ملاقات در یزد

دوشنبه هفته جاری یزد بودم و به اتفاق خانواده برای عرض ادب به خدمت و ملاقات خانواده سرکار خانم نفس رفتم و حسابی بهشون زحمت دادیم

بر خودم واجب دانستم که از مهمان نوازی گرم و بی نظیر ایشان و خانواده معززشان تشکر بعمل بیاورم

دوشنبه هفته جاری یزد بودم و به اتفاق خانواده برای عرض ادب به خدمت و ملاقات خانواده سرکار خانم نفس رفتم و حسابی بهشون زحمت دادیم

بر خودم واجب دانستم که از مهمان نوازی گرم و بی نظیر ایشان و خانواده معززشان تشکر بعمل بیاورم

از لطف بینهایت شما سپاسگذارم.
هر چه بود وظیفه بود و بسیار خرسند شدیم از آشنایی با شما و خانواده محترمتان.
این آشنایی باعث افتخار ماست و انشالله به زودی مجددا در یزد پذیرای شما و خانواده باشیم...

این آشنایی باعث افتخار ماست و انشالله به زودی مجددا در یزد پذیرای شما و خانواده باشیم...
باز هم تشکر از شما و خانواده محترمتان

در ضمن باشگاه صفاییه هم رفتم و مادیان "شیدا" را هم دیدم
خوب بود و زیبا
آنگلو عرب ، اصیل ، نجیب و زیبا

آخرین ویرایش:
باز هم تشکر از شما و خانواده محترمتان

در ضمن باشگاه صفاییه هم رفتم و مادیان "شیدا" را هم دیدم
خوب بود و زیبا
آنگلو عرب ، اصیل ، نجیب و زیبا

خوب کردید،:happysmiley:
اگر نمیدیدش ضرر میکردید!
البته فکر کنم فقط شما از بین بچه های انجمن دیدید شیدا رو.انشالله بقیه هم برای دیدنش بروند صفاییه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بچه های انجمن یه برنامه بریزن یزد در خدمت نفس جان باشیم،معلومه ایشون از یزدی های مهمون نوازان:dodgy::happysmiley:

لطف کردی
بچه های انجمن یه برنامه بریزن یزد در خدمت نفس جان باشیم،معلومه ایشون از یزدی های مهمون نوازان:dodgy::happysmiley:

خدمت از ماست امین آقا.خوشحال میشم بچه های انجمن رو از نزدیک ببینم و در خدمتشون باشم.برنامه بریزید و تشریف بیارید.

آخرین ویرایش:
چرا راه دوری میری امین خان
توی رفسنجان و همشهری هنوز به ما افتخار ندادی داداش
حالا یزد برو شدی ؟
محمد رضا جون ما که هیچ وقت تو رفسنجان پیدات نمی‌کنیم،ماشالا همیشه ایرانگردی داری،این اسب های دره شوری هم خواب و خوراک رو ازت گرفتن! اگه تونستم تو رفسنجان گیرت بیارم حتما در خدمتت هستم:smilingsmiley:

خدمت از ماست امین آقا.خوشحال میشم بچه های انجمن رو از نزدیک ببینم و در خدمتشون باشم.برنامه بریزید و تشریف بیارید.

همه یزدی ها مهمان نوازن:winksmiley02:
درسته جناب صنعتی؟؟؟
شما حسن نیتتون رو تو مهمون نوازی نشون دادین.خدمت از ماست، شما بسیار لطف دارین:smilingsmiley:

فربود

Active member
مثل اینکه اوضاع مهمونی گرمه :dodgy:
ما هم التماس دعا داریم . دعوت کنید میایما :tonguesmiley:
شما که بوشهر نمیاین لااقل ما بیام باعث زحمت بشیم ...:blushsmiley: