ماديان شما چند ماهه زايمان ميكند؟؟؟؟

Soheil Sanati

Active member
من مادياني بنام زمزم سهيل دارم.كره برفين و تكسياتور.اين مادييان 9 ماه و 10 روزه زايمان ميكند

جناب صنعتی
آخه مادیون من نازاست.:smilingsmiley:
ولی ایشاا.. اگر زمان لقاح را قادر باشید درست تشخیص بدین وکره تون مادیون باشه.
ایندفعه زودتر بدنیامیاد.:dodgy:

احسان

Active member
آيا کره زنده ميماند يا نه اگر بميرد که 100% بايد بميرد زايدن نميباشد سقط هست سهيل جان

ایمان

Active member
ژنتیکی نیست که زود میزاد؟؟
خود تکسیاتور به وقتش میزاد(12ماه)؟؟
تک سیاتورکرههای زیبا وپرخونی میده اکثراهم سیاه میش

احسان

Active member
امکان نداره زيره 10 ماه که با ارفاق بش کنم زنده بزاد اگر ميزاد اين ماديون سهيل جان بآيد به دکتر فاعد بگی ثبتش کنه

من مادياني بنام زمزم سهيل دارم.كره برفين و تكسياتور.اين مادييان 9 ماه و 10 روزه زايمان ميكند
واقعا؟بابا غیر ممکن که!! چند سالشه مادیون؟از همون شکم اول اینجوری بود؟چند بار زایمان کرده؟همون دوباری که گفتی‌؟ جون میده واسه تحقیق این مادیون اگه واقعا اینجوری باشه،
اگه مادیون رو معرفی‌ کنی‌ به کشورایه خارجی‌ رو هوا میزننش اونم با یه قیمت نجومی!،قدرشو بدون، فعلا همه‌جا تبلیغشو بکن، جدی میگم!

احسان

Active member
به نظر من جور در نمياد چون اصلاً رشد جنين داخل رحم بايد کامل بشه تا کره بتواند بدنيا بياد و زنده بمونه اين اصلاً جور در نمياد
9 ماه و 11 روز 330 روز متوسط 15 تا بالا و پايين زايمان ميکند حالا 9 ماه 270 280 هنوز50 روز ديگه ميخواد نميشه بعد چيز ديگه اينکه کره در ماه های آخر بيشترين رشد خودش را داره
سهيل جان ميگم از چه تقويمی استفاده ميکنی:confused:

علی اصفهانی

Active member
طی 17 سال گذشته و در میان حدود 10 راس در هر سال کنترل کردیم .
از تاریخ آخرین کشش حد اقل 10 ماه و 5 روز داشتیم و حد اکثر 11 ماه و چند روز (چند روزش رادقیق یادم نیست بایدبه تقویم ها مراجعه کنم)

2تا ازنژاد هلشتاین هم داریم که 9 ماه و 5روز زایمان داشته.

mehran.a

New member
اين اتفاق ممكنه براي ماديون هاي شكم اول صدق كنه .ما هم يه ماديون دوخون داشتيم كه 9ماه و20 روزه كرش به دنيا اومد. علتش هم معلومه چون در زايمان اول شكم ماديون جا باز نمي كنه وتحمل نگه داشتن كره رو نداره