مشکان سامان (الحلال*دلاویز)

سامان حسینی

Active member
سینا جان لطف داری حالا که اینجوری میگی نمیذارم که حتما بیای شهرکرد درخدمتت باشیم:tonguesmiley: فارغ ازشوخی اگروقت کردی بیای دوستان دیگه هم اسبای خوبی دارن میریم میبینم.عکساش زیاد خوب نشدن اخه باگوشی گرفتم انشالا دوباره میرم میگیرم

سامان حسینی

Active member
الهلال(احسان*بنت مخیبله) دلاویز(بینظیرابادان*فرخ لقا) بینظیرابادان(رویین تن*نازی کهیله) فرخ لقا(حداد* خبیثه) خبیثه(سمرقند* خانوم)

سامان حسینی

Active member
والا دوستان ترسوندنمون گفتن باید هندلرحرفه ای باش کاربکنه وگرنه مقام نمیاره البته من خودم باش کارکردم بدک نبود.حالا که فهمیدم خیلی خوب برگزار شد ومکانه مسابقه خوب بود عکسارو دیدم پشیمون شدم:sadsmiley: به نظره من دیگه زیبایی استان یزد باید اردکان برگزار باشه یا حداقل مسابقه خالص ها اردکان باشه وخونوارداتیا یزد

shool

Member
والا دوستان ترسوندنمون گفتن باید هندلرحرفه ای باش کاربکنه وگرنه مقام نمیاره البته من خودم باش کارکردم بدک نبود.حالا که فهمیدم خیلی خوب برگزار شد ومکانه مسابقه خوب بود عکسارو دیدم پشیمون شدم:sadsmiley: به نظره من دیگه زیبایی استان یزد باید اردکان برگزار باشه یا حداقل مسابقه خالص ها اردکان باشه وخونوارداتیا یزد

سامان جان . يه زحمت بكش شماره تماستو براي من پيام خصوصي كن . ميخوام مزاحم وقتت بشم .

بالا