مربیان تهرانی در قزوین

به نظر شما کدام یک از مربیان تهرانی در قزوین کارنامه ی ب

• هوشنگ تیموری

رای: 0 0.0%
  • نور محمد حبیبی

• عزت الله وجدانی

• اکبر فرد

• مجموع رای دهندگان
    3

khan-baba

Member
با توجه به این موضوع که در 2 سال اخیر مربیان مطرح کشور در قزوین حضور داشتند و هرکدام به نوع خود در پیشرفت این رشته در قزوین نقش بسزایی داشتند لطفآ نظر خود را بفرمایید باشد که برای آینده خود برنامه ی روشن تری داشته باشیم در هنگام شرکت نظرسنجی به آیتم های زیر توجه فرمایید! و پس از شرکت در نظرسنجی به این سوالات نیز پاسخ دهید:

1- آیا سبک آموزش این مربی را می پسندید؟
2- پشتکار این مربی را چگونه دیدید؟
3- از نظر ملاک های مادی وی را چگونه ارزیابی می کنید؟
4- آیا ادامه فعالیت این مربی را به نفع پیشرفت سوارکاری در قزوین میدانید؟
5- آیا مربی مورد نظر شما از علوم روز سوارکاری بهره مند بود؟
6- در آخر آیا شخص دیگری جز افراد ذکر شده را برای مربیگری در قزوین توصیه می کنید؟

Shabdeez

Member
بنظرت بهتر نبود از مربیانی قزوینی هستن و زحمات زیادیم برای سواری قزوین کشیدن تو نظرسنجیت استفاده میکردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(البته مطمئنن منظورم اقای تیموری نیست)

Shabdeez

Member
البته سوتفاهم نشه من متوجه موضوع نظرسنجی که گفته مربیان تهرانی در قزوین هستم اما میگم که بهتر بود نظر سنجی جامع تر باشه

masud51

Member
فکر میکنم اکثر مربیانی که نام بردید از مربیان خوب هستند که هر کدام روش آموزشی خود را دارند

Shabdeez

Member
بله 100% جناب اقای حبیبی کارنامه ی قابل قبولی رو به جامعه ی سوارکاری قزوین ارائه دادند که از جمله این کارها میونیم به اجرای فن 2 کپ اخراج در تمامی مسابقات تهران توسط شاگردان ایشون اشاره کرد

Shabdeez گفت:
بله 100% جناب اقای حبیبی کارنامه ی قابل قبولی رو به جامعه ی سوارکاری قزوین ارائه دادند که از جمله این کارها میونیم به اجرای فن 2 کپ اخراج در تمامی مسابقات تهران توسط شاگردان ایشون اشاره کرد
دقیقا.

khan-baba

Member
خبر جدید اینکه:
بر طبق شنیده ها در دو روز گذشته یعنی روزهای چهار شنبه و پنجشنبه 30 بهمن ماه و 1 اسفندماه دوره جدید کلاسهای تئوری و عملی استاد جمشیدخانی به ترتیب در باشگاههای سروش و البرز قزوین برگزار گردید و این طور که از شواهد پیداست حضور در این کلاس ها برای همه ی سوارکاران قزوین آزاد و رایگان بوده است من از دوستان برگزار کننده دو خواهش دارم یک : برنامه ی کلاس را حداقل یک هفته زودتر داخل این سایت اعلام کنند تا همه ی علاقه مندان بتوانند استفاده کنند دو: یکی از دوستان خلاصه ای از مطالب این دو روز به بنده بدهد تا در اینجا ذکر شود
امید است با حضور هر چه بیشتر این اساتید بزرگ در شهرمان روز به روز بر دانش سواری درقزوین افزوده شود

masud51

Member
جناب شب دیز و دلاور از اینکه فقط نیمه خالی لیوان را بزرگ کنیم و ببینیم چیزی حاصل نمی شود اگر به نیمه پر کار استاد حبیبی بدون غرض نگاه کنیم خدمات ایشان برای سواری قزوین چشم گیر است. در ضمن مگر مربی داریم که شاگردانش کپ نکنند!؟

