مسابقه پـــرش اصفهان

narges

Member
من هم با ایناز موافقم
حتی دیدن مسابقه هم برای من تجربه بود و احساس میکنم چیزهایی و یاد گرفتم
مسلما شرکت در خود مسابقه هم تجربه خوبی هست
یکی از تجربیاتی که من کسب کردم این بود که اسب قبل از مسابقه کاملا چک بشه که مثل خانم هاله و خانم دیگری که توی مسابقه شرکت داشتن دچار بد شناسی در اومدن نعل اسب نشن و ...

narges گفت:
من هم با ایناز موافقم
حتی دیدن مسابقه هم برای من تجربه بود و احساس میکنم چیزهایی و یاد گرفتم
مسلما شرکت در خود مسابقه هم تجربه خوبی هست
یکی از تجربیاتی که من کسب کردم این بود که اسب قبل از مسابقه کاملا چک بشه که مثل خانم هاله و خانم دیگری که توی مسابقه شرکت داشتن دچار بد شناسی در اومدن نعل اسب نشن و ...
این مسئله ای نیست که به خاطرش یه مسابقه هزینه بشه
مسابقه روزه امتحان پس دادنه نه اینکه به نیت درس گرفتن باشه
روز مسابقه باید درستو خوب بلد باشی اونوقت مسائلی پیش میاد که بخاطر گستردگی مسئله از اونها قافلی!(این درس مسابقه است)
و برای مسابقه بعدی باید بهتر از قبل با در نظر گرفتن تجربیات قبلی آماده بشی
نه اینکه مسابقه شرکت کنیم که چیزی یاد بگیریم( درسو قبل از امتحان میخونن)

kamyab

Member
قهرمان گفت:
این مسئله ای نیست که به خاطرش یه مسابقه هزینه بشه
مسابقه روزه امتحان پس دادنه نه اینکه به نیت درس گرفتن باشه
روز مسابقه باید درستو خوب بلد باشی اونوقت مسائلی پیش میاد که بخاطر گستردگی مسئله از اونها قافلی!(این درس مسابقه است)
و برای مسابقه بعدی باید بهتر از قبل با در نظر گرفتن تجربیات قبلی آماده بشی
نه اینکه مسابقه شرکت کنیم که چیزی یاد بگیریم( درسو قبل از امتحان میخونن)
عزیز دلم
قهرمان جان،آمادگی قبل از امتحان لازمه ولی امتحان عملی قابل پیش بینی نیست و صدها اتفاق میتونه مسیر شاگردای ممتازرو هم عوض کنه و آمادگیشونو برای امتحانای بعدی بیشتر کنه،دیدن و حتی شنیدن از راههای یادگیری هست

kamyab گفت:
عزیز دلم
قهرمان جان،آمادگی قبل از امتحان لازمه ولی امتحان عملی قابل پیش بینی نیست و صدها اتفاق میتونه مسیر شاگردای ممتازرو هم عوض کنه و آمادگیشونو برای امتحانای بعدی بیشتر کنه،دیدن و حتی شنیدن از راههای یادگیری هست
اینو که خود منم گفتم

mahsima

Member
مسابقه میدان کسب تجربه است من منظورم این بود نه یادگیری بدون اینکه آدم بلد باشه اصلا نمی تونه مسابقه بده که.

بالا