ماهان خان (قجری * شبنم بانو)

شوخی کردم ولی بی تعارف ماشا ا... کره زیبا و به قول ما ترکها شیرینیه (تو قجری این فشار)
سپاسگذارم دوست عزیز
پارسال عیدی شبنم بانو به من ماهان خان بود
امسالم این عیدی ماهان خان به من:

پیوست ها

• pouya yazdanpour.jpg
    pouya yazdanpour.jpg
    14.1 کیلوبایت · بازدیدها: 20
کاکو کره زیبایی داری اما زیادی رو قجری رحمه اله تعصب نشون میدی همه اینها مخلوقات زیبای خداونده همشون هم به جای خود زیبان از دبی ما هم کم ایراد بگیر اخه نا سلامتی با عشقتون قجری یه موقعی همسایه بودن درسته:laughingsmiley:
آقا من ایراد نگرفتم که دوست عزیز فقط گفتم پرخون نیست.
دبی از جمله اسبهایی هستش که من واقعا دوسش دارم و حتی چندبار بخاطر این علاقه من غشوش کردم و بهش غذا میدادم حالا علاقه منو ببین.
بعد از بحث من با شما در مورد دبی پاشا تا دلت بخواد بهم زنگ زدن و .................آقا جات خالی

چطور این اتفاق افتاد؟:mellowsmiley:
سینا جان توی زمین های شخم زده داشتیم بازی میکردیم تلفنم زنگ خورد داشتم صحبت میکردم ماهان خان هم پشت سرم بود تا روم برگردوندم ببینم کجاست سرش پایین بود همزمان سرشو بالا آورد سرش خورد به زیر ابروم 7تا بخیه نثارم کرد ماهان خان.
دستش درد نکنه

سپاسگذارم دوست عزیز
پارسال عیدی شبنم بانو به من ماهان خان بود
امسالم این عیدی ماهان خان به من:

پویا جان واقعا ناراحت شدم اما این اتفاق به فال نیک بگیرو انشالله قضا وقدر این سال با این رفع میشه وبقیه انشالله سلامتی وسربلندی باشه برای شما

آقا من ایراد نگرفتم که دوست عزیز فقط گفتم پرخون نیست.
دبی از جمله اسبهایی هستش که من واقعا دوسش دارم و حتی چندبار بخاطر این علاقه من غشوش کردم و بهش غذا میدادم حالا علاقه منو ببین.
بعد از بحث من با شما در مورد دبی پاشا تا دلت بخواد بهم زنگ زدن و .................آقا جات خالی

اقا من شرمندتم بحثو بد متوجه شدم

سینا جان توی زمین های شخم زده داشتیم بازی میکردیم تلفنم زنگ خورد داشتم صحبت میکردم ماهان خان هم پشت سرم بود تا روم برگردوندم ببینم کجاست سرش پایین بود همزمان سرشو بالا آورد سرش خورد به زیر ابروم 7تا بخیه نثارم کرد ماهان خان.
دستش درد نکنه

اوه اوه پویا جون ببین پسره چیکار کرده مث اینکه شاخ به شاخ زدین از شواهد معلوم :) ببین چه خاطره ای واست ساخت .. پسره و شر و شورش دیگه :))

خدا رو شکر که اتفاق بدتری نیفتاد انشاالاه همیشه سلامت باشید هم شما و هم ماهان خان . ماهان خان هم سال دیگه از این عیدیها نده و در آینده با تولید کره های خوب و تکرار مقام جبران کنه .

اوه اوه پویا جون ببین پسره چیکار کرده مث اینکه شاخ به شاخ زدین از شواهد معلوم :) ببین چه خاطره ای واست ساخت .. پسره و شر و شورش دیگه :))
خاطره موندگار........البته جاش تو صورتم مجید

پویا جان شانس اوردی چون اسبها معمولا ضربات کاری وارد می کنن
یه نریون کرد و نریون دره شوری داشتم قبلا ایشون زحمت ضربات کاری واسم کشیدن اشکان عزیز!

خدا رو شکر که اتفاق بدتری نیفتاد انشاالاه همیشه سلامت باشید هم شما و هم ماهان خان . ماهان خان هم سال دیگه از این عیدیها نده و در آینده با تولید کره های خوب و تکرار مقام جبران کنه .
ممنونم آقای مولایی عزیز
انشالله شما هم همیشه سلامت باشید!

1001313_421409857973346_1177576801_n.jpgماهان خان بی همتا (این عکس مال 8 ماهگیشه) الان فکر کنم باید 13 یا 14 ماهه باشه حساب کنین ماشالله الان چه هیکلی به هم زده:winksmiley02:

پویا جان شنیدم چون ماهان خان داره برا مسابقات اصفهان اماده میشه خیلی از حریفا جا زدن داداش اره؟؟؟؟؟/:laughingsmiley:انشالله چامپیون مسابقات میشه کاکو انشالله:winksmiley02::winksmiley02:

من شنیدم تلف نشده تلفش کردن:ph34r-smiley:ماهان واقعا کره کم نظیری بود خداوند به دوست عزیزمون اقا پویا صبر بده و یه کره زیبا در حد ماهان نصیبش کنه

بالا