لژیون مهراسب (ام ال ناصر دریم*هستی)

این اسب رو پیش آقای معینی دیدم ماشالله خیلی زیباست و قراره در آینده به عنوان سیلمی ازش استفاده بشه...
رنگ:مشکی

باریکلا به تشخیص شما،که قرار سیلمی بشه:laughingsmiley:
چه روند باحالی داره این سیبمی شدن ها
آقای فهیمیان آقای معینی گفتند که دارند آمادش میکنن برای سیلمی شدن. من هم اطلاع دادم.... تشخیص من هم در کار نبوده.
حالا نوبت منه که به شما بخندم نه؟؟؟!!!!

sajad

Member
آقای فهیمیان آقای معینی گفتند که دارند آمادش میکنن برای سیلمی شدن. من هم اطلاع دادم.... تشخیص من هم در کار نبوده.
حالا نوبت منه که به شما بخندم نه؟؟؟!!!!
ببخشید من در حضور بزرگان این حرف رو میزنم اما برای سیلمی شدن یک سری فاکتور هایی لازم هست که زیبایی یکی از این فاکتور ها به حساب میاد.
حالا چه فاکتور هایی توی این اسب دیده شده که میخوان آماده اش کنن برای سیلمی شدن؟!!!!

سامان حسینی

Active member
ببخشید من در حضور بزرگان این حرف رو میزنم اما برای سیلمی شدن یک سری فاکتور هایی لازم هست که زیبایی یکی از این فاکتور ها به حساب میاد.
حالا چه فاکتور هایی توی این اسب دیده شده که میخوان آماده اش کنن برای سیلمی شدن؟!!!!
اینو میخوان برای مادیان های خودشون سیلمی کنن حتما یکسری حسن درش دیدن وانتخاب کردن که مهمترینش برای یه اسب شو زیبایی واین کره بااوردن77.5امتیاز یعنی 2امتیاز بیشتر ازسیلمی الویس این خصیصه رو داراست.البته ازهمه مهمتر انتقال صفات شاید باشه که تا کره نده معلوم نمیشه. برای سیلمی شدن مشکلی نداره اما برای سیلمی موفق شدن باید منتظر نتایج تولیداتش ماند

این که چرا میخوان سیلمیش کنن رو باید از آقای معینی بپرسید.نریون زیبا و درشتی هست و مقام های زیر رو داره:
مقام اول نریان های خردسال ایکاهو
قهرمان قهرمانان جام غرور ملی
نایب قهرمان قهرمانان ایکاهو
ولی با همه ی این حرفها باید دید چی تولید میکنه.... سعی میکنم عکسش رو بزارم.

sajad

Member
پس سیلمی اش نمیکنن ، خودش اگه صفاتی رو داشت سیلمی میشه!!!!!
این مثل خیلی دیگه از اسب ها "فعلا"نریانی است که ازش در تولید استفاده میکنن.

اینو میخوان برای مادیان های خودشون سیلمی کنن حتما یکسری حسن درش دیدن وانتخاب کردن که مهمترینش برای یه اسب شو زیبایی واین کره بااوردن77.5امتیاز یعنی 2امتیاز بیشتر ازسیلمی الویس این خصیصه رو داراست.البته ازهمه مهمتر انتقال صفات شاید باشه که تا کره نده معلوم نمیشه. برای سیلمی شدن مشکلی نداره اما برای سیلمی موفق شدن باید منتظر نتایج تولیداتش ماند

مگه الویس تهران تو مسابقه شرکت کرده بود؟

سامان حسینی

Active member
مگه مشکلی داره خوب دوم های گروه ها میتونن تو قهرمانان شرکت فقط اول نمیتونن بشن توچامپیون.جالب اینجاس شریف امتیازش80 بود ولی بعدازالویس سوم شد.هندلرشو نمیدونم

سامان حسینی

Active member
اگر زیره نظرایکاهو باشن گمون نکنم قوانین شهرها متفاوت باشه.اشتباه نمیکنی؟شاید به علت کمبود وقت بوده؟!!!

بالا