نتایج پرش قهرمانی کشور سال 88

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
پس از برگزاري مراحل مختلف مسابقات طي سال جاري در نهايت 20 سواركار برتر كشور در اين رقابت حضور يافتند كه قرار بود در 3 روز دوشنبه ، چهارشنبه و جمعه به رقابت با يكديگر بپردازند كه به دليل بارش باران در روز چهارشنبه اين رقابت طي 2 روز دوشنبه و جمعه برگزار شد.
در پايان روز گذشته ابوالفضل محمدزاده از تهران موفق شد قهرماني امسال مسابقات پرش با اسب قهرماني كشور را بدست آورد.
پس از پايان مسابقه از 10 اسب برتر نمونه آزمايش دوپينگ انجام گرفت كه پس از ارسال به آزمايشگاه فدراسيون جهاني (fei) در دبي و تاييد آن، نتايج نهايي اعلام خواهد شد.
به گفته كاظميان دبير فدارسيون سواركاري، اين رقابت سخت‌ترين و سنگين‌ترين مسابقات كشوري بود.
وي به خبرنگار فارس گفت: طول ارتفاع موانعي كه براي پرش اسب‌ها تعبيه شده بود 150 سانتي‌متر بود كه پيش از اين در مسابقات كشوري شاهد رقابتي با موانعي در اين ارتفاع نبوده‌ايم و سعي شد اين مسابقه به شرايط رقابت‌هاي بين‌المللي نزديك باشد.
اسامي 5 سواركار برتر كشور در پايان سال جاري به شرح زير است: 1-ابوالفضل محمدزاده 2-عليرضا خوشدل 3-شراگين حبيبي 4-هاله نيكويي 5-مسعود مكاري نژاد

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
این دوره بعلت تست دوپینگ اوضاع خیلی خراب بود !!
با خطاهای زیاد این نتایج بدست امده

دوپینگ که چه عرض کنم!! وضع تاسف بار هست! حتی برای پرش از موانع 110 هم اونهم با اسب های خارجی دست به دامن این موضوع می شن!
در کل
نتایج تغییر کرد و شراگیم حبیبی دوم شد!
به دو دلیل
1. کپ علیرضا خوشدل که همگان دیدن و به اون واقف بودن که متاسفانه دوران کپ رو تشخیص ندادن من که دامپزشک هستم ما رو چه به تشخیص کپ و اینجور چیزاً منکه دیدم ولی دوستان مربی به اون اذعان داشتند!
2. اعلام دوپینگی بودن اسب آقای خوشدل!:d

:pامیر حسین جان طبق اخبار دقیق و درست از مرجع قابل اطمینان این خبر رو ذکر کردم!
که اگه نیاز باشه خواهم گفت اما به دلایلی در حال حاضر از ذکر نام خودداری می کنم! جلسه در اول این هفته با حضور کمیته فنی شکل گرفته!
در خبر ها و شنیده ها اومده که کد یا شناسه نمونه آزمایشی که مثبت اعلام شده مربوط به اسب آقای خوشدل بوده که البته هنوز این مسئله به صورت رسمی در نه سایت هیت استان و نه در فدراسیون اعلام نشده!
ما هم تنها منتظر می مونیم!
چرا که خودت می دونی همیشه همه چی دقیقه نود تغییر می کنه!
من رو مرجع ندونید! تنها یک خبرنگار بدونید؟!:p که این خبر رو برای شما نقل کردم!

در مورد سالم بودن و تمییز بودن اسب ها در ایران واقعاً باید بگم که نمی شه با قاطعیت حتی اگه اسب خودت هم باشه نظر بدی! انشالله که اینطور بوده! حتی برخی از دوستان به اسب آقای محمدزاده نیز از نظر دوپینگ و .. اعتراض داشتند! اعتراض همیشه در این جامعه ما وجود داره به خصوص به نفرات برتر ! البته اگه بود حتماً اعلام می شد!
ببیند امشب من رو می خواید برای همیشه بایکد کنید؟!!!
من یک بحثی رو راه انداختم در مورد دوپینگ ! می خواستم سطح دانش بچه ها نسبت به دارو های موجود در بازار و اینکه دوپینگ هستن این داروها و یا تنها تقویتی بالاتر بره ! و بدونن در روز مسابقه چه دارو هایی جز دوپینگ محسوب می شه!
این یه خوبی داشت بررسی دارو های موجود در بازار ایران، و موارد مصرف و تمییز اونها و جلوگیری از سو استفاده برخی افراد بعلت آشنایی کم مالکان دواب
ااما چندان مورد توجه قرار نگرفت !
متاسفانه در دو روز مسابقات قهرمانی کشور و اف ای آی خیلی از وستان زنگ می زدند و مدام اسم دارو می بردن و می گفتن دوپ هست یا نه؟! پس با خیال راحت بزنم؟ و یا وای تا کی اثرش در بدن هست؟! من چند روز پیش زدم تو آزمایش نشون داده می شه یا نه!!
البته دوست خوبم وانفیلوت اسب شراگیم یه اسب خوب و با استعداد هست و شراگیم هم در سطح سواران بر تر کشور هست! بنده موردی رو در باره این اسب ندیدم!

در مورد سالم بودن و تمییز بودن اسب ها در ایران واقعاً باید بگم که نمی شه با قاطعیت حتی اگه اسب خودت هم باشه نظر بدی! انشالله که اینطور بوده! حتی برخی از دوستان به اسب آقای محمدزاده نیز از نظر دوپینگ و .. اعتراض داشتند! اعتراض همیشه در این جامعه ما وجود داره به خصوص به نفرات برتر ! البته اگه بود حتماً اعلام می شد!
ببیند امشب من رو می خواید برای همیشه بایکد کنید؟!!!
من یک بحثی رو راه انداختم در مورد دوپینگ ! می خواستم سطح دانش بچه ها نسبت به دارو های موجود در بازار و اینکه دوپینگ هستن این داروها و یا تنها تقویتی بالاتر بره ! و بدونن در روز مسابقه چه دارو هایی جز دوپینگ محسوب می شه!
این یه خوبی داشت بررسی دارو های موجود در بازار ایران، و موارد مصرف و تمییز اونها و جلوگیری از سو استفاده برخی افراد بعلت آشنایی کم مالکان دواب
ااما چندان مورد توجه قرار نگرفت !
متاسفانه در دو روز مسابقات قهرمانی کشور و اف ای آی خیلی از وستان زنگ می زدند و مدام اسم دارو می بردن و می گفتن دوپ هست یا نه؟! پس با خیال راحت بزنم؟ و یا وای تا کی اثرش در بدن هست؟! من چند روز پیش زدم تو آزمایش نشون داده می شه یا نه!!
البته دوست خوبم وانفیلوت اسب شراگیم یه اسب خوب و با استعداد هست و شراگیم هم در سطح سواران بر تر کشور هست! بنده موردی رو در باره این اسب ندیدم!
دکتر عزیز
زیاد نگران شفاف سازی نباشید.
اگراینکار اشتباه است چرااستفاده می کنند,بایداشتباه راقبول کردوسعی دررفع علت وقوع اشتباه داشت.
واگر درست است پس چه باک,.

اگر قانونی اشتباه است یا آن را رعایت می کنید یا تبعات عدم رعایت آن راهم می پذیرید.
به نظرم دروغگویی ازرعایت نکردن قانون تبعات بیشتری داردچون شمارا دردرون خودتان از بین می بردوماسکی غیر واقعی برچهره شمامیسازد.
البته مطمئنا" کسانیکه با آگاهی از انجام تست دوپینگ در بازی شرکت میکنند از کارکرد خود مطمئن هستند.