سومین دوره زیبایی ecaho یزد

Soheil Sanati

Active member
sevvomin jashnvareye zibaei ecaho dar ordibeheshte 1389 dar yazd bargozar mishvad.az tamame asbhaye ziba davat mishavad dar in jashnvareye bozorg sherkat konanad.mohemtarin taghieer dar in mosabeghe hozoore asbhaie varedati dar in mosabeghe ast.har kas asbi az kharej vared karde mitavanad dar goroohe khoone kharji sherkat konad.albate goroohe khoone irani jozve ecaho hesab nemishavad.be man hich rabty nadarad ghanoone ecaho in ra migooyad.ba tashakkor.bargozar konande soheil sanati.

سلام.سومين دوره ecaho در يزد در ارديبهشت 1389 برگذار ميشود.مثل سالهاي پيش اول خون ايراني مسابقه ميدهند بعد ecaho شروع ميشود.امسال اسبهاي وارداتي با خون خارجي با هم مسابقه ميدهند تا كيفيت واردات هم مشخص شود.برگزار كننده هم بنده هستم

vatan

Member
برگزار کننده کیست؟

یعنی اسبان خون خالص نمیتوانند شرکت داشته باشند؟
فکر کنم منظور آقای صنعتی این هست که توی این مسابقه گروه بندی مثل سابق(دارای خون وارداتی و خون خالص ایرانی) نیست و تمام اسبها بر اساس جنسیت و سن گروه بندی میشوند .
البته اگه درست فکر کرده باشم؟؟؟

البته یه سوال هست اینجا و اون این هست که اسب های خارجی وارد شده به ایران توی یه گروه مجزا قضاوت خواهند شد ولی اسبان خالص باید با اسبان خون وارداتی مورد قضاوت قرار بگیرند!!!!!!!!:blinksmiley:

خوب به نظر تون کدوم از اسب های خارجی شرکت میکنند؟؟
اگه مبارک هم شرکت کنه بد نیست به نظر من!!!!
البته توی رده پیشکسوتان...:dodgy:

ایمان

Active member
يعني وارداتي ها هم ميتونن شركت كنند.بعد اونوقت براساس سن گروه بندي ميشن؟
كي؟؟؟

کی این دستورروداده که باید خون خالص با خون وارداتی هم گروه بشن وباهم قضاوت بشن؟؟
انصافه ؟؟

جناب صنعتی بهتره حرفهارواینجابزنیم تاپشت تلفنی خوبیش اینه که همه متوجه میشیم
یعنی اسبهای خالص ایرانی جداوتوی گروه های خودشون قضاوت میشن ؟؟
تفکیک نژاد میشه ؟؟
یعنی هیچ اسب خالصی با خون وارداتی یا وارداتی هم گروه نمیشه وجدا قضاوت میشه ؟؟
اسبهای وارداتی امسال-ساروخ شمش -ماجور-دندن-پرلان ولرد با کرهای مبارک وبرفین ودرکل بااسبهای این خاندان هم گروه میشن ؟؟

اقای صنعتی ازمراسم فیلمبرداری میشه
بعدامیشه فیلم روخرید واسه کسایی که نتونن بیان مسابقه وشاهد جریان نبودن ؟؟
پوستر مسابقه دارید؟؟
عکس اسب روی پوسترموردنظر تعین شده ؟؟ خالص -خون وارداتی یا خارجی ؟؟

ای کاش که چندتاازاین خون خارجی با چنتاسیلمی درجه 1خالص ایرانی با هم قضاوت بشن
اگه بشه چی میشه چشم

جناب صنعتی مسابقه زیبایی کردان اسبهای هم گروه سورن چه اسبهایی بودن که سورن اول شد؟؟
چرا شهدادمیریزدافتاده بود توی گروه خون خارجی ها؟؟ سوم روگرفت؟؟

Soheil Sanati

Active member
درسته ايمان جان.خالصها جدا هستند.وارداتيها با كره هاي مبارك مسابقه ميدهند

بله فيلم برداري ميشه.پوستر چامپيون نريانهاي سال پيش

ببينم كودوم از وارداتيها جرات ميكنن بيان يزد.

شايد اسبها بخوان بيان ولي مالكاشون جرات نكنن بيان

فكر نكنم 2 يا 3 تا وارداتي جرات كنن بيان

ايمان عزيز در تهران سورن با ذوالفقار مير يزد تو فينال بودن

در مورد چيدمان اسبها در گروهها من دخاتي نداشتم.من داورم.گروه بندي با خانم سالار تاش بود

من عاشق داوري هستم
كجا هستند مدعيان زيبايي
بهترين زيبايي ايران رو برگذار ميكنم

كوچولوها چند تا زيبايي برگذار كردين

1-چه ربطي به برفين داره.2-اگه كيفيت مهمه كي اولين بار اجازه برگذاريecaho رو گرفت.3-دكتر نايگل بعد از 30 سال به دعوت كي اومد ايران.4-نفس كشي هم نميبينم كه بتونه تو زيبايي ما رو شكست بده

ما چه اسبي از اصفهان خريديم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احسان

Active member
آره اگه اصفهان اسبواره نداشته باشه يزد رو ميشه بازم بعد زيبای های اصفهان دوم کرد

کميت مهم نيست کيفيت مهم هست
بعدشم يزد چند سال اسب عرب پرورش ميدند همين برفين ببين از کجا خريدند بردن يزد حيف اصفهانی ها اسب کرد و توند و تيز دوست دارند يا به قول خودشان پر خون و اگر نه الان بهت ميگفتم بهترين اسبای عرب ايران کجا بود

با اين جال بازم بهتريناش هم از همين اصفهان برديد

آقای بزرگ داور زيبايی :rolleyessmileyanim:

زهی خيال باطل.............................