khan-baba

Member
سلام بر آقا یا خانم crazyhorse
اینطور که معلومه دیدگاه شما به همه چی از زاویه ی گل و بلبل میباشد خوبه و تنها فایده اش اینه که پیر نمیشی! ولی چند تا نکته هستش که باید به شما بگم:
1 ) من این تاپیک رو نوشتم تا دوستان بیان نقطه نظرشونو بگن تا افراد جدیدی که میخوان بیان تو سوارکاری از تجربه قبلی ها استفاده کنن تا بیخودی چند سال عقب نیفتن و گیج نزنن راه رو خطا نرن
2) شما لزومی نداره با نظرات بقیه مخالفت کنی چون اونا نظرشونو گفتن و اونم کاملآ محترمه!
3) تا وقتیکه انتقاد نباشه پیشرفت میسر نیست! شما اگه میخوای از آقای حبیبی ( ایشان واسه من شخصآ واقعآ محترم هستن) طرفداری کنی برو این مطلب رو به ایشون بگو بعدش از ایشان دلیلوشو بخوا و بیا اینجا بگو شاید ایشون هم نواقصی داشته باشن و شاید استارت اصلاح رو شما بزنی!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
khan-baba گفت:
سلام بر آقا یا خانم crazyhorse
اینطور که معلومه دیدگاه شما به همه چی از زاویه ی گل و بلبل میباشد خوبه و تنها فایده اش اینه که پیر نمیشی! ولی چند تا نکته هستش که باید به شما بگم:
1 ) من این تاپیک رو نوشتم تا دوستان بیان نقطه نظرشونو بگن تا افراد جدیدی که میخوان بیان تو سوارکاری از تجربه قبلی ها استفاده کنن تا بیخودی چند سال عقب نیفتن و گیج نزنن راه رو خطا نرن
2) شما لزومی نداره با نظرات بقیه مخالفت کنی چون اونا نظرشونو گفتن و اونم کاملآ محترمه!
3) تا وقتیکه انتقاد نباشه پیشرفت میسر نیست! شما اگه میخوای از آقای حبیبی ( ایشان واسه من شخصآ واقعآ محترم هستن) طرفداری کنی برو این مطلب رو به ایشون بگو بعدش از ایشان دلیلوشو بخوا و بیا اینجا بگو شاید ایشون هم نواقصی داشته باشن و شاید استارت اصلاح رو شما بزنی!
معیارهای خوبی داری + گرفتی

Shabdeez

Member
از شمایی که دیدتون باز هستش میخوام که از اون نیمه ی پرکار و نتیجه های کلاس اقای حبیبی یه مقدار برامون بگی

Shabdeez

Member
البته سو ءتفاهم نشه اقای نورمحمد حبیبی هم از نظر شخصیتی و هم از لحاظ تجربه سوارکاری و مربی گری برای من و خیلی ها قابل احترام هستن

اما من و امثال من معتقدیم توی این مدت زمان زیادی که ایشون در قزوین با پشتیبانی کامل از طرف هیئت صرف مربی گری وتربیت اسب و سوار کردن به اون نتیجه و هدفی که باید میرسیدیم حتی نزدیک هم نشدن!!!

masud51

Member
جناب شبدیز و خان بابا سلام
1- اگر نیت از انتقاد سازندگی و اصلاح خطا باشد صد البته کاریست پسندیده و من هم همچون شما به آن اعتقاد دارم.
2- شایسته نیست انتقاد با جبهه گیری و استفاده از کلمات غیر معمول توام باشد.
3- سعی میکنم در چند روز آینده یک آمار هر چقدر هم مختصر از عملکرد آقای نورمحمد حبیبی تهیه کنم و جهت بررسی ارائه بدهم.

