب هست موقعی که سوار میشین صاحب اسب یه چیزی میگه اسب هم روی پاهاش بلند میشه (همه هم سوار میشن از بچه بگیر تا پیرمردو پیرزن

mahsima

Member
خوب کسی که جونی کار کرده باشه یا پیرزنی که ورزشکار باشه میتونه یه زمانی خود ما هم پیر میشیم مطمئنم که اون زمان من هم سوار میشم

sabidad

Member
ضمن احترام به تمام بانوان سوارکار
خواهش میکنم از لفظ پیرزن استفاده نکنید
یکی از همین خانم های مسن مرحومه دکتر پروین پروز بود که بعد از سالهای پرافتخار در ورزش سوارکاری به دیدار پروردگار زیبایی شتافت.
یاد و خاطره این بانوی مسن و جوان دل گرامی .

OJANG

Member
خب میگیم بانوانی که نه جوانند ونه میانسال !
خداوند رحمت کنه ولی دوست من پیر زن من فکر نمیکنم که لفظ بدی باشه

sabidad

Member
خانم دکتر پروین پروز همسر مرحوم دکتر خدیوی از متخصصین بنام قلب (اگر اشتباه نکرده باشم)
در رشته پرش دارای مقام کشوری بودند (از مقام هایشان اطلاع درستی ندارم)
دختر ایشان خانم کتایون خدیوی نیز در رشته پرش فعالیت داشتند که بعد از فوت مادر در باشگاه کمتر دیده شدند.
اسبی که خانم پروز مالک اسبی به نام رعد بودند که با توجه به علاقه ایشان به این اسب تا آخرین روزهای حیات این اسب , همه مخارج پانسیون و .. توسط خانم دکتر پرداخت میشد.
رعد بقدری پیر شده بود که کمرش قوس کامل برداشته بود.
خودم از انشای بدم خجالت کشیدم

عکس 1 خیلی زیباست،حفظ تعادل تو همچین حالتی واقعا قشنگه،همینطور عکس 2.راستی ممکنه در مورد اسب عکس 2 توضیح بدید؟اینکه نژادش چیه و دست و پاهاش به نظر من البته یه جوریه!!ولی نمیدونم چه جوریه،یه حالت خاصی داره که زیاد خوشم نیومد و اگه کسی منظورمو فهمیده لطفا توضیح بده
عکس 3 هم جالبه،خوش به حالش،انگار خیلی داره بهش خوش میگذره!!!

fatima

Member
مگه ما پیغمبریم که بهمون ایمان بیارید؟؟؟ :( :(
در ضمن ما هم انسان هستیم مثل شما مردا و خیلی از توانایی ها بین دو جنس مشترک هستن . منتها متاسفانه خیلی از جوامع به خاطر دیدگاه های غلط از بروز توانایی های زن جلوگیری می کنن. همین!

لارا

New member
خانم ها از مردا هیچی کم ندارند هر کاری مردا بتونن انجام بدن خانما هم می تونن فقط تو کشور ما امکاناتش وجود نداره

ایمان

Active member
لارا گفت:
خانم ها از مردا هیچی کم ندارند هر کاری مردا بتونن انجام بدن خانما هم می تونن فقط تو کشور ما امکاناتش وجود نداره

امکانتاتش وجود نداره وهنوزکاملاتوی کشورما جا نیفتاده
غیرت خانم ها هم دربرخی ازموارد مثال زدنیه

بالا