مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

sonia

Member
آقای مدیر صفحه ی شما که بسته هست کاربر ها هم نمیتونن پیام بفرستن
اگه کسی بخواد مطلبی رو برای شما بفرسته از چه طریق میتونه؟

sonia

Member
پیام دریافت میکنم اما واسه ارسال پیام صفحه باز نمیشه مینویسه

شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید .

نظری کلی داشتم در مورد سایت
فکر میکنم سایت علی رغم آرشیو بسیار خوبی که داره تبدیل شده به یک کتاب که هر کس که تازه وارد میشه صفحات اخرشو میبینه
اگه بشه تغییراتی در فروم سایت داد تا تماما مباحث در دسترس تر و اصطلاحا سرراست تر باشند فکر میکنم برای استفاده حداکثر از تمامی قابلیت های سایت بیشتر باشه. البته داشتن قابلیت جستجو کمک خوبی کرده اما فکر میکنم میتونه طراحی فروم بهتر هم کنه شرایط رو
یه موضوع دیگه هم اینه که بارها شده که من بحثی رو که دنبال میکردم و نیمه های بحث دیدم که نوشتن این بحث قبلا انجام شده و تمام , نمیدونم چه جوری میشه اینو رفع کرد , شاید مثلا با دادن لینک

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
نظری کلی داشتم در مورد سایت
فکر میکنم سایت علی رغم آرشیو بسیار خوبی که داره تبدیل شده به یک کتاب که هر کس که تازه وارد میشه صفحات اخرشو میبینه
اگه بشه تغییراتی در فروم سایت داد تا تماما مباحث در دسترس تر و اصطلاحا سرراست تر باشند فکر میکنم برای استفاده حداکثر از تمامی قابلیت های سایت بیشتر باشه. البته داشتن قابلیت جستجو کمک خوبی کرده اما فکر میکنم میتونه طراحی فروم بهتر هم کنه شرایط رو
یه موضوع دیگه هم اینه که بارها شده که من بحثی رو که دنبال میکردم و نیمه های بحث دیدم که نوشتن این بحث قبلا انجام شده و تمام , نمیدونم چه جوری میشه اینو رفع کرد , شاید مثلا با دادن لینک

1-نسبت دیده شدن مطالب سایت در کل نسبت به اعضایی که مینویسند و مطلب بالا میاد خیلی بیشتره. تقریبا 90% بازدید ها از غیر عضوها هست.
2-با جستجو میتونید پیدا کنید. هر جا دیدید مطالب همسان هست بگید تا ادغام بشه.

1- منظورم کسانی که تازه عضو میشوند نیست به طور کلی کسی که تازه اشنا میشه یا گذرش میفته با اخرین مطالب نه اینکه دسترسی راحت به همه ارشیو داشته باشه
2- اینم باز یه انتقاده , به نظرم شما باید یه جوری مسائل رو سیستماتیک کنید که خود به خود مسائل حل شوند , یعنی زحمت شماست که میبینم یکی حرف مفت میزنه شما باید جذف کنی , عکس با سایز بزرگ میذارن شما باید اصلاح کنی , تاپیکای تکراری رو ادغام کنی و چیزائی که شاید ما نمیبینیم.

سلام ببخشید یه بار میگید چه جور باید نام کاربریم رو عوض کنم؟؟؟؟
چه جور باید پیام خصوصی بزاریم؟؟؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
1- منظورم کسانی که تازه عضو میشوند نیست به طور کلی کسی که تازه اشنا میشه یا گذرش میفته با اخرین مطالب نه اینکه دسترسی راحت به همه ارشیو داشته باشه
2- اینم باز یه انتقاده , به نظرم شما باید یه جوری مسائل رو سیستماتیک کنید که خود به خود مسائل حل شوند , یعنی زحمت شماست که میبینم یکی حرف مفت میزنه شما باید جذف کنی , عکس با سایز بزرگ میذارن شما باید اصلاح کنی , تاپیکای تکراری رو ادغام کنی و چیزائی که شاید ما نمیبینیم.

بنظرم آرشیو بسیار مدون هست و در چند لایه جزئی شده. اگر پیشنهادی برای جزئی تر شدن دارید بفرمائید
بعلت پائین بودن سواد اینترنتی من مجبورم همه این موارد را انجام بدهم. و گرنه مکانیزه کردن همه این موارد برای من نصف روز هم طول نمیکشه. پرداخت مکانیزه حق عضویت و بعد مراحل بعدی. تو برنامم هست.

مثلا به نظرم به جای اینکه مطالب و انجمن ها به صورت افقی و زیر هم میان کنار هم و عمودی توی ستونهای جدا گاه بیان , اینجوری تمامی انجمن ها در همون ابتدای صفحه اول در دسترس هستن ,
در مورد مکانیزه کردن هم به هر حال کاربران باید به این موضوع عادت کنند ضمن اینکه شمام تلاشتونو کنید به نحوی که آسانتر و قابل فهم تر باشه این کار رو انجام بدین

با موضوع حق عضویت برای کسانی که در سایت فعالیت میکنن و مطلب میگذارند مخلافم , به هر حال هدف شما بحث و تبادل نظر و بالا بردن سواد اسبی هستش "بماند که کم اینجا مباحث بیربط و جنجالی نمیشه اما همونم راه داره برای کم کردن یا حذفش) , و فکر نمیکنم خوب باشه که از کسی که خودش تولید محتوا میکنه هزینه ای هم دریافت بشه , مطمئنا شما زحمت میکشید و حتی اگه هم زحمتی نکشید به واسطه ایده ای که داشتید برای ایجاد این سایت باید درامدی داشته باشید, به نظرم به فکر راههای دیگه ای برای کسب درامد باشید.

ریما

New member
من بشخصه از اقای قاسمی بابت ایجاد این سایت کمال تشکر رو دارم.
کمتر کسی برای چنین مسائلی وقت و هزینه میگزاره، تنها چیزی که به ذهنم میرسه فقط عشق و علاقه ایشون به اسب اصیل خوزستان هست که چنین کاری رو میکنن.
با ارزوی موفقیت برای ایشون.که باعث شده اند افرادی مثل بنده با اسب ایرانی اشنا بشم.

با موضوع حق عضویت برای کسانی که در سایت فعالیت میکنن و مطلب میگذارند مخلافم , به هر حال هدف شما بحث و تبادل نظر و بالا بردن سواد اسبی هستش "بماند که کم اینجا مباحث بیربط و جنجالی نمیشه اما همونم راه داره برای کم کردن یا حذفش) , و فکر نمیکنم خوب باشه که از کسی که خودش تولید محتوا میکنه هزینه ای هم دریافت بشه , مطمئنا شما زحمت میکشید و حتی اگه هم زحمتی نکشید به واسطه ایده ای که داشتید برای ایجاد این سایت باید درامدی داشته باشید, به نظرم به فکر راههای دیگه ای برای کسب درامد باشید.
به نظر شما این سایت واسه کسب درآمد تاسیس شده؟؟؟به نظر شما این سایت هیچگونه هزینه ای نداره؟؟؟

به نظر شما این سایت واسه کسب درآمد تاسیس شده؟؟؟به نظر شما این سایت هیچگونه هزینه ای نداره؟؟؟

اگه هزینه داره , راه در آوردن هزینش این نیست اگه هم درامد داره که فرمودم حق مدیران سایت هست به خاطر ایده تاسیس سایت که داشته باشند , اگه نداره برنامه ریزی کنید که داشته باشه که برای پیشرفت سایت بسیار مفید خواهد بود.

بالا