مادیان کرد عالی

vatan

Member
این مادرش کره طوفان هست مادرش چشم چخور هم هست زهتاب هم یک ساله این مادیون را گرفت و بعد فروختش پدر این مادیون اسمش سلطان نیله هست که سلطان نیله کره سلطان قره کهر هست که دست خانم فیروز هست خود سلطان خانم فیروز هم کره طوفان هست. یعنی این مادیون از طرف مادری نوه طوفان و از طرف پدری (بعد از نوه چی میگند) !!! نونگول طوفان میشه الان خواهرش اینجاست ولی رنگش نیله هست. و امیر حسین ازش عکس گرفته.
این هم اطلاعات کامل از شجره کرد.

احسان

Active member
اين وطن راست ميگه حرفش درست هست
يه چشم چخور
تو قسمت معرفی طوطی هم اون عکس کره که هست کره طوطی با اين ماديون هست

OJANG

Member
www.Horsevet.blogfa.com گفت:
اين وطن راست ميگه حرفش درست هست
يه چشم چخور
تو قسمت معرفی طوطی هم اون عکس کره که هست کره طوطی با اين ماديون هست
ما هم حرف وطنو زدیم فقط اون اسم پدر و مادرشو میدونست ما نمی دونستیم.
ولی گفتم که مادرش کره طوفان بوده عکسشم توی همین صفحه زدم اصفهان گاوداری حاجی زهتاب

vatan

Member
اسم مادر این مادیان فکر کنم زیبا باشه ولی صداش میزدند گیتی دست بچه های خمینی شهر بود و در جشنواره اول اسبواره اسپهان مقام اول مادیان های کرد را گرفت. و مالکش فروختش به زهتاب که خودش خمینی شهری هست. و الان هم زهتاب هم فروخته این مادیون و الان فکر کنم از طوطی آبستن باشه.
و زیبا 2 تا کره با سلطان نیله تولید کرد که یکیش همینه که شما معرفی کردی و دیگری که یک سال کوجکتر هست و بهتر از این یکی هست اسمش عروس هست که امیرحسین عکسش را گرفته ودر آینده در لیست نامزدهای!!! انسیاتور قرار خواهد گرفت.
پس چرا وقتی من می پرسم این مادیون از اصفهان اومده شما چیزی نمیگید!!!!!!
این هم از مادیان کرد عالی !!

ایمان

Active member
فکرکنم پدر این مادیان سهراب نباشه وقتی برای دیدن سهراب رفته بودم کرمانشاه آقای میرعلوی ویکی ازکارگران عباس لارتی گفت پدرش سهراب نیست
((مهربان))پدرشه
اونی که میگید کره طوفان است این اون نیست

vatan

Member
نه پدرش امیر حسین همون بود که تو فیلم تعزیه نشونت دادم سفید بود و لبش را تکون میداد . اسب را شما به صورت زنده!!! ندیدید.

s.parizimanesh

Active member
وطن جان من هم اصفهان هفته پيش اين حرف را شنيدم ولي رفتم كرمانشاه با چشم خودم تو اصطبل عباس لارتي ديدم.

vatan

Member
پرواز گفت:
وطن جان من هم اصفهان هفته پيش اين حرف را شنيدم ولي رفتم كرمانشاه با چشم خودم تو اصطبل عباس لارتي ديدم.
خوب خدا را شکر که با پدیده فرار اسبها روبرو نشدیم!!!
ولی به من گفتند که عباس فروخته مادیون را ولی حالا که این حرف را شنیدم خوشحال شدم.

eshghi

Member
کره سلطان نیله ومادیان زیبا است و از اصفحان توسط آفای لارتی به کرمانشاه رفت

srafil

Member
به به عالیییییییییییییییییییییییی از این مادیان و کره هاش کسی عکس نداره ؟ هنوز مال اقای لارتی هست؟

بالا