مهتاب

aman_tsr

Member
سلام دوستان
این مادیان را به عنوان نژاد عرب خریداری نمودم
خواستم از خرید خود مطمئن شوم
لطفا راهنمایی فرمائید که اشتباه نکرده ام و این مادیان اصیل ایرانی است
اگر چنانچه فکر می کنید داخلی دارد بفرمائید از چه نژادی
ممنون از لطف همه شما
امان

پیوست ها

• 171220091045.jpg
    171220091045.jpg
    328.1 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • 171220091046.jpg
    171220091046.jpg
    328.7 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • 171220091048.jpg
    171220091048.jpg
    132.1 کیلوبایت · بازدیدها: 12

ایمان

Active member
به عنوان عرب چی خریداری کردین عرب خون وارداتی -خالص ایرانی یا عرب + آمیخته نژادهای دیگه؟
مثل عرب کرد یا عرب دره شور و...
این مادیان داغ عرب روگردنش داره ؟؟
کجاخریدیش ؟
الان کجاست ؟

aman_tsr

Member
سلام
ابتدا عذر خواهی می کنم که به دلیل بروز مشکل در آی دی aman_tsr مجبور شدم این آی دی جدید را بسازم
دوست عزیز متاسفانه این مادیان داغ نداره اما به اسم اصیل ایرانی خریدم خودم حدس زدم شاید شاید با نژاد کرد آمیختگی داشته باشه اما مطئن نیستم و از دوستان تقاضا دارم به بنده کمک کنند
ضمنا این مادیان در حال حاضر نزد من نگهداری میشه و در یکی از شهرهای استان اصفهان است
سپاسگزارم
امان

احیانا پست من توی این تاپیک پاک نشده؟
اگه لطف کنین دلیلشو بگین ممنون میشم، چون هرچی‌ فکر می‌کنم دلیلی‌ پیدا نکردم

aman_tsr

Member
سلام به همه
چند روز پیش عکس مادیانی که تازه خریداری کرده بودم را ارسال کردم به جهت اطمینان از خرید خود اما متاسفانه دوستان جواب نهایی ندادند برای همین مجداد عکسها را ارسال میکنم
این مادیان را به عنوان اصیل ایرانی خریده ام هرچند بر روی گردن این اسب که به کرد شبیه است کمی شک دارم
ضمنا داغ هم نداره

حال دوستان لطف کنند چنانچه نظری در این خصوص دارند بنده را راهنمایی کنند

پیوست ها

• 171220091045.jpg
    171220091045.jpg
    328.1 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 171220091046.jpg
    171220091046.jpg
    328.7 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 171220091048.jpg
    171220091048.jpg
    132.1 کیلوبایت · بازدیدها: 6
اگر به اسم عرب خریدیش باید شناشنامه داشته باشه و یا این که قولنامه معتبری که فروشنده تضمین کند که پدر و مادرش عرب هستند و شناسنامه برایش صادر شده و یا میشود
اطلاعی از پدر و مادرش داری؟

aman_tsr

Member
سلام
آقا کسی نیست جواب ما را بده
مطلب قبلی با عنوان مادیان مطرح کردم
:blushsmiley:

aman_tsr

Member
با سلام
دوست عزیز من این اسب را از تولید کننده نخریدم
و هیچ اطلاعاتی از قبل این مادیان ندارم
فقط شما را به خدا اگه از روی عکس میتونید تشخیص بدید بگید که آیا این مادیان خالص ایران است یا خیر ؟؟؟
:sadsmiley:
ممنونم

aman_tsr

Member
سلام
متاسفانه بنده هر چقدر سوال خودم را تکرار میکنم باز دوستان در عوض اینکه جواب من را بدهند سوال میکنند
یا میپرسند از کی خریدی یا الان کجاست یا داغ داره یا قولنامه نوشتی و خریدی یا از کی خریدی یا از تولید کننده خریدی
خلاصه حسابی بهم ریختم
هر بار با کلی بدبختی وارد این فروم میشم تا جوابمو ببینم اما میبینم سوال جدید طرح شده
عزیزان اصلا من این اسب را پیدا کردم توی کوچه
خوب شد ؟؟؟:smile::smile:
به نظر شما این اسب نژاد اصیل ایرانی است یا نه اگر نیست چه نژادیست ؟؟؟

ممنون:blinksmiley::wacsmiley::winksmiley02::blushsmiley::blinksmiley::blinksmiley:

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
خوب برادر چرا نارحت میشی؟ از روی قیمت خریداری شده براحتی میشه فهمید چیه.
منظور از خالص ایرانی بین حرفه ایها. نژاد عرب , و نداشتن خون خارجی در تیره است.
شاید در بین عموم منظور از خالص ایرانی چیزیست که مال ایران. هر چی میتونه باشه ! فقط داخل ایران

aman_tsr

Member
شاید در بین عموم منظور از خالص ایرانی چیزیست که مال ایران. هر چی میتونه باشه ! فقط داخل ایران

سلام
جناب امیر حسین خان حدود 12 ساله که با اسب سر و کار دارم تا اینکه اونی که میخواستم را خریدم
خودم حالیمه که خالص ایرانی یعنی عرب و عدم وجود خون خارجی در اون اما به لحاظ عرق ایرانی و حقیقت اسب عرب که در اصل از ایرانیان بوده و اون شجرنامه ای که همه میدونیم ازش میگیم اصیل ایرانی

