مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

درصفحه اول انجمن، قبل از ورود نوشته: با انجمن اسب خوش آمدید.
ساعت کلی انجمن GMT+4.5 است که باعث شده یک ساعت از ساعت رسمی جلوتر باشد.(Tehran: GMT+3.5)
عدم وجوذ امکان ویرایش هم باعث اضافه شدن بی دلیل پستها می شود مثل همین سه پست اخیر من که هر دفعه با یک مشکلی برمی خوردم باید یه پست جدید می زدم.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
بحث ادیت با نظر امیرحسین غیر فعال هست
html هم چون جریان امنیتی داره فعال نمی کنیم

http://www.horse.ir/patrick-swayze-5833.html#post39096
اگر زحمتی نیست یه نگاهی هم به قسمت فیلمهای اسبی بیندازید. کل عکس های مربور به فیلمها به غیر از دو فیلم اولی که در لابلای متن هستند، همین مشکل را دارند. فقط کاش عکس ها هیچکدومشون از بین نروند آخه با سختی جمعشون کردم. مرسی
فیلمهای اسبی - انجمن اسب ایران

راستی نمیشه حداقل امکان قرار دادن فایلهای flash را ایجاد کرد؟

♘امیرحسین♞

در حال کاری روی سیستم ویدیوی هستیم که بتونیم یک سایت مستقل و یا رو همین انجمن بخش آپلود ویدیو رو قرار بدیم..

امید زمانی

Active member
واسه پیوست عکس تو ارسالها چه جوری از روی سیستم عکس بذاریم ؟ باید آپلود کنیم جایی؟ url هست فقط

با سلام و خسته نباشید
اگر ویرایش غیر فعال باشد انجمن مملو از ارسالهای غیر مفید میشود.و همه کاربران با این مواجهند،احتمال خطای نوشتاری یا ارسال نامناسب همیشه وجود دارد.

♘امیرحسین♞

با سلام و خسته نباشید
اگر ویرایش غیر فعال باشد انجمن مملو از ارسالهای غیر مفید میشود.و همه کاربران با این مواجهند،احتمال خطای نوشتاری یا ارسال نامناسب همیشه وجود دارد.
این دیگه دسته امیرحسین هستش

ممنون از شما.ولی صحبتم کلی بود.از امیر حسین میخوام که به این موضوع رسیدگی کنند.چون این مربوط به شخص من نیست و شاید اکثر دوستان با این مشکل درگیرند.

fatima

Member
من گیج شدم!!

بچه ها من تو این فرمت جدید گیج شدم:confused: شدم مثل آلیس در سرزمین عجایب!:eek:
اصلا فرمتش به نظر من یوزر فرندلی user friendly نیست امیرحسین چه بلایی سر فروم اوردی؟؟
تازه من بالایی صفحه کلی علایم عجیب غریب مثل دستورای html می بینم. اشکال از اینترنت اکسپلورر منه یا خود فروم؟

امید زمانی

Active member
با عرض پوزش تو قالب قبلی قسمت جستجو فعال بود برای سرچ کردن یه کلمه یا موضوع اگه ممکنه اینجا هم فعال بشه خیلی لازمه

fatima

Member
اسکرین شات

این هم تصویر اسکرین شات از بالای صفحه. البته اینترنت من پرسرعته و مشکل سرعت ندارم.

پیوست ها

• forum.JPG
    forum.JPG
    309.5 کیلوبایت · بازدیدها: 8

ایمان

Active member
قسمتهای تعقیرنام کاربری-ویرایش ارسالها-قسمت بالای صفحه (دیدن نامه های جدیدارسال شده ازاخرین ورودشما *دیدن پاسخهای جدیدبه ارسالهای شما ) روهم فعال کنید

♘امیرحسین♞

یک فروم سطح بالا معرفی کنید که کاربران آنها خودشون بتونند نام کاربری شون رو تغییر بدن
ممنون