نظرتون چیه؟

آیناز بهتره یا مونامر؟

• مونامور

رای: 0 0.0%
  • هر دو خوبند

• هر دو متوسط اند

• مجموع رای دهندگان
    4

mahsima

Member
این آینازه
سعی میکنم عکس بهتر هم تهیه کنم بزارم

پیوست ها

• Photo-0035.jpg
    Photo-0035.jpg
    101.4 کیلوبایت · بازدیدها: 21

mahsima

Member
مونامور میگفت آیناز خوب نیست قرار شد یه نظر سنجی بزاریم و نظر افراد انجمنو بپرسیم من خودم مونامورو ندیدم ومنتظرم عکسشو ببینم بعد نظر بدم

مونامور عکسشو میزارم ولی؟؟؟؟؟؟؟
inaz گفت:
مونامور میگفت آیناز خوب نیست قرار شد یه نظر سنجی بزاریم و نظر افراد انجمنو بپرسیم من خودم مونامورو ندیدم ومنتظرم عکسشو ببینم بعد نظر بدم

mahsima

Member
این عکسه اسبیم که داره میپره کنار اسم کاربریم آینازه ولی نمی دونم چرا تو سایت نمی شه بزارم سعی کردم نشد :(

پیوست ها

• Photo-0029.jpg
    Photo-0029.jpg
    162.7 کیلوبایت · بازدیدها: 7

mahsima

Member
آیناز سال گذشته(86) بعد از پریدن رده مبتدی در تهران همه جام ها رو به جز پیشرفت باهاش پریدم که به جز یه بار بقیه رو به باراژ رسید ولی در باراژ خطا داشت
هیچ وقت کپ نکرده قهرمان کشوری 86 با 16 خطا 4 راندو گذروند که فکر میکنم برای سواری کم تجربه مثل من و اسبی کم تجربه مثل خودش خیلی خوب بود خلاصه اسبیه که اگر باهاش سال 87 می پریدم برام مقام میاورد ولی یه بی تجربگی منجر به ورم تاندون دست چپش شد و سال 87 نشد در مسابقات شرکت کنه امیدوارم تا سال 88 آماده بشه و مثل سابق بپره
البته در حال حاضر اوضاع دستش خوبه و کوچکترین ورم و لنگشی نداره
لازم به ذکره که هیچ کس تو قزوین فکرشم نمی کرد که روزی این اسب انقدر پیشرفت کنه
آیناز کره آرمین است و نام مادرش مارال ومتولد1381 قدش هم فکر می کنم حدود 163/160 باشه
به چشم من زیباست
میخوام نظر دیگران را بدونم چون من دوسش دارم هر چقدر هم بد باشه به چشم قشنگ میاد به قول معروف:
(سوسکه از دیوار بالا میرفت مادرش میگفت قربون دست و بالای بلوریت برم)

OJANG

Member
اسبه خیلی خوبیه وشما درست انتخاب کردین من به شما بابت موفقیت هاتون تبریک میگم و روزی بشه شما رو در رده های بین المللی ببینیم انشا الله
ما همه شما رو دوست داریم وچیزی که شما دوستش داشته باشین برای همه ما قابل احترام و ارزشه.
برای دوست داشتن یک اسب نیازی نیست که قهرمان و شجره دار باشه مهم اینه که به دل بشینه

M

mrezap

Guest
inaz گفت:
می دونم ولی متاسفانه بلد نیستم
اگر photoshop داری عکس را باهاش باز کن و از منویFile گزینه Save For Web را انتخاب کن و Save را بزن
عکس کوچک میشه و مینونی راحت تو سایت بگذاریش

pixy

New member
بابا مونامور تمام رای ها اورده دیگه ایناز باید تسلیم بشه به نظر من.
هنوز هم عکسش نذاشته.

mahsima

Member
چه میشه کرد بوشهریا زیادن و مونامور از این فرصت خوب استفاده کرده
من نمیگم اگه عکس بزاره به من رای میدن شاید واقعا مونامور سرتر ومن هیچ وقت ادعا نکردم اسبم سرتره
اما باید عکس بزاره تا بقیه که بوشهر نیستن واسبشو ندیدن بتونن نظر بدن
هرچی باشه ایجاد نظر سنجی پیشنهاد اون بوده

بالا