محبت بین اسب و انسان

دختره:چه سواریی بگیرم ازت عشقم!
اسبه:فکر کردی منم مثل قبلیها خرم؟!
دختره:کاش برادران و خواهران مسئول عفاف اجتماعی میدیدند و میگرفتنمون!وبعد: اسبا بردن تو حیاط.... عروس خانم شد سوار...خیر ببینی ننه دوماد!!این گل از خونه ات در آد
اسبه:مطمئن باش برسند ثابت میکنم پدرم خره!!!!
دختره:حالا نمیشه یه سواری ازت بگیرم!؟
اسبه:از شما چه پنهون چندوقتیه خمارم.پدر وپسره میگن دلار رفته بالا ،تو پول داروی دوپم موندم.اگه میخوای فقط ازم عکس بگیر!
دختره:راستی کجایی هستی؟
اسبه:والله چندسال پیش خارجکی خارجکی(تروبرد) بودم،توی استرالیا بهم میگفتن :یابو گوشتی!! ولی یه بابای بامرامی ما را آورد این ور آب به دوستاش کادویی فروخت!
دوساله شدیم دیدیم بوی کباب پیچید توباغ پشت اصطبل،یه سوزنی هم بمن زدند و ما شدیم دوخون! بعدش رفتیم کورس و هرچی تاریخ گذشته از هرجا پدر وپسر آورده بودند چپوندن تو رگ و روده ما،ولی رسم جوونمردی نبود ما بریم و رفقا بمونن، پس ما موندیم و اونها رفتن،حالابگو به کجا رسیدن؟1!هیچ.
ولی شاهنومه آخرش خوشه آبجی! جونم واسه ات بگه چند روز پیش هم یه چندتایی مو از سر و یالم کندند و یه شب بعد با هلهله و اسفند اومدن سراغم که خالص اومدم و دارم میرم شهرفرنگ!!

(...این داستان را شما ادامه بدین...)

اسب اگه رنگش سمند بود بهتر نبود؟؟؟:laughingsmiley:

ولی خوشم میاد که یکی به نعل میزنی یکی به میخ...ول کن این مافیا رو بذار کاسبی شون بکنن:happysmiley:

اسبه:از شما چه پنهون چندوقتیه خمارم.پدر وپسره میگن دلار رفته بالا ،تو پول داروی دوپم موندم.اگه میخوای فقط ازم عکس بگیر!

اسبه:والله چندسال پیش خارجکی خارجکی(تروبرد) بودم،توی استرالیا بهم میگفتن :یابو گوشتی!! ولی یه بابای بامرامی ما را آورد این ور آب به دوستاش کادویی فروخت!

دوساله شدیم دیدیم بوی کباب پیچید توباغ پشت اصطبل،یه سوزنی هم بمن زدند و ما شدیم دوخون! بعدش رفتیم کورس و هرچی تاریخ گذشته از هرجا پدر وپسر آورده بودند چپوندن تو رگ و روده ما

جونم واسه ات بگه چند روز پیش هم یه چندتایی مو از سر و یالم کندند و یه شب بعد با هلهله و اسفند اومدن سراغم که خالص اومدم و دارم میرم شهرفرنگ!!

ولی خدایی درگیر این ذهن خلاقتم
:laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley:

کاش درگیر اخلاقم میشدی تا ذهن خلاقم!!!
میخ ونعل و چکش هم خودم هستم،دارم خودزنی میکنم

درگیر ذهن خلاقتم چون این واقعیت ها رو در قالب یه داستان!!!از روی یک عکس پرت!!!خوب جفت و جور کرد...
ضمنا خودزنی هم نکن خوبیت نداره...
اونی که باید ککش خم نمیگزه و راحت به کارش ادامه میده مگه اینکه بخوای بزنی به سیم آخر!!!

دیگه سیمی واسه ام نمونده که خودمو آویزونش کنم! زبان سبز و دل سرخ ما سر سیاهمان را بر باد داده!!!!
باور کنید ناجوانمردی این حضرات در دراز مدت تاثیراتی بالاتر از اختلاس 3000.000.000.000 در مملکت میگزارد.
چرا در اقتصاد کلان ابرقدرتهای اقتصادی چون امریکا،انگلستان،آلمان،فرانسه،ایرلند و تا چندی دیگر کشور برادر!چین صنعت اسب در بالاترین سطح ارزش افزاینده و اشتغال زا و چندین برابر مهمتر از زمینه های اقتصادی دیگرشون مطرحه؟
در طرحی که من از طریق استانداری ،به دفتر رئیس جمهور ارسال کردم وپیوست آن دهها پروسه تحقیقاتی اندیشمندان اقتصادی و دانشگاهی را ضمیمه کردیم،بصورت تحقیقی اثبات کردم که با سه میلیارد تومن در سال میتوان ده هزار شغل پایا در حیطه اسب و صنایع وابسته ایجاد کرد یعنی % 2 سرمایه اولیه مورد نیاز در اقتصاد ایران!!!
ولی همین مافیای دیزلی که به موش خوارگی خود به قیمت نابودی ذخائر ژنتیکی اسب ایرانی دلخوشند،حضور اندیشه نو و شخص غیر از خویشان را برنمی تابند.

ابوذر

Member
اينم بايد به داستان اضافه بشه كه اسبه سيلمي شده و فدراسيون تأييدش كرده واسمش قراره تو كتاب جديد بياد!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
این وامهای اشغال رو هم دادن به یک نفر و در حاله حالشو میبره. اسبارم فرستاد گله ای برا فروش

حکایتیست این بزرگ.
باور کنید ساعتها ذر کارها و مناسباتی که ایشان انجام میدهند و هدف واقعی که دنبال میکنند تفحص! کرده ام،جز گمگشتگی نصیبی نبردم!
عجب فلاکت زده جانوریست این اسب ایرانی در همه نژاد بخصوص ترکمن ....

بالا