masud51

Member
با سلام خدمت تمام دوستان
چكيده اي از نتايج بدست آمده توسط شاگردان آقاي نور محمد حبيبي در 3 سال گذشته:
كسب مقامهاي برتر قهرماني استان در 3 سال گذشته(اول تا سومي).
كسب مقامهاي برتر در تمامي مسابقات داخل استان.
برگزاري يكدوره مسابقه زيباسواري با شركت حدود 30نفر كه همگي ازشاگردان آقاي حبيبي بودند.
كسب مقامهاي اول و پنجم در مسابقه درساژ استان تهران (براي اولين بار در تاريخ سواركاري قزوين)
كسب مقامهاي برتر در مسابقات سه روزه (طي سه روز) استان زنجان - جام سلطانيه - و كسب مقام اول تيمي در اين مسابقات كه تمام تيم متشكل از شاگردان آقاي حبيبي بوده.
كسب مقامهاي برتر در مسابقات پرش جام كاسپين استان گيلان و اول تيمي در سال 85
كسب مقامهاي برتر در مسابقات پرش جام كاسپين استان گيلان هم در رده D و هم در رده E و اول تيمي در سال 86
كسب مقامهاي برتر در مسابقات درساژ جام كاسپين استان گيلان و اول تيمي در سال 86
شركت بي سابقه شاگردان ايشان در مسابقات هيئت تهران و فدراسون سواركاري كه با توجه به بضاعت اسب و امكانات داخل استان از نتايج قابل قبولي از ديد بزرگان سواري در برداشته حتما مطلع هستيد كه بارها و بارها بعد از پرش شاگردان آقاي حبيبي گوينده ميدان از پرش آنها به خوبي یاد كرده است .
كسب مقام چهارمي قهرماني كشور در رده نونهالان سال 87
كسب مقامهاي چهارم تا هشتم در جامهاي خليج فارس همدان، پيشرفت، سرهنگ نشاطي، يگانگي در ره نونهالان سال 87
نا گفته نماند كه مسابقاتي هم بوده كه اين نفرات موفق در سواري نبوده اند.
از شاگردان ايشان كه داراي مقامهاي مختلف هستند ميتوان به خانمها بابا حسيني، پاكارها، حاجي عليلو، كاظمي نژاد، رشوند
آقايان معمارنيا، بهشتي، هاشميان، ژاله، ميزبان، حاج كاظمي، اخوان بحريني اشاره كرد البته اين اطلاعات را تا جايي كه مقدور شد تهيه كردم و صددرصد نيست.
‌(((((((((( املاي بي غلط املايي است كه نوشته نشده ))))))))))

