محشر عبد (حتیم*دشتی عبد)

تبریک به آقای پایدار
ولی خیلی قشنگ نیست گه نام یک تولیدکننده پیشکسوت واز دنیا رفته از پسوند اسم یک اسب حذف بشه درصورتی که مالک جدید نه تولید کننده بودند نه در کشش تاثیری داشته اند ...از شخصیت جناب پایدار توقع چنین کاری نداشتم..قبلا هم خلاف قوانین بود ..
درصورتی که خیلیها که از تولیدات آخری عبدالله خان داشتند خیلی دوست داشتند پسوند عبد یدک بکشند ولی تازگی همه چیز عوض شده...

تبریک به آقای پایدار
ولی خیلی قشنگ نیست گه نام یک تولیدکننده پیشکسوت واز دنیا رفته از پسوند اسم یک اسب حذف بشه درصورتی که مالک جدید نه تولید کننده بودند نه در کشش تاثیری داشته اند ...از شخصیت جناب پایدار توقع چنین کاری نداشتم..قبلا هم خلاف قوانین بود ..
درصورتی که خیلیها که از تولیدات آخری عبدالله خان داشتند خیلی دوست داشتند پسوند عبد یدک بکشند ولی تازگی همه چیز عوض شده...
من هم با شما هم نظر هستم همونطور که من با اجازه علی خان که مالک بودن پسوند عبد را بر ای وسیم(بن فربد دشتی)حفظ کردم .

سامان حسینی

Active member
روح عبد...خان شاد همیشه نام ایشون دربین دوستداران اسب عرب ایرانی باقی میمونه اما خیلی هم مهم نیست مالک دوست داشته اسمشو عوض کنه چیزی که مهمه این اسب تولید عبد...خان هست.

روح عبد...خان شاد همیشه نام ایشون دربین دوستداران اسب عرب ایرانی باقی میمونه اما خیلی هم مهم نیست مالک دوست داشته اسمشو عوض کنه چیزی که مهمه این اسب تولید عبد...خان هست.

شاید این بی ادبی از طرف من هست من دقیقا یادم نیست داخل دفترچه مسابقات چی ثبت شده بود

شاید این بی ادبی از طرف من هست من دقیقا یادم نیست داخل دفترچه مسابقات چی ثبت شده بود
من در مسابقه حضورداشتم در دفترچه هم محشرپایدار ثبت شده بود وحتی از طرف گوینده میدان که خود ابراهیمی بود و دنیای اسبی خود را مدیون عبدالله خان اسب کوچکترین نکته ای گفته نشد...

علی اصفهانی

Active member
محشرعبد

انشاالله برای مالکش حاج حسین آقای پایدار خیر و برکت داشته باشد .
ماشاالله.

پیوست ها

• IMG-20141130-WA0158-1.jpg
    IMG-20141130-WA0158-1.jpg
    285.2 کیلوبایت · بازدیدها: 29
بالا