* مسابقه مسابقه *

با عرض ادب و احترام خدمت کلیه دوستان

به پیشنهاد بنده و با هماهنگی مدیریت سایت، مبنی بر برگزاری مسابقه ای در بخش حقوقی، به اطلاع می رساند:

از کلیه اعضای انجمن درخواست می شود با هدف ارتقاء سطح علمی -حقوقی دوستان، کلیه مطالب این بخش از تاریخ 12/11/88 الی 10/12/88 به خوبی مطالعه و در تاریخ 12/12/88 سوالی که برگرفته از مطالب موجود می باشد، مطرح و دوستان آماده پاسخ می شوند و در تاریخ 13/12/88 همزمان با میلاد حضرت رسول به قید قرعه، از میان کسانی که پاسخ صحیح داده اند،یک نفر انتخاب و جایزه ای تقدیم خواهد شد.

پایدار باشید
icon7.gif

لادن

Member
من هم موافقم

ولي به علت مسابقه‌ي زيبايي آبادان كه در تاريخ 13 و 14 اسفند برگزار مي‌شه، ممكنه خيلي‌ها از جمله خود من در تاريخ 12/12 تو راه آبادان باشيم.... اونوقت ديگه نمي‌تونيم تو مسابقه شركت كنيم

پيشنهاد من اينه كه اگه تمايل داريد يكم تاريخشو جابجا كنيد، مثلاً چندروز بعد يا چندروز قبل از مسابقه‌ي آبادان

من هم موافقم

ولي به علت مسابقه‌ي زيبايي آبادان كه در تاريخ 13 و 14 اسفند برگزار مي‌شه، ممكنه خيلي‌ها از جمله خود من در تاريخ 12/12 تو راه آبادان باشيم.... اونوقت ديگه نمي‌تونيم تو مسابقه شركت كنيم

پيشنهاد من اينه كه اگه تمايل داريد يكم تاريخشو جابجا كنيد، مثلاً چندروز بعد يا چندروز قبل از مسابقه‌ي آبادان

از یادآوری شما سپاسگزارم.

بنابراین دوستان گرامی از تاریخ 12/11/88 الی 7/12/88 به مدت 25 روز مطالعه نموده و در تاریخ 9/12/88 سوال مورد نظر مطرح ویک روز فرصت پاسخگویی خواهند داشت ولی قرعه کشی در همان روز میلاد حضرت رسول صورت می پذیرد.

باز هم اگر نکته ای بود لطفا" بفرمایید.

از فروغ عزیز بخاطر پیشنهاد جالب و پرطرفدارش ممنونیم
همچنین از مدیریت انجمن بعلت همکاری،متشکریم

Soheil Sanati

Active member
با عرض ادب و احترام خدمت کلیه دوستان

به پیشنهاد بنده و با هماهنگی مدیریت سایت، مبنی بر برگزاری مسابقه ای در بخش حقوقی، به اطلاع می رساند:

از کلیه اعضای انجمن درخواست می شود با هدف ارتقاء سطح علمی -حقوقی دوستان، کلیه مطالب این بخش از تاریخ 12/11/88 الی 10/12/88 به خوبی مطالعه و در تاریخ 12/12/88 سوالی که برگرفته از مطالب موجود می باشد، مطرح و دوستان آماده پاسخ می شوند و در تاریخ 13/12/88 همزمان با میلاد حضرت رسول به قید قرعه، از میان کسانی که پاسخ صحیح داده اند،یک نفر انتخاب و جایزه ای تقدیم خواهد شد.

پایدار باشید
icon7.gif

اگه ميشه يه ماديان خالص مصري كادو بدين

اگه ميشه يه ماديان خالص مصري كادو بدين

از اونجایی که هر حرف و کلامی چه در قالب مزاح باشه و یا کاملا" جدی، می تونه آثار حقوقی به دنبال داشته باشه، خدمت کلیه دوستان عرض کنم نکاتی بس مهم درهمین یک جمله نهفته است:
icon12.gif

1)کادو دادن یک امر شخصی، سلیقه ای،وبا میل و رغبت درونی یک فرد چه به مناسبت خاص و جه غیر آن به دیگری صورت می پذیرد( در عالم حقوق به این امر یکطرفه و مشابه آن، ایقاع گویند)

2)بحث ما در خصوص جایزه می باشد که اثر حقوقی می تواند داشته باشد، و منشاء آن تعهد است،بعنوان مثال در اینجا " من تعهد میکنم در قبال پاسخگویی صحیح دوستان و باشرایط اعلامی جایزه ای تقدیم کنم"( در عالم حقوق به این امر دو طرفه عقود عهدی گویند).

