مارال صاحبي

پدر:سربسر
مادر:نيرو(از ايلخي تاجمحمدخوجه)
سن 7سال
توليدكننده:حاج كريم ايشاني
مالك:مهندس خاكزاد11.JPG

سلام خدمت همه من این اسب زیبا و اصیل رو از جناب مهندس خاکزاد خریداری کردم از همین جا از ایشون تشکر میکنم .ایشون در اصل اسب رو کادو دادند

تبریک و هزار تبریک به شما بخاطر خرید این سوپر یموت که از نادره های ایرانه(اگر میدانستم فروشیه به ساری برنمیگرداندمش!!).
مارال صاحبی یکی از برترین و نسب دارترین یموتهای ایرانه.یک تاجممدخوجه واقعی و بی حرف و حدیث!
کره دهی این مادیان فراتر از بسیاری از مادیانهاییست که ما و دوستان برای اثبات قابلیتهایشان سینه چاک میکنیم!!!!
کره مادیان نیله سرخونی که از جرگلان پای این مادیانه جزو دوسه کره مادیان یموته ممتازیه که در چندسال اخیر تولیدشده.
امسال هم از سمند آبستنه ولی شخصا برای دیدن یک نریان از جرگلان و یک نریان از بهمن پای این مادیان لحظه شماری میکنم.

سلام
دوست و راهنمای گرامی من جناب دکتر دهکردی
خدا را سپاس میگویم که همیشه همراه و حامی این حقیر بوده
از 6 ماه پیش که تصمیم به ورود به خانواده بزرگ اسب داران (بازان) گرفتم در روز اول با برادر گرامی شما جناب امید خان در شهرکرد و بعد خود شما آشنا شدم و از سرچشمه غنی اطلاعات شما بدون کوچکترین چشم داشتی "سخاوتمندانه سیراب شدم و همین طور دوستان دیگر........
در ابن مسبر با جناب آفای مهندس خاکزاد آشنا شدم و ایشان این ابر اسب یموت را یه نوعی به این جانب کادو دادند
از خدا طول عمر وسلامتی برای شما مسئلت مینمایم

مارال صاحبی از آخرین بازماندگان رمه حوالی روستای قپان میباشد که به نظر شخصی بنده بهترین آنها نیز محسوب میشود.
شاهسون،سونادور ایشانی،سمندایشانی،یاسویا،بارال،تارا،کبوتر و... نیز از نتاج آن گله هستند که دیگر در مرتع قپان نمیچرند!

پهلوانی بنام مارال20130827_155730.jpgمتاسفانه مارال بسیار رنجور ولاغر شده
البته خانوم خانوما آبستن هم هست .
امیدوارم دوستانی که این عکس رو می بینند نذارند اسبشون به این وضعیت برسه .
ما از امروز تقویت و درمان رو شروع کردیم

خدا را شکر که مارال به سرعت داره بدنشو پیدا میکنه.
از هفته قبل که دیدمش بسیار بهتر شده.خدا را شکر.
نجات این اسب اصیل از دست مالک پر ادعای قبلی اش را خداوند ضامن برکت زندگیتان میکند انشاالله.

009.jpg

پیوست ها

• 010.jpg
    010.jpg
    234.2 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • 011.jpg
    011.jpg
    164.3 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • 013.jpg
    013.jpg
    134.1 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • 012.jpg