معرفی مادیانهای کورسی

با عرض سلام خدمت کلیه عزیزان عضو انجمن و کلیه میهمانان گرامی که این تاپیک را ملاحظه میکنند . تقاضا میکنم برای آشنایی بهتر و بیشتر دوستانی که اسب کورسی به طور خاص تروبرد و دوخون تولید ، پرورش و نگهداری میکنن با مشخصات کامل و عکس معرفی کنن تا انشالله بتونیم از نظرات یگدیگر استفاده کنیم و از سایر دوستان که در این زمینه تخصص دارند نیز برای عضو شدن دعوت کنیم .

yamin

New member
ba salam jenab ghasemi man as sailami hay k alan zende hastand shroo mikonim bary shajare an ha mitavanim b site pedigreequery.com ya brisnet.com ya equiline.com raft
KING OF THE SON
special bond
my joy
city leader
al qasi
barq
imam
marbush
belly river
va chand tay digar k elam mikonam

با سلام خدمت استاد گرامی جناب اقای مهندس یمین و دوست عزیز جناب اقای قاسمی و سایر عزیزان که این تاپیک را ملاحظه خواهند کرد . با پوزش به نظر من مطلب سیلمی ها با توجه به پایان فصل کشش و تکراری بودن کمی حوصله سر بر خواهد بود لذا خواهش میکنم اسبهای کورسی و یا مادیان های تولیدی کورسی رو معرفی بفرمایید . متشکرم

مادیان تروبرد داخلی به نام ستایش کره لنسکوی و سرور خانم آبستن از سیلمی ریو میلینیوم ( ایمام )

پیوست ها

• Picture 078.jpg
    Picture 078.jpg
    373.5 کیلوبایت · بازدیدها: 14

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
با سلام خدمت استاد گرامی جناب اقای مهندس یمین و دوست عزیز جناب اقای قاسمی و سایر عزیزان که این تاپیک را ملاحظه خواهند کرد . با پوزش به نظر من مطلب سیلمی ها با توجه به پایان فصل کشش و تکراری بودن کمی حوصله سر بر خواهد بود لذا خواهش میکنم اسبهای کورسی و یا مادیان های تولیدی کورسی رو معرفی بفرمایید . متشکرم

مشکل اینه که تعداد مادیانها خیلی زیاده و هر سالم کره میدن و در دسترس یا زنده بودنشون هم سخت میشه بررسی کرد.
ولی سیلمیها رو ممکنه همه اعضا نشناسن
شما اگر اطلاعاتی از سیلمیها دارید اضافه کنید

فرمایش شما صحیح اما تو انجمن به اسبهای کورسی به خصوص تروبرد اونطور که باید توجه نشده و تاپیک جداگانه هم ممکنه پاسخ محدود داشته باشه ، شاید به این واسطه بشه بچه هاب علاقمند به کورس رو تحریک به فعالیت بیشتر و حتی دعوت به عضویت نمود.

فراهم کردن بخشی برای معرفی کلیه اسبهای کورسی حتی کره های تولیدی و پرداختن به آن می تونه تاپیکی ایجاد کنه که بعد از مدتی برند بشه . باتوجه به انجام کورس در هفته های پیش رو این مهم دور از ذهن نخواهد بود . موضوع باید کلی باشه و محلی برای بررسی اسبهای کورس . راجب یه اسم وسوسه برانگیز هم دوستان نظر خودشونو بفرمایند .

♘امیرحسین♞

قسمتش که موجود هست. تعدادی هم داخلش معرفی شده.
ولی مادیانهای چه سالی معرفی بشن؟

دوست عزیز تقریبا همه تاپیک هارو دیدم و اون چیزی که مشخصه تمامی انها پاسخ های محدودی دارند و تاپیک بای بای بن با اون همه مقام 2 پاسخ داشت . باید از خرد کردن موضوع خودداری کرد . سن وسال اسبها هم مهم نباشه شاید با گذشته فرقی کرد . امیدوارم

البته هنوز نمی دونم اقای قاسمی چه تصمیمی برای این تاپیک دارند اما با توجه به فرمایش جناب اقای مهندس یمین و با احترام به سیلمی زیبای ایشون ( بلی ریور ) به نظر من سیلمی ریومیلینیوم بهترین خط خونی رو تو سیلمی های تروبرد داخل کشور داره و متاسفانه مورد غفلت تولید کنندگان اسب کورسی واقع شده .

♘امیرحسین♞

شما استاد هستین
بنظرم میرسه تاپیک برای اسبهایی که از این هفته کورس دارند ایجاد بشه و روی نتایجشون صحبت بشه.
اسبهای قدیم هم من معرفی میکنم
چطوره؟

تاپیک های جداگانه برای هر اسب چون با پاسخ های محدود روبرو میشه خیلی زود بایگانی میشه .شاید تو همین تاپیک با یه اسم جدید به اسبهای کورسی بپردازیم بهتر باشه . والامر الیکم

به دوستان عزیز که روز جمعه فرصت دارند توصیه میکنم که کورسها رو از دست ندهند . ساعت شروع 15 . خصوصا کورس سوم جایی که کره های تروبرد دو ساله 8 امتیازی کورس دارند . اسبهایی از سیلمی های سامردولدرمز ، اسپشیال باند ، القاسی با دو کره و پیمووالنتینو . کره های القاسی تو کورس اولشون عالی بودن

قبلا عرض کردم ریو میلینیو م از نظر من بهترین خط خونی رو تو سیلمی های وارد شده به ایران رو داره . عکس زیر تصویر یکی از کره های دو ساله این سیلمی که در لاین خونی مادری نوه سیلمی اگوگ هست را تقدیم دو ستان میکنم . تصویر از رادان هورس گرفته شده است .اسم این کره هم ریو دژ هست که واقعا با این فیزیک عالی مثل دژ میمونه . ad456c492ccc3459d8294a2b38e39eff.jpg

بالا