مسابقه پـــرش اصفهان

narges

Member
سلام
دوستان مسابقه پرش در اصفهان جمعه همین هفته قراره بر گذار بشه کسی اطلاعاتی در باره این مسابقه داره ؟

از دوستان انجمن کسی شرکت میکنه ؟

احسان

Active member
مسابقات در رده آزاد کشوری هست فکر کنم از امروز شروع شد از صبح تا عصر زير نظر فدراسيون اسب هست و هيأت سوارکاری اصفهان در باشگاه خوراسگان ( ارغوانيه) برگزار ميشه فکر کنم پنجشنبه مسابقه نباشه فقط اما جمعه هست
اين مسابقات از دوم تا پنجم تيرماه سال جاري در مجموعه سواركاري خوراسگان در استان اصفهان برگزار مي‌شود.

کيا ميياند ؟ بگيد منم مييام
اگه کسی از بچه های انجمن ميياد پخ :eek: ::) :D بده هماهنگ کنيم همديگر را ببينيم

خانم باباحسینی با اسکایت تو انفرادی نوجوانان امروز کارش رو شروع میکنه.

narges

Member
من و دوستانم برای دیدن مسابقه روز جمعه به اصفهان میریم
از دوستان انجمن کیا میان ؟
از بچه های اصفهان هم کسی هست ؟

مسابقات در رده آزاد کشوری هست فکر کنم از امروز شروع شد از صبح تا عصر زير نظر فدراسيون اسب هست و هيأت سوارکاری اصفهان در باشگاه خوراسگان ( ارغوانيه) برگزار ميشه فکر کنم پنجشنبه مسابقه نباشه فقط اما جمعه هست.

شنیدم که رده نوجوانان ونونهالان که امروز برگزار شده معادل ردهC بوده ارتفاع 130cm برای نوجوانان.

oliveira گفت:
مسابقات در رده آزاد کشوری هست فکر کنم از امروز شروع شد از صبح تا عصر زير نظر فدراسيون اسب هست و هيأت سوارکاری اصفهان در باشگاه خوراسگان ( ارغوانيه) برگزار ميشه فکر کنم پنجشنبه مسابقه نباشه فقط اما جمعه هست.

شنیدم که رده نوجوانان ونونهالان که امروز برگزار شده ردهC بوده ارتفاع 130cm برای نوجوانان.
رده c نوجوانان که 110 هستش

رده آزاد کشوری ارتفاع 120cm برای نوجوانان که احتمالا" گوینده ده سانت هم غلو کرده,خانم بابا حسینی با اسکایت چهارم و طاها حسینی تبار با ترانه در نونهالان حذف وخانم شالچیان در نونهالان دوم شده.

mahsima

Member
ای کاش منم میتونستم شرکت کنم حیف از دست این درس که مانع پیشرفتمه.

mahsima

Member
هر پرشی یه تجربه اس با یه مسابقه نپریدن چند تا تجربه ای که ممکنه در اون مسابقه به دست بیاری رو از دست میدی ولی من الان به خاطر کنکور یه مسابقه رو از دست ندادم خیلی از مسابقات رو از دست دادم و قهرمان کشوری پارسال رو از دست دادم و همین طور امسال رو هم از دست میدم و بعد وارد رده جوانان میشمو شانس پیروزیم خیلی کمتر میشه.

آیناز گفت:
هر پرشی یه تجربه اس با یه مسابقه نپریدن چند تا تجربه ای که ممکنه در اون مسابقه به دست بیاری رو از دست میدی ولی من الان به خاطر کنکور یه مسابقه رو از دست ندادم خیلی از مسابقات رو از دست دادم و قهرمان کشوری پارسال رو از دست دادم و همین طور امسال رو هم از دست میدم و بعد وارد رده جوانان میشمو شانس پیروزیم خیلی کمتر میشه.
منم منکر این قضییه نیستم
ولی این تجربیاتو میتونی یه تعدادیشو عنوان کنی