مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

hamaz

New member
سلام من با اسب می پرم و مسابقه دارم:laughingsmiley:چه طور میتوانم از شما کمک بگیرم:blinksmiley::dodgy::happysmiley::tonguesmiley::coolsmiley02:

savaran

New member
سلام
هر كار ميكنم نميتونم هيچ فايلي اعم از عكس و ويديو را پيوست كنم.لطفا راهنمايي كنيدو

savaran

New member
بله پاك كردم ولي بازم نشد.
هنگام آپلود كردن عكس يك علامت تعجب كنار فايل آپلودي ظاهر ميشود.

شهاب

New member
با سلام آقاي قاسمي
من يه پيشنهاد دارم كه اگه بتونين اون رو عملي كنين فورم ها خيلي بهتر ميشن
زير هر پاسخي كه به موضوع ميديم تاريخ دقيق هم اضافه بشود اين كار باعث ميشه آخرين مطالب كه اغلب هم اصلاح شده ترين مطالب هست مهم جلوه كنه

بازم ممنون از سايت خوبتون

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
با سلام آقاي قاسمي
من يه پيشنهاد دارم كه اگه بتونين اون رو عملي كنين فورم ها خيلي بهتر ميشن
زير هر پاسخي كه به موضوع ميديم تاريخ دقيق هم اضافه بشود اين كار باعث ميشه آخرين مطالب كه اغلب هم اصلاح شده ترين مطالب هست مهم جلوه كنه

بازم ممنون از سايت خوبتون

سمت راست بالا تاریخ هر پست زده شده

ابوذر

Member
آقا يه پيشنهاد.ميشه قسمت زيبايي و كورس و استقامت اسب عرب رو جدا كرد؟با اين سرعت توليد(ماشا...)تاپيك خون وارداتيا همش شده زيبايي.بخواي آمار كورس يا استقامت رو در بياري پوستم كنده ميشه(چونكه1 بيسواد2 تازه وارد3بابا بزرگم تو كار اسب نبوده:laughingsmiley:

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
آقا يه پيشنهاد.ميشه قسمت زيبايي و كورس و استقامت اسب عرب رو جدا كرد؟با اين سرعت توليد(ماشا...)تاپيك خون وارداتيا همش شده زيبايي.بخواي آمار كورس يا استقامت رو در بياري پوستم كنده ميشه(چونكه1 بيسواد2 تازه وارد3بابا بزرگم تو كار اسب نبوده:laughingsmiley:

تقریبت غیر ممکنه
چون در سالهای اخیر کورس قوی نبوده. و اسبهای که نتیجه دادن تو کورس نوه نتیجه های انسیاتور + ایجن رز بودن
استقامتم که تعداد اندکه.

بقیش هر چی میمونه اعم از اسب و ... ببر تو دسته زیبایی

بالا