mahsima

Member
CrazyHorse گفت:
با سلام خدمت تمام دوستان
چكيده اي از نتايج بدست آمده توسط شاگردان آقاي نور محمد حبيبي در 3 سال گذشته:
كسب مقامهاي برتر قهرماني استان در 3 سال گذشته(اول تا سومي).
كسب مقامهاي برتر در تمامي مسابقات داخل استان.
برگزاري يكدوره مسابقه زيباسواري با شركت حدود 30نفر كه همگي ازشاگردان آقاي حبيبي بودند.
كسب مقامهاي اول و پنجم در مسابقه درساژ استان تهران (براي اولين بار در تاريخ سواركاري قزوين)
كسب مقامهاي برتر در مسابقات سه روزه (طي سه روز) استان زنجان - جام سلطانيه - و كسب مقام اول تيمي در اين مسابقات كه تمام تيم متشكل از شاگردان آقاي حبيبي بوده.
كسب مقامهاي برتر در مسابقات پرش جام كاسپين استان گيلان و اول تيمي در سال 85
كسب مقامهاي برتر در مسابقات پرش جام كاسپين استان گيلان هم در رده D و هم در رده E و اول تيمي در سال 86
كسب مقامهاي برتر در مسابقات درساژ جام كاسپين استان گيلان و اول تيمي در سال 86
شركت بي سابقه شاگردان ايشان در مسابقات هيئت تهران و فدراسون سواركاري كه با توجه به بضاعت اسب و امكانات داخل استان از نتايج قابل قبولي از ديد بزرگان سواري در برداشته حتما مطلع هستيد كه بارها و بارها بعد از پرش شاگردان آقاي حبيبي گوينده ميدان از پرش آنها به خوبي یاد كرده است .
كسب مقام چهارمي قهرماني كشور در رده نونهالان سال 87
كسب مقامهاي چهارم تا هشتم در جامهاي خليج فارس همدان، پيشرفت، سرهنگ نشاطي، يگانگي در ره نونهالان سال 87
نا گفته نماند كه مسابقاتي هم بوده كه اين نفرات موفق در سواري نبوده اند.
از شاگردان ايشان كه داراي مقامهاي مختلف هستند ميتوان به خانمها بابا حسيني، پاكارها، حاجي عليلو، كاظمي نژاد، رشوند
آقايان معمارنيا، بهشتي، هاشميان، ژاله، ميزبان، حاج كاظمي، اخوان بحريني اشاره كرد البته اين اطلاعات را تا جايي كه مقدور شد تهيه كردم و صددرصد نيست.
‌(((((((((( املاي بي غلط املايي است كه نوشته نشده ))))))))))
یه چیزی اینجا لازم به ذکره:
البته من قصد جسارت ندارم ولی این رو باید بیان کنم این مسئله بیشتر مربوط به هیئت میشه:مسابقات استانی بیش از 90% شرکت کننده ها از باشگاه ژاله بودند پس مسلمه که مقامی ها باید از اونا باشن.اگر مقام نداشته باشن جای تعجبه.مسابقه دادن با خود و مقام آوردن هنر نیست.(به جز سال اخیر که من ازش خبر ندارم)

مسابقات گیلان رو هیئت اسم رد کرده به نظر من درست این بود که برای فرستادن سوارا یه مسابقه بین همه برگزار میشد نه همه سوارا از باشگاه ژاله فرستاده میشدن.
من فقط مقام های مسابقات تهران رو قبول دارم.و بین این سواران و شاگردان تنها سواری که از مسابقات تهران سر بلند بیرون اومدن خانوم بابا حسینی هستن و من هیچ نزدیکی ای با ایشون ندارم این چیزیه که من دیدم و تحسینشون میکنم.
درست نیست هیئت فقط سوارای یه باشگاه رو بها بده خیلی از این مسابقات زنجان و گیلان و ... را اصلا ما خبر نداشتیم چرا از سواران دیگه در این مسابقات دعوت به عمل نیاد؟
مسلما مقام آوردن تو این مسابقات از تهران راحت تره و آدم میتونه خودی نشون بده.

z_mohas

New member
به نظر من آقای حبیبی حرف ندارن!و از نامبر وان های ایران برای آموزش سوارکاری هستن!

