میدان سوارکاری قدیم زمین فوتبال جدید!

OJANG

Member
در گذشته نه چندان دور کرمانشاه از دیر باز دارای یک میدان اسبدوانی بود که هرسال با انجام چند مسابقه شاهد رقابت ها و اتفاقات تلخ و شیرینی بود که گه گاه در آن به وقوع می پیوست .
ناگهان در اثر چه تغییری و چه حادثه این میدان از بین رفت و جمع سوار کاران از بین رفت .
در کرمانشاه رشته هایی چون پرش و درساژ دارای علاقه مندان چندانی نیست در عوض کورس و استقامت از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
حال این استان اسب خیز از نعمت مسابقه اسب دوانی محروم شده و میدان کو رس آن در حال تغییر به زمین فوتبال است !
فوتبال در جایی که تیمش از لیگ برتر از دست مسئولین این ورزش فرار میکند!حالا نه میدان کورس هست و نه تیم فوتبالی که در آن بازی کند !
این مسئولین کیستند و از کجا منسوب شده اند که این عمل کرد را دارند ؟
آیا رئیس هیات سوارکاری باید زمین وقفی میدان اسبدوانی را از دست میداد ؟چه تلاشی کرد؟به کجا رسید؟ چه رقابتی و چه انگیزه ای در بین جامعه سوارکاری ایجاد نموده ؟
آقای رئیس وقت خداحافظی و رفتن است باید فرصت به دیگران داد تا تلاش کنند و سنگ محک زده شوند .شاید اسب و اسب داری در کرمانشاه هم تکانی بخورد.

واقعا تاسف باره که کرمانشاه یه میدان سواری داشته باشه اونم تبدیل بشه به زمین فوتبال
الان اسب کرد دیگه کورس نداره که این خیلی بده

ziba

New member
آقای رئیس هیئت سوارکاری کرمانشاه هیچگونه تلاشی در جهت برگزاری هیچ مسابقه ای ندارند و فقط به خاطر پست و مقام است که این مسئولیت را پذیرفته اند و تمام اسب داران کرد کرمانشاه را به بازی گرفته اند و هیچ تلاشی برای بهبودی این رشته و سایررشته مربوط به ان را ندارند و تا انجا که من اطلاع دارم هیئت سوارکاری به هیئتسه نفره تبدیل شده است و که امیدوارم سرعقل بیایند و این پست را به کسی بدهند که لیاقت ان راداشته و بتواند در راه بهبودی این رشته و سایر رشته های مربوط به ان گامی موثر بردارند و تاثیر گذار باشند نه به عنوان عضوی که فقط یک مقام دارد و یک عضو خنثی هستند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;)

narges

Member
واقعا متاسفم که این اتفاق افتاده
هیچ وقت بعد از ظهر های جمعه رو که پدرم ما رو برای دیدن مسابقات اونجا می برد فراموش نمی کنم و حالا به این صورت در اومده واقعا جای تاسف داره

OJANG

Member
پاسخ : میدان سوارکاری قدیم زمین فوتبال جدی&#15

اصلا تو فکرش نروید دوستان!
گیرم یه میدون درست کردن اندازه میدان آزادی!!!
کی بیاد مسابقه بده؟
خانه از پای بست ویران است                  خواجه در فکر نقش ایوان است
یادش بخیر چه چاقو کشی هایی میشد!!!
محیط خیلی خانوادگی بود!!! انقدر که اگه کسی با خانواده میرفت از خجالت مجرد بر میگشت!!!
اینها همه از تلاش مسولین دیار خوش نیشان است.
آخ از این دنیا.

میگن قراره تا سال آینده یه میدان جدید بزنن
خدا کنه که مثل میدان قدیم ......
کنستانتین گفت:
خانه از پای بست ویران است خواجه در فکر نقش ایوان است
یادش بخیر چه چاقو کشی هایی میشد!!!
محیط خیلی خانوادگی بود!!! انقدر که اگه کسی با خانواده میرفت از خجالت مجرد بر میگشت!!!
اینها همه از تلاش مسولین دیار خوش نیشان است.
آخ از این دنیا.

sohrab

Active member
ziba گفت:
آقای رئیس هیئت سوارکاری کرمانشاه هیچگونه تلاشی در جهت برگزاری هیچ مسابقه ای ندارند و فقط به خاطر پست و مقام است که این مسئولیت را پذیرفته اند و تمام اسب داران کرد کرمانشاه را به بازی گرفته اند و هیچ تلاشی برای بهبودی این رشته و سایررشته مربوط به ان را ندارند و تا انجا که من اطلاع دارم هیئت سوارکاری به هیئتسه نفره تبدیل شده است و که امیدوارم سرعقل بیایند و این پست را به کسی بدهند که لیاقت ان راداشته و بتواند در راه بهبودی این رشته و سایر رشته های مربوط به ان گامی موثر بردارند و تاثیر گذار باشند نه به عنوان عضوی که فقط یک مقام دارد و یک عضو خنثی هستند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;)

توی یکی از سایتهای اسبی در مورد رئیس هیئتتون یه چیزایی خوندم که روم نمیشه بگم. خیلی زشته!!! :p
اصرار نکنید. نمیگم.

OJANG

Member
نگو!!!!!!!!!!!!!
چون نمیدونیم کدومشو میخوای بگی!!!
خداوند ستار العیوبه ما که باشیم که معایب بندگانو فاش کنیم

s.parizimanesh

Active member
واقعآحيف كرمانشاه هم مثل گنبد هميشه كورس داشت البته كردها يك چيز ديگري هستند عربي هم از اين كار كه كردها كورس ندارند خيلي ناراحت بود.....يعني هيچ راهي نداره....

واقعآحيف كرمانشاه هم مثل گنبد هميشه كورس داشت البته كردها يك چيز ديگري هستند عربي هم از اين كار كه كردها كورس ندارند خيلي ناراحت بود.....يعني هيچ راهي نداره....

راهش یه جو غیرته *که اگه بعضیها داشتن اصلا" نمیذاشتن میدانو ازشون بگیرن و بکنن زمین فوتبال اونم همچین موقعیتی . بعدشم هی بگن فلاجا اینقدر زمین گرفتیم -میگیریم- قولشو دادن - بهترین میدان و . . . . خلاصه از این جور حرفا . 8-9 سال پیش در حد حرف بود که این اواخر مثل اینکه حرفم دیگه . . . . . . ((دلسوز نداره جان من *کی به فکره ؟))

s.parizimanesh

Active member
خوششون باشه بزار تو میدان کورس انقدر فوتبال بازی کنند تا بتونند به تیم ملی کمک کنند تا
در صد سال اینده به جام جهانی راه پیدا کنند.

بالا