مرحوم عبدالله شکاری

• شروع کننده موضوع mrezap
  • تاریخ شروع
M

mrezap

Guest
مرحوم عبدالله شکاری که اهل رفسنجان بودند میشه گفت از بهترین تولید کنندگان دره شوری بودند
و بهترین های آن زمان تولید ایشان بودند سیلمی اقبال که هنوز زنده است شاهکار ایشان است
http://horse.ir/forum/index.php/topic,2895.msg10124.html#msg10124
ایشان در اثر تصادف با سینه اسب در حال تاخت بدون سوار به رحمت اللهی رفتند

فکر کنم مالک یک اسب معروف کرد هم در رفسنجان بودند. من اسب رو ندیدم ولی زیاد ازش تعریف می کردند.

M

mrezap

Guest
amircowboy گفت:
فکر کنم مالک یک اسب معروف کرد هم در رفسنجان بودند. من اسب رو ندیدم ولی زیاد ازش تعریف می کردند.

نه دکتر جان ایشون عموی اونیه که شما شنیدین.
حسین شکاری برادر زاده ایشان ومالک خیبر همان کرنگ کرد معروف هستند

m1411720

Member
سرنوشت اقبال

اقبال فعلا" در باشگاه اقای مجد در رفسنجان است .نریان یا سیلمی که کره های بسیار زیادی که نسل چهارم او هم فعلا" سیلمی دارد .عقرب ،جیران ،پوستر کره های معروف سیلمی است .اقای حسین فرج زاده از پدر این سیلمی بسیار یاد می کند .متاسفانه با توجه به سن بالای این سیلمی کششی صورت نمی گیرد اما باز بقول حسین فرج زاده در اکثر کره ها ونوه های این سیلمی نشان سفیدی با نقطه ای سیاه در پای کره ها مشاهده میگردد .شاید کمی ریزباشد اما بسیار با جذبه وخوش هیکل جلوه می نمود .اکنون اقای دکتر جهانگیری مالک اسب می باشد .

sajad

Member
به یاد مرحوم عبدالله شکاری اولین دوره مسابقات زیبایی اصیل اسبان بومی فلات ایران در سه رده:1_کرد2_دره شور3_آزاد برگذار خواهد شد.
مکان:کرمان_رفسنجان_موزه ریاست جمهور
زمان:11و12 فروردین 91

sajad

Member
اطلاعات غلط نده اقا:rolleyessmileyanim:.....زمان مسابقه تغییر کرده چون 11 و12 امکانش کم بود....27.28.29 اردیبهشت1391 زمان جدید
در ضمن این جابجایی تاریخ به من ربطی ندارد واین بی نظمی ها تقصیر فدراسیون سوارکاری استان کرمان می باشد
آقای پور بهزاد ناراحت نشید چون فدراسیون سوارکاری استان یزد هم همین بی نظمی هارو داره!!!!

بالا