نداي آزاد

our azad

New member
جناب سامان حسینی در باشگاه اسبی نریون به دلیل پر خونی خیلی قوی وبا قدرت وزیبا گاهی اوقات گاز کوچلوی میگیره وبعضی اوقات نمی پره طرف نمی تونه به پرونه فشار روانی به سرش می یاد شیسه بنزین می ریزه روی صورت ودهنش وبا فندک آتیش می زنه که اسب بپره اسب بیچاره هم می پره بعد اسم ایشان انسان است وتازه مربی پرش اسب وبسیاردر کارش مثلا موفقه
جناب ميلاد عزيز لطفا در كمپين آزاد اطلاع رساني كنيد رسيدگي ميشه بدون ذكر نام شما درصورت عدم تمايلتون.فقط آدرس دقيق با ذكر نام .ميتونيد هم مسيج بديد به پيج
https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/pages/%D9%83%D9%85%D9%BE%D9%8A%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-Azad-Campaign/421670644616981

our azad

New member
اقايوني كه گفتيد شاهد ازار اسب بوديد لطفا منتظريم براي اطلاعات بيشتر.اگر مهر تاييد به كارشون نميزنيد لطفا با دادن اطلاعات كمك كنيد

داستان آزاد از يه غروب در يه ملك خصوصي با چندين اسب با وضعيت بد در شهرستان شروع شد مادياني كه تا لحظه زايمان سواري داد واسب سياه زيبايي كه جاي شلاق ها بر بدنش خونين بود وهمچنان به جرم سواري ندادن ضربات شلاق رو بر صورت و بدن خود حس ميكرد.اسبهايي كه ازبس با دست كتك خورده بودن از ديدن دست ما كه براي نوازش بود هراسان ميشدن،دو اسب نري كه بعلت دعوا بر سر ماديان بسيار زخمي با زخمهاي عفوني و بدون درمان رها شده بودند.ما فقط تونستيم آزاد كوچيك رو از گوشه اي كه انداخته بودن تا بميره وبه قول خودشون شغال بياد بخوره برداريم و ابتدا در شهرستان بهش رسيدگي كنيم و بعدبه تهران منتقلش كنيم.داستان كره اسبي كه از دست من به اسم انسان تمام بدنش پر از زخم و عفونت بود در بيشتر پيجهاي حمايتي سروصدا كرد.خيلي از دوستان تا حالا نديده بودن با اسب اين كار رو بكنن و اكثراً فكر ميكردن فقط سگها و گربه ها هستن كه از دست من بشردر امان نيستن وآزاد ندايي شد براي همه كه بدانن هيچ حيواني از دست بشر در امان نيست و اميد داريم صداي آزاد وآزادها به گوش همه انسانهاي واقعي برسه واز آزادهاي در بند وحشيگري دفاع بشه..آزاد آسوده بخواب تمام سعيم را در راه نجات همنوعانت خواهم كرد.
آزاد عزيزمون بيشتر از اين نتونست مقاوت كنه و در بعد از ظهر 29 مرداد 1392 از درد آزاد شد.جاي خاليش و دردي كه بر دل ما بعنوان بشر دوپا گذاشت هميشه باقي ميمونه.
آزاد و همه شما كه همانند آزاد در رنج و عذابي هستيد كه همنوعان من براي شما ايجاد ميكنن من رو ببخشيد كه اسم انسان را يدك ميكشم.
كاش دليل خلقت خود را ميفهميديم.
كاش ميدانستيم و ميفهميديم بدست آوردن پول به هرقيمتي به هر قيمتي هم از دست خواهد رفت..كاش كمي فقط كمي انسانتر بوديم.

هزاران بار ممنون از شما دوست عزیز که جنایت این حیوانات انسان نما رو با شهامت بازگو کردید.
اگر همه ما این جرائم رو بازگو کنیم شاید، شاید این ظلم پایان پذیرد.

جناب امير يحي شما لطف كن در پيچ فيس بوك كمپين آزاد اين موضوع رو مطرح كنيد با نام و جزييات
بعدم حق هيچ موجود زنده اي اذيت و ازار نيست.حقش زندگي در ارامشه.ما براي خودخواهي خودمون همه موجودات رو به نحوي آزار ميديم.اين مدت با خيلي از دوستان خارج از كشورصحبت كردم بيشتر اين روشها منسوخ شدس در تربيت اسب.تو كمپين منتظرتونم.فقط لطفا اطلاع رساني كنيد چون قراره واقعا رسيدگي بشه وخيالتون راحت اسمي از شما برده نخواهد شد.
https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/pages/كمپين-آزاد-Azad-Campaign/421670644616981
اگه واقعا رسیدگی بشه رومن حساب کنید...

بالا