masud51

Member
پاسخ : مربیان تهرانی در قزوین

جناب آقای / سرکارخانم  سهرابه سلام
بسیار خوشحال هستم که شما هم به جمع این انجمن اضافه شدید!. من هرگز اظهار نظر مخالف نظرات شخصی خودم را اگر از روی صداقت باشد که حتما هم هست مقابله نمیدانم بلکه مباحثه جهت رسیدن به بهترینها تلقی میکنم.
اما ... نمیدانم شما در چه سطحی از کلاس سواری هستید ولی من در حد خودم و قزوین هم سواری را خوب میفهمم و هم کاملآ بر اوضاع سوارکاری قزوین اشراف دارم.
در مورد قهرمانی استان در رده بزرگسالان اینگونه که کسی به این جمع اضافه نشده باشد نیست بلکه فاصله آنها با افرادی که ذکر کردید زیاد است در همین رده هم اگر سطح سواری شاگردان آقای حبیبی را با قبل از کلاسهای ایشان مقایسه بکنید تغییر ات, بسیار مشهود است همانگونه که اگر این افراد را با بقیه سوارکاران قیاس کنید تفاوت فاحش در استیل سواری خواهید دید و حتما هم دیده اید که برکسی پوشیده نیست.
در مورد آقایان بحرینی قطعا لیاقت و شایستگی خود ایشان بوده تا به این مرحله برسند اما نمیدانم مطلع هستید یا نه که در سالهای قبل سوارکاری آقایان بحرینی کسی در قزوین درساژ کار نمی کرده تا ایشان از آن موقع درساژ (کار زمینی) را بلد باشند در ثانی بسیاری سوارکار داریم که هم قدمت ایشان سواری میکنند پس چرا آنها ....
در مورد مسابقات زنجان و گیلان حرف شما را در مورد زنجان قبول دارم خیلی از سطح بالایی برخوردار نبود اما مسابقات گیلان در هردو سال از سطح بالایی برخوردار بود و مورد تایید فدراسیون. ای کاش شماهم پای صحبتهای آقایان فرخ نجفی, علیرضا بختیاری و خوشدل در آنجا می نشستید.
شما علت کم شدن نفرات کلاس آقای حبیبی را در چه چیزی می بینید آیا شما دور و نامطلع از مسائل مربوطه هستید, که بعید بنظر می رسد کسی در جامعه سوارکاری قزوین باشد و از این موضوع مطلع نباشد(اگر خواستید کاملا در مورد آن بنده مطلع هستم و میتوان اطلاعاتم را در اختیار شما قرار بدهم).
در مورد مسابقات تهران حرف شما کاملا صحیح در خیلی از این  مسابقات شاگردان آقای حبیبی اخراج شده اند ولی در خیلی از مسابقات هم موفق شده اند, برای بررسی مسابقات تهران لازم است وسعت دید بیشتری داشته باشیم - آیا شما میدانید ارتفاع موانع در مسابقات رده D چقدر است؟ آیا شما میدانید چه اسب هایی برای این رده مناسب هستند؟ آیا شما میدانید در این رده ها چه کسانی با چه اسبهایی از پایتخت شرکت میکنند(سطح مسابقات)؟
آیا شما تا به حال قیمت این اسبها را باهم مقایسه کرده اید؟ آیا شما امکانات تمرینی شاگردان آقای حبیبی را دیده اید (زمین, موانع و ...)؟ آیا شما قبول ندارید که شاگردان ایشان در همان مسابقات که اخراج شده اند زیبا سواری کرده اند؟ آیا شما شرکت کنندگان دیگر استانها (آنهایی که خارج تهران سواری میکنند) را دیده اید و آیا آنها را با این سوارکارها مقایسه کرده اید؟ آیا تا به حال یکی دو ساعت قبل از مسابقه اسبی را که 3 ساعت داخل ماشین توی جاده بوده دیده اید(سوارشدن بماند)؟ آیا شما فقط انتظار قهرمانی در هرمسابقه را دارید؟
اما و اما و اما آیا شما تا به حال تماشا چی پرش این سوارکارها بوده اید؟ اگر حضور داشتید در کنار خود احیانا تماشا گران مثلا بوشهر را هم دیده اید آیا میتوانید احساس خودتان و احسان آن بوشهری را قبل از پرش هم شهریهایتان بیان کنید(اگر زیبا نیست بگذرید, من بارها این چهره ها را دیده ام)؟
شما فکر میکنید یک مربی در هر سال چند تا سوارکار می تواند درست کند که رده سوار مبتی, E و یا D را آنگونه که در ذهن دارید بپرد؟.
همشهری عزیز اگر اسم اسبهای مورد نظر را بگی تا جایی که ممکن باشد سعی میکنم نتایج کار آنها را هم چه خوب یا بد مشخص کنم و در همین قسمت بنویسم.

بالا