قضيه مثل همان دو سر خرسان هست

نايگل رو دعوت کردن تو ايران فکر کردی کار خيلی سختيه

يا عضو ايکاهو شدن فقط حکمش را دادن به يزد به ايران دادن نه به يک نقطه خاص بعدشم به خاطر جشنواره ما دادند http://www.horse.ir/thread1804.html

تو عمل ثابت ميشه دوست عزيز نه تو حرف

ما که ادعايی نداريم

امید زمانی

Active member
چه کل کلی شده ! به نظرم اصفهان 86 بهترین زیبایی برگزار شده بوده تا حالا . انجام یه چنین کاری بسیار سخت تر از یه مسابقه 2 روزه فقط برای اسب عرب است . در ضمن یه اسپانسر مثل هیوندای به من بدید تا بهترین مسابقه زیبایی رو واستون برگزار کنم . البته من طرفدار هیچ کدام نیستم چیزی که دیدم رو میگم و این که در یزد اکثر اسبها از یزد بودند به جز یه تعداد محدود . ولی در اصفهان جمع کردن اسبها از دور ترین استانها کار آسانی نیست . به هر حال دست هر دو درد نکنه ! :dodgy:

Soheil Sanati

Active member
ايمان جان روي سند صحبت كن لطفا.1-سال 86 از 112 اسب 49 تا يزدي نبودند.2-وقتي 600 راس اسب عرب توي يزده يعني يك پنجم اسب عرب ايران تو انتظار نداشته باش 60 راس اسب از يزد نباشه

سومين جشنواره ecaho رده c international در يزد در تاريخ 15 و16 و17 ارديبهشت برگذار ميشود

مهمان ويژه دكتر نايگل رييس كل waho

داريم با نايگل مذاكره ميكنيم كه اگه ميشه داوري كنه

اسبهاي وارداتي با كره مباركها مسابقه ميدهند

همه اسبها بايد از اداره تبارنامه پاسپورت بگيرند

salam ostad agar hame jaye iran mesle yzd etehad dasht validere khoobi mesle aghaye vakilo sadat ke payeye khoobi ro too yazd gozasht alan kole keshvar hamahang bood va mitoonest too donya harf baraye goftan dashte bashe amma che heif ke dar hale hazer har kas be jaye asb dare khare khodesho miroone ke ye khodi neshoon bede

:blushsmiley::blushsmiley::blushsmiley::blushsmiley::blushsmiley::blushsmiley:به به چه شود آقای صنعتی و خانم امیر اصلانی.:dodgy::dodgy::dodgy::dodgy::dodgy::dodgy::dodgy::dodgy::dodgy::dodgy:

Farib

Member
طبق تقویم Ecaho تو اردیبهشت ماه مسابقه زیبایی در یزد برگزار میشه.
کسی از جزییات این رویداد خبر داره؟

مطمئن نیستم اما شنیدم 3 یا 13 اردیبهشت برگزار میشه...
دقیقا بفرمایید چه جزییاتی؟ تا راجع بهش بپرسم از اطرافیان
http://www.horse.ir/thread7146.html
مرسی نفس
تاریخ رو و کلاسهایی که میتونن شرکت کنن .
من شنیدم قراره اسبهای وارداتی با اسهای خون خارجی تولید داخل تو یه کلاس قرار بگیرن .
اگه اینطوره با توجه به اینکه این مسابقه تو رده c برگزار میشه . اسبایی که خارج از کشور در رده c یا بالاتر مقام دارن میتونن شرکت کنن یا نه ؟
داورها چه کسایی هستن. ؟
اگه اطلاعات بیشترم داشتین که دستون درد نکنه .

سومين جشنواره ecaho رده c international در يزد در تاريخ 15 و16 و17 ارديبهشت برگذار ميشه....
خوشحال میشیم دوستان بیان....

سومين جشنواره ecaho رده c international در يزد در تاريخ 15 و16 و17 ارديبهشت برگذار ميشه....
خوشحال میشیم دوستان بیان....برای اولین بار در ایران سه داور درجه A این مسابقه را داوری میکنند...
خوشحال میشیم دوستان را ببینیم...

عصر روز 15 خالص....
صبح و عصر روز 16 آغاز مسابقه ecaho و روز 17 فینال....
خوشحال میشیم تشریف بیارید...

بالا