حالا شما دوستان ماشااله همه حرفه ای هستید و ما هم آماتور
لطف کنید و از روی عکس این مادیان بگید که آیا به نظرتون این مادیانه اصیل ایرانیست یا نه و اگر هم داخلی داره از چه نژادی ؟؟؟؟
لطفا دیگه سوال نکنید که اشکم در اومده

vatan

Member

سلام
جناب امیر حسین خان حدود 12 ساله که با اسب سر و کار دارم تا اینکه اونی که میخواستم را خریدم
خودم حالیمه که خالص ایرانی یعنی عرب و عدم وجود خون خارجی در اون اما به لحاظ عرق ایرانی و حقیقت اسب عرب که در اصل از ایرانیان بوده و اون شجرنامه ای که همه میدونیم ازش میگیم اصیل ایرانی

حالا شما دوستان ماشااله همه حرفه ای هستید و ما هم آماتور
لطف کنید و از روی عکس این مادیان بگید که آیا به نظرتون این مادیانه اصیل ایرانیست یا نه و اگر هم داخلی داره از چه نژادی ؟؟؟؟
لطفا دیگه سوال نکنید که اشکم در اومده
عزیز بردار کسی که نتونه مشخصات اسبش را درست بگه چه انتظاری داره؟؟؟
شما یه عکس زدی میخوای بدونی عرب هست یا نه حالا اگه عرب بود خالص ایرانی هست یا نه؟؟؟:wacsmiley:
اصلا اسم پدر و مادر اسبت را میدونی ؟؟
مگه کسی هست که از روی عکس بتونه بگه این اسب خالص ایرانی هست یا نه ؟؟
شما اسم پدر و مادر اسب را بگو ییا از مالک بپرس یا اگه اسم پدر و مادر را نمیدونی یه عکس از داغ اسب بگیر بزار تا از روی داغ بچه ها تشخیص بدهند!!:smile:
کشتی شما همه را !!

aman_tsr

Member
عزیز بردار کسی که نتونه مشخصات اسبش را درست بگه چه انتظاری داره؟؟؟
شما یه عکس زدی میخوای بدونی عرب هست یا نه حالا اگه عرب بود خالص ایرانی هست یا نه؟؟؟:wacsmiley:
اصلا اسم پدر و مادر اسبت را میدونی ؟؟
مگه کسی هست که از روی عکس بتونه بگه این اسب خالص ایرانی هست یا نه ؟؟
شما اسم پدر و مادر اسب را بگو ییا از مالک بپرس یا اگه اسم پدر و مادر را نمیدونی یه عکس از داغ اسب بگیر بزار تا از روی داغ بچه ها تشخیص بدهند!!:smile:
کشتی شما همه را !!

سلام
عزیز اگه لطف کنی و جایی که من عکس اسبم را گذاشتم بخونی متوجه میشی برای چی این انتظار دارم (چون اینجا نوشته شناسایی نژاد اسب از روی عکس ) ننوشته از روی داغ یا از روی پدر مادر یا ..... و ضمنا یه توصیه دیگه که دارم ابتدا همه مباحث مربوط به مهتاب را بخون بعد بیا هوار هوار کن قربون شکل ماه ندیدت

این اصرارهای من برای اینه که گفتم قبلا این مادیان نه شناسنامه داره نه داغ و من هم به تشخیص دو سه نفر از دوستان با سابقه و تا جایی هم که خودم عقلم تو این مورد قد میداد این مادیان را خریدم هر چند به قیمت بسیار خوبی خریدم حالا هم میخوام برای شناسنامه این مادیان اقدام کنم
برای همین این همه به قول شما همه را کشتیم

به هر حال از همه عذر خواهی میکنم
راست میگید همتون اذیت کردم قبول دارم

vatan جان اینم عذر خواهی
خوب شد؟؟؟؟
لووووووووووووووووووووووووول

amantsr عزیز شما که ۱۲ سال تو کار اسبی و رابطه داشتی‌ با اسب باید بدونی که این سوالاتی که پرسیدی از روی عکس نمیتونی به جواباشون برسی‌،اگر هم دوستان با تجربه جوبهایی میدن ۱۰۰% نیست.و اگرم دوستان سوال کردن همه در مورد اسب خودت بود و میخواستن جوابی‌ که بهت میدان به حقیقت نزدیک باشه، وگرنه عزیز دل برادر با چند تا عکس که نمی‌شه فهمید خالص ایرانی‌ یا نه

سنا

Active member
من در پيغام خصوصي هم به شما گفتم
تشخيص 100% نژاد از روي چند تا عكس كه مشخص نيست اگه هم سوالي شده خواستيم با توجه به شواهد و اطلاعات نظر بديم نه اينكه يه نظر بيخود بديم به شما
به نظرم چند نفر متخصص رو ببريد كه اسبتون رو از نزديك ببينن و بهتر نظر بدن
اگه هم در مورد پدر و مادر سوال شد واسه روشن شدن خط خونيش بوده دوست عزيز شما كه ماشالله حرفه اي هستي
اسب خوبيه مباركت باشه.

بالا