مصادیق زیر پا گذاری قوانین

Soheil Sanati

Active member
:blushsmiley::blushsmiley::blushsmiley::blushsmiley::blushsmiley::blushsmiley:به به چه شود آقای صنعتی و خانم امیر اصلانی.:dodgy::dodgy::dodgy::dodgy::dodgy::dodgy::dodgy::dodgy::dodgy::dodgy:

وقتي مدير سايت خودش اسب وارد ميكنه و شده كارشناس.وقتي توي اين سايت به مري خانم ميگن خائن و مدير اصلا عكس العمل نشون نميده.وقتي به اقاي وكيل ميگوئيد خيانتكار.معلومه كه تو هم جرات ميكني اين شكلكها رو در بياري.هر وقت تونستي يه پوستر زيبايي چاپ كني ميتوني نظر بدي.در ضمن ديروز شهرزاد سهيل خون ايرانيها رو به خاك و خون كشيد.يه چيز جالب مدير سايت در ظاهر طرفدار خون ايراني هست ولي خودش اسب عرب وارد ميكنه و يك خائن هست از نظر شما

vatan

Member
وقتي مدير سايت خودش اسب وارد ميكنه و شده كارشناس.وقتي توي اين سايت به مري خانم ميگن خائن و مدير اصلا عكس العمل نشون نميده.وقتي به اقاي وكيل ميگوئيد خيانتكار.معلومه كه تو هم جرات ميكني اين شكلكها رو در بياري.هر وقت تونستي يه پوستر زيبايي چاپ كني ميتوني نظر بدي.در ضمن ديروز شهرزاد سهيل خون ايرانيها رو به خاك و خون كشيد.يه چيز جالب مدير سايت در ظاهر طرفدار خون ايراني هست ولي خودش اسب عرب وارد ميكنه و يك خائن هست از نظر شما
جدا :dodgy:
کدوم مدیر؟؟:dodgy:مدیر تربیت بدنی یزد؟؟ یا مدیر هیئت سوارکاری یزد؟؟:dodgy:

امیر حسین جان

اما یک سوال وطن جان شماچراآتیش بیار معرکه هستی میشه بدونم....

من یک سوال دارم میشه بدونم چرا کسی که انتقاد میکنهشما معلق میکنیش؟؟؟؟شما هم ازخودت دفاع کن چون انتقاد همیشه آزاد هست اگر فکر میکنی که همه باید تمجید کنند که فایده نداره دوست نداری بگوما نمیایم بقیه بیان تمجید کنند ممنونم....اما اینو همیشه بدون انتقاد کردن همیشه در هرکجا خوبه اما ماقبول نمیکنیم....

واقعا همیشه سکوت علامت رضایت است......واقعا چرا ما انتقاد پذیر نیستیم.....؟؟؟من هم همینطورم میشه جواب بدید سوالم را اگر معلق نمیشم؟؟؟؟

sohrab

Active member
ببین اخوی! یه فرقی که صحبت کردن تو سایت با پشت تلفن داره اینه که ممکنه جواب سوال شما همون لحظه داده نشه. خودتون را ناراحت نکنید. الان مشکلتون دقیقا چیه؟ شاید بتونم کمکی کنم.

میشه بدونم کسی یک حرف میزنه چرامعلق بایدبشه اگر این حرف رابا سند بزنند چی؟؟؟ یا انسان باید حرف اصلا نزنه؟؟؟؟همیشه سهراب جان باید انتقاد پذیر باشیم پس اگر بهتره که همیشه تمجیدکنیم اصلا فایده انجمن چیست؟؟؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اگر برای این مطلب خوب دلیلی و سند ارائه ننمائید. طبق بند ماده قوانین از شما شکایت میکنم

بالا