3) طبق مقررات چون از قبل جایزه تعیین شده است و نوع و نحوه تهیه آن کاملا" مشخص گردیده است به همین دلیل با پیشنهادات بعدی نمی توان آن را تغییر داد وگرنه ما خوشحال میشدیم با توجه به سلایق افراد اعم از خون ایرانی یا مصری و لاغیر چنین جایزه ای تقدیم کنیم.

فروغ جان خیلی کارت درسته عزیزم،با وجود شما در انجمن،دیگر حرفی خلاف قانون گفته نخواهد شد:happysmiley:

Soheil Sanati

Active member
از اونجایی که هر حرف و کلامی چه در قالب مزاح باشه و یا کاملا" جدی، می تونه آثار حقوقی به دنبال داشته باشه، خدمت کلیه دوستان عرض کنم نکاتی بس مهم درهمین یک جمله نهفته است:
icon12.gif

1)کادو دادن یک امر شخصی، سلیقه ای،وبا میل و رغبت درونی یک فرد چه به مناسبت خاص و جه غیر آن به دیگری صورت می پذیرد( در عالم حقوق به این امر یکطرفه و مشابه آن، ایقاع گویند)

2)بحث ما در خصوص جایزه می باشد که اثر حقوقی می تواند داشته باشد، و منشاء آن تعهد است،بعنوان مثال در اینجا " من تعهد میکنم در قبال پاسخگویی صحیح دوستان و باشرایط اعلامی جایزه ای تقدیم کنم"( در عالم حقوق به این امر دو طرفه عقود عهدی گویند).

3) طبق مقررات چون از قبل جایزه تعیین شده است و نوع و نحوه تهیه آن کاملا" مشخص گردیده است به همین دلیل با پیشنهادات بعدی نمی توان آن را تغییر داد وگرنه ما خوشحال میشدیم با توجه به سلایق افراد اعم از خون ایرانی یا مصری و لاغیر چنین جایزه ای تقدیم کنیم.

حالا چي ميشه يه خالص مصري جايزه بدين.چرا دل ما رو ميشكنين.

فروغ جان خیلی کارت درسته عزیزم،با وجود شما در انجمن،دیگر حرفی خلاف قانون گفته نخواهد شد:happysmiley:

شما يه ماديان كره العديد جايزه بدين ما خلاف قانون چيزي نميگيم:dodgy:

Soheil Sanati

Active member
یعنی‌ اینقد اطمینان داری اول میشی‌ مهندس؟ بابا دست مارو هم بگیر بیار توی کار مصری!!:dodgy::tonguesmiley:

امين جان صداش رو در نيار كه سوالارو گرفتم:coolsmiley02:

بابا دست مارو هم بگیر بیار توی کار مصری!!:dodgy::tonguesmiley:

اغوش خالص مصري به روي تو باز است:tonguesmiley:

Soheil Sanati

Active member
حالا اكه كره ماديان العديد گرونه يه كره ماديان از اشهل الريان بدين.ببينيد ما چقدر قانع هستيم:winksmiley02:

حالا چي ميشه يه خالص مصري جايزه بدين.چرا دل ما رو ميشكنين.

شما يه ماديان كره العديد جايزه بدين ما خلاف قانون چيزي نميگيم:dodgy:

در این مسابقه که گفتم نمیشه خلاف جایزه ای که از پیش تعیین شده توافق کرد ولی در مسابقات بعدی اگر شما نفر برتر شدید من علاوه بر خالص مصری یک راس مادیان کره العدید،هم به شما جایزه میدم.

خلاف قانون که نه تنها شما بلکه هیچ احدی نمی تونه حرفی بزنه، چه باگرفتن مادیان کره العدید، بعنوان جایزه و چه بدون اون.
در ضمن، قانون شوخی بردار نیست، اگر آدما هرجور و هرجا و با هرکس بتونن مزاح کنن در قبال قانون همون مزاح می تونه به قیمت های خیلی گرونی تموم بشه.