مهرداد دشتی

mehrdad dashti

New member
با سلام مهرداد دشتی هستم شاگرد استاد عزت ا...وجدانی میباشم که رشته سوارکاری رااز سال 1378 زیر نظر استاد عزت ا...وجدانی در باشگاه سوارکاری
وجدانی سابق واقع در کردان شروع کردم و سپس به مدت 2سال نیز در باشگاه سوارکاری نزاجا و باز هم زیر نظر استاد وجدانی به سواری خود ادامه داده و با
زحمات فراوان وبی شائبه استا د عزت ا...وجدانی توانستم تمامی مسابقات رده مبتدی خود را با موفقیعت پر کنم و هم اکنون نیز با افتخار شاگرداین مربی بزرگ میباشم و تصمیم دارم به سواری خود زیر نظر استاد وجدانی ادامه دهم
و از همین جا البته با تمام احترام خاصی که برای تمام مربیان و سوارکاران خوب ایرونی قائلم میگم که امثال وجدانی ها توی ورزش ما کم هستند قدر
زحمات شونو بیشتر بدونیم من افتخارات خاصی ندارم فقط رده مبتدیمو با کمک استاد وجدانی پر کردم و قطعا کوچیکترین عضو جامعه سوارکاری هستم ولی اینو میدونم که امثال وجدانی ها زحمات زیادی برای سوارکاری کشور ما کشیدن لذادر اینده ای نزدیک اطلاعات کامل و وسیعی از استاد عزت ا...وجدانی توسط دوست عزیزم اقای امیر حسین قاسمی به روی سایت قرار میگیرد.

و از اینجا میگم عمو جان اقای وجدانی خدا قوت
و با کمال تشکر از تمامی کسانی که تبریک گفتن ورود من به انجمن

مرضیه

Member
من هم ورودتون رو به انجمن خوشامد ميگم، منتظر ارسال هاي بعدي شما هستيم.

DADAR

Member
مهرداد جان خوش آمدی

آقای عزت وجدانی علاوه بر اینکه از مربیان پیشکسوت هستند یکی از با اخلاغترین مربیان هم هستند

ممنون میشیم اگر اطلاعات بیشتری از ایشون در اختیار بزارید

mehrdad dashti

New member
با سلام وخسته نباشد خدمت دوستان عزیزم خیلی ممنونم و با تشکر از تمام کسانی که ورود من به انجمن و تبریک گفتن

بالا