مسابقه پرش مورخ 10/2/89

ehning

New member
سلام دوستان
روز جمعه مسابقه پرش در باشگاه البرز به همت مسئولین باشگاه برگزار میشود.
شایان ذکر است که طراحی پارکور مسابقه به عهده اقای رامین شفیعی می باشد.
از دوستان علاقه مند سوارکار دعوت می شود در این مسابقه شرکت نمایند.
(امیدواریم این مسابقه و طراحی مسیر ان الگویی برای سایر مسابقات داخلی استان شود)

تا اونجایی که من اطلاع دارم این مسابقه به دلیل نا مساعد بودن هوا به زمان دیگری موکول شده.
که البته با دیدن این شرایط جوی انصافا" جای سوال هم نداشت.

ehning

New member
بهنام جان سلام به علت بارندگی کنسل شد . به احتمال زیاد جمعه اینده بعد از مسا بقه استقامت بر گزار میشه

رامین
فکرنمیکنم بارون دلیل خوبی برای کنسل کردن باشه؟!

یادت میاد چندسال پیش اولین وتنهاترین جام پیش کسوتان رو در باشگاه رخش برگزار کردیم.؟
اواخر زمستون بودفکرمی کنم نزدیک به 10 ساعت هم بارون دائم بارید ومسابقه هم ساعت 9 صبح بود.
ازنظر من مسابقه عالی هم از آب دراومد و36 سوارشرکت کننده داشت.
ولی بارون مسابقه روکنسل نکردحتی که مجبورشدیم که صبح مسابقه یه ماشین پوشال به زمین مسابقه اضافه کنیم.که برای آسیب!!! نزدن پوشال به مانژقشنگ باشگاه رخش با اون سروان کلنجاربریم.
الان هم فکرمیکنم برگزاری درروزاستقامت به تعدادشرکت کننده ها تاثیر بذاره.

ehning

New member
بهنام جان هدف از برگزاری این مسابقه اینه که سوارا و اسبها اماده بشن و فقط جنبه تمرینی داره وچون از پارکور هیات قرار شد استفاده بشه قرار شد به همه باشگاهها اعلام بشه . و هدف بعدی این بود که از اقای شفیعی دعوت کنیم که از حظور ایشان هم استفاده بشه و ایشان هم قبول زحمت کردند که ماهی یک بار تشریف بیارند هم کلاس پارکور چینی برگزار کنند هم مسابقه لازم به توضیحه که مسا بقات فقط جنبه تمرینی داره امیدوارام که این اقدام باعث پیشرفت طراحی مسیر و پارکورچینی مسابقات استان بشه