نادر دربهانیها

پدر: شهداد میریزد
مادر:هدهد
تیره:حمدانی ثمری
رنگ: نیله
تولید: حسین دربهانیها
مالک:آقای ستار شاکری
محل: رامهرمز

پیوست ها

• 1.gif
    1.gif
    855.2 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • 2.gif
    2.gif
    907.5 کیلوبایت · بازدیدها: 16
  • 3.gif
    3.gif
    1 مگایابت · بازدیدها: 23
  • 4.gif
    4.gif
    1 مگایابت · بازدیدها: 28
ماشاالاه خیلی خوش حرکت و خوش تیپه امیدوارم به مانند خواهر تنیش گلایل افتخار آفرین باشه .

ماشاالله با اینکه هد هد دم گیر نیست اما این کره دم گیر و خوشحرکت بنظر میرسه به نظر من اگر فک صورت گردتر و واضحتر بود زیباییش دو چندان میشد البته هنوز کره است و استخوان بندی کامل شکل نگرفته

ماشاالله با اینکه هد هد دم گیر نیست اما این کره دم گیر و خوشحرکت بنظر میرسه به نظر من اگر فک صورت گردتر و واضحتر بود زیباییش دو چندان میشد البته هنوز کره است و استخوان بندی کامل شکل نگرفته
بله آقا مهرزاد شما کاملا صحصیح میفرماید. الان صورتش خیلی تغیر کرده نسبت به چند ماه پیش خیلی زیباتر شده و فک های گردی هم داره همون جور که میدوند متناسب سنش رشد میکنه خیلی چیزاش از خواهر تنیش گلایول سرتره ما که خیلی ازش راضی هستیم

من هم به اینده این کره امیدوار هستم انشاالله خیر و برکت براتون داشته باشه این تولیدات نشون میدن که مادیانهای خوزستان یا همون khها میتونن پایه های خوبی برای تولید باشن

علی اصفهانی

Active member

آقای امیرحسین خان مهاجری میگفتند هدهد هم وقتی سرحال و باانرژی باشه توی حرکتش خوش سر و دم است .

92.12.19

پیوست ها

• IMAG0036.jpg
    IMAG0036.jpg
    463.3 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • IMAG0037.jpg
    IMAG0037.jpg
    531.3 کیلوبایت · بازدیدها: 16
  • IMAG0039_1.jpg
    IMAG0039_1.jpg
    297.9 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • IMAG0053.jpg